Kaip paversti oralinio sekso atlikimą smagesniu?

137020-GRT-Get_Your_Head_in_the_Game_Everything_You_Need_to_Know_About_Oral_Sex-1296x728-Header.jpg
 
Tiek vyrams, tiek moterims oralinis seksas sudaro svarbią intymaus gyvenimo dalį. Be kunilingo ar mineto lovos reikalai labai greit pabosta bei abiems partneriams užsirakina begalė pojūčių, kuriuos jie galėtų patirti.

Vis dėlto, net ir atlikinėjant oralinį savo partneriui ar partnerei, neretai esame lankomi įvairių minčių, baiminamės ar viskas praeina gerai bei norime sužinoti ką išties jaučia mūsų partneriai(-ės). Šis straipsnis jums padės atsikratyti įtampos oralinių malonumų metu.


Nepamirškite ir savęs


Šis punktas galioja stipriosios bei dailiosios lyties atstovėms. Ypač kai būnate su nauju partneriu, oralinis seksas gali sukelti daug įtampos. Jūs nežinote nei ko tikėtis, nei kas tam žmogui patinka ir esate maksimaliai įsitempę bei ruošiatės parodyti ką galite. Iš tiesų ta įtampa padeda tik mažai daliai žmonių, o didžioji dauguma daug geriau atlieka oralinį kada būna atsipalaidavę ir nesusikaustę. Moterims atsipalaiduoti padės pažaidimas su savimi iki orgazmo arba tai, jog partneris jus patenkintų iki „O“ (arba net kelių „O“). Tada moters kūnas tampa mažiau pralaidus įtampai, o ir pati psichologinė būsena leis elegantiškiau bei geriau viską atlikti. Be to, moteris turės didesnę motyvaciją stengtis patenkinti partnerį, jeigu jis ją patenkins pirmas. Na, o vyrams reikėtų kunilingo metu nepamiršti masturbuoti savo penį. Didelė koncentracija į moters erogenines zonas gali išblaškyti ir sumažinti erekciją, todėl nepamirškite reikiamos stimuliacijos suteikti patys sau.


Treniruokite gerklę


Čia daugiau moterims skirti patarimai. Nors geram minetui ir nėra būtinas gilus paėmimas (angl.deepthroat), mokėti tai atlikti tikrai yra naudinga. Vyrams pilnas penio paėmimas yra labai malonus, kadangi neretai oralinis apsiriboja tik galvutės arba dalies vyro pasididžiavimo stimuliacija. Norėdamos pagerinti savo „techniką“, pažaiskite su pirštukais savo gerklėje. Jeigu išmoksite suvaldyti žiaukčiojimo ir springimo refleksą, tikrai paliksite partneriui nuostabų įspūdį. Pasitreniruoti daug lengviau yra su vibratoriumi, kadangi jis atitinka realų penį labiau nei pirštai. Be abejonės viena treniruotė daug naudos tikriausiai neduos, todėl praktikuokitės tol, kol jausite skirtumą.


Liežuvis bei ištvermė


Abiejų lyčių atstovams galime pasakyti, kad liežuvis yra pats stipriausias raumuo žmogaus kūne. Jo galios – neapsakomos. Nuo to, kad juo pasinaudoję vyrai apvynioja moteris aplink pirštą (arba atvirkščiai) iki to, ką jis sugeba lovoje. Moterims atliekamo oralinio sekso metu liežuvis yra turbūt svarbiausias dalyvis. Liežuvio ir pirštų kombinacija yra tikra bomba, tačiau liežuviu atliekami judesiai bei jų technika irgi yra labai svarbūs.


Vyrams reikėtų surasti ritmą, kuris patinka partnerei. Tai gali keistis, bet moterims dažniausiai patinka arba sukamieji, arba vertikalūs, arba horizontalūs liežuvio judesiai per jų „lūpas“. Nepamirškite ir klitoriaus, kurį stimuliuodami liežuviu partnerei suteiksite stiprių pojūčių. Na, o mineto metu svarbu, kad apžiotas penis nebūtų tik laikomas burnoje. Pažaiskite su galvute arba pačiu kamienu švelniai perbraukdama per jį su liežuviu. Ištvermė bei tai, kaip tolygiai galite išlaikyti ritmą arba jį koreguoti pagal poreikius ir nulems, koks geras bus oralinis.


„Pagardai“


Nors moterų ejakuliacijos per daug nepakeisi, vyrišką galima nemenkai koreguoti. Šiame punkte pakalbėsime tiesiog apie spermos skonį. Jeigu moteriai nepatinka nuryti arba laikyti burnoje tiesiog nepatinka, vyras gali skonį šiek tiek pakoreguoti. Apelsinas suteiks spermai saldumo, na, o kai kurie specialūs papildai galės ją „paversti“ į kokio tik norite skonio atitikmenį.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras