Kaip paversti oralinio sekso atlikimą smagesniu?

137020-GRT-Get_Your_Head_in_the_Game_Everything_You_Need_to_Know_About_Oral_Sex-1296x728-Header.jpg
 
Tiek vyrams, tiek moterims oralinis seksas sudaro svarbią intymaus gyvenimo dalį. Be kunilingo ar mineto lovos reikalai labai greit pabosta, bei abiems partneriams užsirakina begalė pojūčių, kuriuos jie galėtų patirti.

Nepamirškite ir savęs

Šis punktas galioja abiejų lyčių atstovams. Kai būnate su nauju partneriu, oralinis seksas gali sukelti daug įtampos - jūs nežinote nei ko tikėtis, nei kas tam žmogui patinka ir esate maksimaliai įsitempę bei ruošiatės parodyti ką galite. Iš tiesų ta įtampa padeda tik mažai daliai žmonių - dauguma daug geriau atlieka oralinį, kada būna atsipalaidavę ir nesusikaustę. Padėkite vienas kitam atsipalaiduoti ir jaustis jaukiai: gali padėti masažas, glamonės, pokalbis.

Treniruokite gerklę

Nors geram minetui ir nėra būtinas gilus paėmimas (angl.deepthroat), mokėti tai atlikti tikrai yra naudinga. Vyrams pilnas penio paėmimas yra labai malonus, kadangi neretai oralinis apsiriboja tik galvutės arba dalies vyro pasididžiavimo stimuliacija. Norėdamos pagerinti savo „techniką“, pažaiskite su pirštukais savo gerklėje. Jeigu išmoksite suvaldyti žiaukčiojimo ir springimo refleksą, tikrai paliksite partneriui nuostabų įspūdį. Pasitreniruoti daug lengviau yra su vibratoriumi, kadangi jis atitinka realų penį labiau nei pirštai. Be abejonės viena treniruotė daug naudos tikriausiai neduos, todėl praktikuokitės tol, kol jausite skirtumą.

Liežuvis bei ištvermė

Abiejų lyčių atstovams galime pasakyti, kad liežuvis yra pats stipriausias raumuo žmogaus kūne. Jo galios – neapsakomos. Nuo to, kad juo pasinaudoję vyrai apvynioja moteris aplink pirštą (arba atvirkščiai) iki to, ką jis sugeba lovoje. Moterims atliekamo oralinio sekso metu liežuvis yra turbūt svarbiausias dalyvis. Vyrams reikėtų surasti ritmą, kuris patinka partnerei. Tai gali keistis, bet moterims dažniausiai patinka arba sukamieji, arba vertikalūs, arba horizontalūs liežuvio judesiai per jų „lūpas“. Nepamirškite ir klitorio, kurį stimuliuodami liežuviu partnerei suteiksite stiprių pojūčių. Na, o mineto metu svarbu, kad apžiotas penis nebūtų tik laikomas burnoje. Pažaiskite su galvute arba pačiu kamienu švelniai perbraukdama per jį su liežuviu. Ištvermė bei tai, kaip tolygiai galite išlaikyti ritmą arba jį koreguoti pagal poreikius ir nulems, koks geras bus oralinis.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras