Ko vyrai negali pakęsti oralinio sekso metu?

300.jpeg
 
Pravartu žinoti kokių dalykėlių oralinio sekso metu vyrai tiesiog negali pakęsti, bei kokius žaidimus jie itin vertina.

Varpos sukandimas dantimis.

Varpa yra labai jautrus organas. Todėl su ja nereikia elgtis grubiai. Galbūt kai kurios moterys mano, kad savo sugebėjimais gali prilygti pornografinių filmų žvaigždėms ir maloniai nustebins saviškį parodžiusios keletą irrumatio (intensyvus varpos judėjimas burnoje ir gerklėje) triukų , tačiau jei nesate šios srities profesionalė, oralinius triukus dar  spėsite išbandyti. Svarbiausia – jokių kandžiojimųsi ir dantukų. Kai jie įstringa tarp apyvarpės, nieko malonaus.

Grubumas.

Tačiau yra geresnių būdų kaip pamaloninti vyrą negu vien tiktais intensyviai čiulpiant jo penį. Nepamirškite, kad daugeliui vyrų patinka tokie dalykėliai kaip švelnus varpos glostymas lūpomis ir liežuviu. Žinoma, nederėtų apsistoti ties viena varpos dalimi, pavyzdžiui, ties galvute. Varpa nuostabi visa.

Penis - ne vienintelis jautrus  organas.

Ne tik moterims patinka kai intymių santykių metu yra glamonėjamos kojos, krūtinė ar kaklas. Žmogus nori būti mylimas visas! Tad nepamirškite glamonių, bučinių, o darydamos oralinį  patenkinkite savo  burną darant sėklidžių masažą.

Daugžodžiavimui - ne.

Žinoma, oralinis seksas gali būti aukščiausia meilės išraiška. Tačiau visai nebūtina darant tai, sakyti meilius žodžius. Tokie moters monologai kai kuriuos vyrus tiesiog erzina ir blaško. Tad jei labai norite ką nors pasakyti mylimajam , geriau pasakykite ką nors labai nepadoraus.

Spermos išspjovimas

Tai labai jautrus klausimas. Daugelis vyrų jaučiasi įžeisti kai po visko moteris pašoksta ir puola ieškoti servetėlės, o dar blogiau kai orgazmo metu bandoma iššauti spermą į niekur. Tai sukuria jausmą, kad moteris atsisako priimti svarbiausią momentą ir nuo viso to pasišalina. Tai verčia jaustis nepatogiai kiekvieną vyrą.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras