Ko vyrai negali pakęsti oralinio sekso metu

Woman-eating-banana-the-trent.jpg
 
Anot vyrų , tikrų tikriausia Dievo dovana yra ta, kai jų moteris moka patenkinti jį burna. Ir šios nuomonės buvo laikomasi dar senų senovėje. Žinoma, moterų sugebėjimais tikrai neabejojame, tačiau pravartu žinoti kokių dalykėlių oralinio sekso metu vyrai tiesiog negali pakęsti bei kokius žaidimus jie itin vertina.

Varpos sukandimas dantimis

Varpa yra labai jautrus organas. Todėl su ja nereikia elgtis grubiai. Galbūt kai kurios moterys mano, kad savo sugebėjimais gali prilygti pornografinių filmų žvaigždėms ir maloniai nustebins saviškį parodžiusios keletą irrumatio (intensyvus varpos judėjimas burnoje ir gerklėje) triukų , tačiau jei nesate šios srities profesionalė, oralinius triukus dar  spėsite išbandyti. Svarbiausia – jokių kandžiojimųsi ir dantukų. Kai jie įstringa tarp apyvarpės, nieko malonaus.
 

Varpos čiulpimas, ne pieno melžimas burna

Visiems žinoma frazė “Čiulpk”. Tačiau yra geresnių būdų kaip pamaloninti vyrą negu vien tiktais intensyviai čiulpiant jo penį. Nepamirškite, kad daugeliui vyrų patinka tokie dalykėliai kaip švelnus varpos glostymas lūpomis ir liežuviu. Žinoma, nederėtų apsistoti ties viena varpos dalimi, pavyzdžiui, ties galvute. Varpa nuostabi visa.
 

Penis ne vienintelis jautrus  organas

Ne tik moterims patinka kai intymių santykių metu yra glamonėjamos kojos, krūtinė ar kaklas. Žmogus nori būti mylimas visas! Tad nepamirškite glamonių, bučinių, o darydamos oralinį  patenkinkite savo  burną darant sėklidžių masažą.

Meiliems žodeliams - ne 

Žinoma, oralinis seksas gali būti aukščiausia meilės išraiška. Tačiau visai nebūtina darant tai, sakyti meilius žodžius. Tokie moters monologai kai kuriuos vyrus tiesiog erzina ir blaško. Tad jei labai norite ką nors pasakyti mylimajam , geriau pasakykite ką nors labai nepadoraus.
 

Spermos išspjovimas

Tai labai jautrus klausimas. Daugelis vyrų jaučiasi įžeisti kai po visko moteris pašoksta ir puola ieškoti servetėlės, o dar blogiau kai orgazmo metu bandoma iššauti spermą į niekur. Tai sukuria jausmą, kad moteris atsisako priimti svarbiausią momentą ir nuo viso to pasišalina. Tai verčia jaustis nepatogiai kiekvieną vyrą.
 

Kinų išmintis ir indų filosofija sako, kad sperma yra vertingas gyvybės eliksyras. Todėl moterų kontaktas su ja gali nukreipti reikiamą energiją tinkama linkme. Taip pat Rytų filosofija, tokia kaip Tanga Joga, teigia, kad sperma turi regeneruojantį poveikį, padeda atgauti jėgas. Tai unikalus eliksyras, kuris gerina sveikatą ir gali užtikrinti ilgą gyvenimą.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras