Karšta Valentino diena

193.jpeg
 
Jei jūs – nebe švieži įsimylėjėliai, Valentino diena gali pasirodyti savotiška prievarta: puikiai vienas kitą pažįstate, ir taip nuolat stengiatės kartu nuveikti kažką įdomaus, palepinate vienas kitą staigmenomis, taigi ką tokio ypatingo sugalvoti būtent Valentino dienai? Šokoladai ir širdelės tokioms poroms paprastai didelio įspūdžio nebedaro. Ir vis dėlto būtent apie juos žmonės galvoja daugiausiai: ar saldainių dėžutės – užteks? O gal tokia proga reikėtų ko nors brangesnio – pavyzdžiui, auksinės apyrankės?

Seksas - geriau nei dovanos

Poroms praverstų vienas patarimas: daugiau galvokite apie nepaprastą Valentino dienos seksą, o ne apie privalomas dovanėles. Kai prie paprastos šokoladinės širdelės bus pridėtas karštas erotinio masažo seansas ar įgyvendinta kuri nors erotinė fantazija, bus akivaizdu: tokios Valentino dienos jums pavydėtų milijonai! Taigi kaip tokią susikurti?

Nupirkite privačią meilės dovaną.

Palikite šokoladines širdeles ir atvirukus meilės naujokams. Jūs esate pažengę toliau. Vibratorius, penio žiedas, erotinis masažuoklis ar vaginaliniai rutuliukai – tinka viskas, kas pravers miegamajame. Tai – išties dovana, susijusi su meile ir jūsų tarpusavio santykiais. Tiesa, greta to šokoladai, gėlės ir šampanas – taip pat ne pro šalį.

Ieškokite naujovių.

Kad ir kas tai bebūtų. Nesvarbu, kad abu puikiai vienas kitą pažįstate, o šio vakaro kulminacija – tokia lengvai nuspėjama. Lepinkite vienas kitą visa dieną: sakykite komplimentus, flirtuokite, kuždėkite, ką nekantraujate nuveikti miegamajame. Tai visai dienai sukurs ypatingą, seksualumu pulsuojančią nuotaiką.

Ruoškitės seksui visa dieną.

Nelaukite, kol abu išsivalysite dantis, apsirengsite pižamas ir krisite į lovą. Gundykite, viliokite, švelniai erzinkite vienas kitą nuo pat ryto. Juk visa ši diena skirta romantikai! Nuo to, kokią nuotaiką susikursite per dieną, priklauso sekso kokybė vakare. Kita vertus, tinka ir atvirkštinis variantas: pirma – aistringas ir veržlus rytinis seksas, o paskui, kai abu atsipalaiduosite – galima flirtuoti, vilioti ir nuolat priminti, kaip vienas kitą mylite. Labai tikėtina, kad vakare lauks dar viena kulminacija.

Keiskite sekso taktiką.

Jei iki tol lovoje buvote švelnus(-i) ir paklūstantis(-i), bent vienai dienai imkite elgtis ryžtingiau, gal net agresyviau. Ir atvirkščiai: jei iki šiol jūsų seksas būdavo laukinis – išmėginkite švelnesnes, subtilesnes glamones. Netikėtumo ir naujumo efektas suteiks naujų spalvų jūsų šventinei nuotaikai.O kas po to? Kai baigsite mylėtis, priminkite partneriui, kaip džiaugiatės, kad esate kartu. Jei tuo metu įsigudrinsite po pagalve paslėpti Valentino dienos atviruką, saldainių dėžutę ar jaukų pakabuką-širdelę, bus miela ir kur kas įspūdingiau, nei tokia pati dovana prieš seksą.

Kiek kartų ketinate mylėtis Valentino dieną?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras