Kuo masturbacija naudinga vyrams?

pexels-photo-839011.jpeg
 
Masturbacija yra vienas smagiausių būdų saugiai pažinti savo kūną ir tuo pat metu patirti malonumą. Masturbuojasi visi – tai tikrai jokia paslaptis. Smagiausia tai, kad masturbacija ne tik maloni, ji turi ir daugybę privalumų tiek savijautai, tiek sveikatai.

Kuo masturbacija naudinga vyrams?

Vyrų masturbaciją galima pavadinti netgi sveiku užsiėmimu. Išskiriama daugybė privalumų, pradedant geresne savijauta, baigiant įspūdingesniu seksualiniu gyvenimu. Šias ir kitas naudas trumpai aptarsime šiame tekste.

Padeda kovoti su priešlaikine ejakuliacija.

Sekso terapeutai nustatė, kad vyrams, kurie lytinių santykių metu patiria priešlaikinę ejakuliaciją, gali labai padėti masturbacija. Masturbacija prieš seksą (maždaug prieš 2 valandas) leidžia džiaugtis ilgesniu lytiniu aktu. Taip pat labai padeda treniruotės, kurias galima praktikuoti masturbacijos metu. Kiekvieną kartą masturbuodamiesi stenkitės kuo labiau atitolinti orgazmą. Stebėkite, kiek laiko įprastai užtrunkate iki ejakuliacijos ir palaipsniui bandykite tą laiką didinti. Tai daryti labai padeda ir tam tikri masturbatoriai, valdomi mobiliąja programėle. Kai kurie turi būtent treniruotėms skirtas programas, kurios leis saugiai ir labai maloniai eksperimentuoti. Praktika, praktika ir dar kartą praktika!

masturbatorius, satisfyer

Masturbatorius „Satisfyer Man Vibration“

Sumažina riziką susirgti prostatos vėžiu.

2003 metais Australijoje atliktas tyrimas parodė, kad vyrai, kurie masturbavosi ir patyrė orgazmą daugiau nei penkis kartus per savaitę, trečdaliu rečiau sirgo prostatos vėžiu. Manoma, kad ligą sukeliantys toksinai kaupiasi urogenitaliniame trakte, tad ejakuliacijos metu jie paprasčiausiai yra pašalinami. Tiesa, realių įrodymų, kad reguliari ejakuliacija apsaugo nuo išplitusio prostatos vėžio, nėra. Tačiau prarasti taip pat nėra ko.

Padeda sumažinti stresą, kovoti su nemiga.

Jeigu po sunkios dienos nieko nesinori tik nutrenkti darbo reikalus į kampą, įsijungti televizorių ir gulėti ant sofos bei savęs gailėtis, turime kitą, daug geresnį pasiūlymą – masturbacija! Masturbacijos metu išsiskiria tokios medžiagos kaip dopaminas ir oksitocinas, kuris pakelia nuotaiką ir pasitenkinimą, ramina. Taip pat masturbacijos metu sumažėja kraujo spaudimas, kas labai padeda stresinėse situacijose.

nemiga, masturbacija

Taip pat tai puikus būdas kovoti su nemiga. Vieni su ja kovoja sveikai maitindamiesi ar sportuodami, o kitiems užtenka prieš miegą pasimasturbuoti ir vuola – nusiraminę ir atsipalaidavę galite mėgautis kokybišku poilsiu. Patikėkite, tokį nusiraminimo būdą naudoja daug daugiau žmonių negu būtų galima pagalvoti. 

Gerina seksualinį gyvenimą.

Masturbacija yra puikus įrankis artimesniam savo kūno pažinimui. Kuo labiau save pažįstame, tuo geriau žinome, kas mums patinka miegamajame. Taip pat čia galite saugiai išbandyti naujus masturbacijos būdus, apie kuriuos vėliau galėsite papasakoti savo partnerei (-iui). Taip pat masturbuojantis galima išbandyti ir vyrams skirtus sekso žaislus: įvairiausius masturbatorius (iš kurių dalis yra valdomų mobiliąja programėle, tad puikiai tiks treniruotėms), penio žiedus, lubrikantus ir visus kitus dalykus, kuriuos rasite sekso prekių parduotuvėje. Išbandžius šias gėrybes, jas galėsite nusinešti ir į bendrą guolį bei išbandyti poroje. Argi nevilioja?

masturbatorius, ismanusis

Išmanusis masturbatorius „Kiiro Onyx“

Stiprina širdies veiklą.

Priešingai populiariam įsitikinimui, kad dažnas ir intensyvus seksas gali padidinti širdies priepuolio ar insulto riziką, reguliarus orgazmas iš tikrųjų gali padėti apsisaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Masačusetso senėjimo tyrimo ataskaitoje nustatyta, kad vyrai, turėję lytinių santykių kartą per mėnesį ar rečiau, 45% dažniau miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų nei vyrai, patyrę du ar daugiau orgazmų per savaitę. Tad jeigu vietoj audringo vakarėlio nusprendėte likti namuose ir ramiai pasimasturbuoti, priminkite sau, kad visa tai – tik dėl jūsų pačių sveikatos.

Suteikia pasitikėjimo savimi, gerina libido.

Niekas taip gerai neišlaisvina mūsų seksualiosios pusės kaip masturbacija. Tiek jos metu, tiek po jos visuomet jaučiamės gerai, spinduliuojame seksualumu ir drąsa. Be viso to, masturbacija didina libido. Būtent reguliari masturbacija yra rekomenduojama žmonėms, turintiems mažą lytinį potraukį. Tad jeigu trūksta pasitikėjimo savimi ir visiškai nesinori mylėtis – masturbacija gali būti tiesus kelias į sėkmę.

Tai — geriausias būdas užsiimti saugiu seksu.

Malonumas ir jokio galvos skausmo dėl lytiškai plintančių ligų ar nemalonaus rytinio pokalbio po vienkartinio sekso – tuo masturbacija yra bene geriausias būdas ramiam ir saugiam seksui su savimi.

 
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras