Oralinio sekso taisyklės: kaip mėgautis?

shutterstock_339998762.jpg
 
Oralinis seksas gali būti kuo tikriausias meilės įrodymas. Intymios detalės ir erogeninių zonų lietimo subtilybės burna, kiekvienam vyrui atneš neapsakomą malonumą.

Pirma taisyklė.

Viena esminių taisyklių yra labai paprasta: moteris privalo padaryti oralinį taip, kad vyras mėgautųsi kiekviena  sekso akimirka. Stebėkite jo reakciją į jūsų daromus veiksmus. Taip pat svarbu žinoti, kad viską svarbu atlikti nuo pradžios iki galo. Tikrai nėra būtina nuryti sėklos, tačiau tai jokiu būdu neturi kelti ir pasibjaurėjimo. 

Antra taisyklė.

Kramtymui NE. Nežinia kodėl, tačiau nemaža dalis moterų mano, jog varpos kramtymas ir žaidimas su dantukais jiems patinka. Deja, įkandimai šioje srityje sukelia skausmą ir diskomfortą. Jau nekalbant apie tikrai stiprius įkandimus. Žinoma, yra išimčių, kada vyrui skausmas suteikia dar daugiau malonumų. Tačiau, jei jūsų brangusis nėra mazochistas, kramtymą ir kandžiojimąsi geriau pamirškite.

Trečia.

Glamonės. Nepamirškite, kad penis ne tik jo galvutė. Švelniai laižykite aplink varpą ir nepamirškite sėklidžių srities. Sėklides taip pat galite masažuoti burnoje. Tai bus malonu ne tik jam, bet ir pačiai moteriai. Nebūtina, kad penis visą laiką būtų jūsų burnoje. Lūpomis apimkite varpą iš šono ir ritmingai judėkite (panašiai lyg grotumėte lūpine armonikėle). Negalima pradėti oralinio nuo ryžtingų ir energingų judesių. Kaip ir moterims, taip ir vyrams jaudulys didėja palaipsniui. Kai matote, kad jūsų partnerio jaudulys padidėjo vertėtų padidinti oralinio intensyvumą. Apžiokite varpą ir ritmingai judėkite, o taip pat padidinkite stimuliaciją liežuviu. Tuo pat metu nepamirškite stebėjo jo reakcijos.

Patirtis

Įdomu tai, kad nebūtina turėti daug patirties darant minetą. Žinoma, bent minimalios žinios gali tikrai praversti, tačiau santykiuose svarbiausia yra  jausmai ir įsiklausimas į partnerį. Mėgaukitės kiekviena akimirka, suteikdamos jam neapsakoma malonumą ir laukite ne mažiau jaudinančio atsako iš jo!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras