Oralinio sekso taisyklės: kaip mėgautis

1391696471_03.jpg
 
Oralinis seksas gali būti kuo tikriausias meilės įrodymas. Intymios detalės ir erogeninių zonų lietimo subtilybės burna, kiekvienam vyrui atneš neapsakomą malonumą.

Jeigu vyras pastebi, kad moteriai patinka tai daryti, tokios poros santykiai gali būti kur kas brandesni, intymesni ir grįsti pasitikėjimu. Taigi, oralinis -  ne tik seksas. Išmokus juo mėgautis, techniką atliksite savaime, tačiau naudinga žinoti keletą oralinio sekso taisyklių.

1. Taisyklė. Nevadinkite vyro pasididžiavimo „draugužiu“ ar kitais mažybiniais vardais. Mažybinė pravardė skirta vyriškam organui gali kaip reikiant įžeisti branguju ir iki burnos reikaliuko galite nė neprieiti. 

2.    Taisyklė. Viena esminių taisyklių yra labai paprasta: moteris privalo padaryti oralinį taip, kad vyras mėgautųsi kiekviena  sekso akimirka. Stebėkite jo reakciją į jūsų daromus veiksmus. Taip pat svarbu žinoti, kad viską svarbu atlikti nuo pradžios iki galo. Tikrai nėra būtina nuryti sėklos, tačiau tai jokiu būdu neturi kelti ir pasibjaurėjimo. Spermos galima paragauti ir neprarijus visos. Laikykite ją burnoje ir burna išstumkite sekretą atgal, o dar geriau bus jeigu neleisite sėklai ištekėti veltui. Išsitepkite ja veidą ar rankas. Veikia geriau nei bet koks kremas.

3. Taisyklė. Kramtymui NE. Nežinia kodėl, tačiau nemaža dalis moterų mano, jog varpos kramtymas ir žaidimas su dantukais jiems patinka. Deja, įkandimai šioje srityje sukelia skausmą ir diskomfortą. Jau nekalbant apie tikrai stiprius įkandimus. Žinoma, yra išimčių, kada vyrui skausmas suteikia dar daugiau malonumų. Tačiau, jei jūsų brangusis nėra mazochistas, kramtymą ir kandžiojimąsi geriau pamirškite.

4. Taisyklė. Glamonės. Nepamirškite, kad penis ne tik jo galvutė. Švelniai laižykite aplink varpą ir nepamirškite sėklidžių srities. Sėklides taip pat galite masažuoti burnoje. Tai bus malonu ne tik jam, bet ir pačiai moteriai. Nebūtina, kad penis visą laiką būtu jūsų burnoje. Lūpomis apimkite varpą iš šono ir ritmingai judėkite (panašiai lyg grotumėte lūpine armonikėle).

5. Švelniau, labai švelnu ir stipru! Negalima pradėti oralinio nuo ryžtingų ir energingų judesių. Kaip ir moterims, taip ir vyrams jaudulys didėja palaipsniui. Kai matote, kad jūsų partnerio jaudulys padidėjo vertėtų padidinti oralinio intensyvumą. Apžiokite varpą ir ritmingai judėkite, o taip pat padidinkite stimuliaciją liežuviu. Tuo pat metu nepamirškite stebėjo jo reakcijos.

Įdomu tai, kad nebūtina turėti daug patirties darant minjetą. Mergina darydama oralinį pirmą kartą gali būti nemažiau profesionali už aukščiausios klasės prostitutę, jeigu tik tai bus daroma iš meilės. Žinoma, bent minimalios žinios gali tikrai praversti, tačiau santykiuose svarbiausia yra  jausmai ir įsiklausimas į partnerį.

Mėgaukitės kiekviena akimirka, suteikdamos jam neapsakoma malonumą ir laukite ne mažiau jaudinančio atsako iš jo!
 

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras