Oralinis seksas: ko nori vyrai

sexy_lips_1.jpg
 
10 komentarai
Moterys skirtingai vertina minetą. Vienoms jis kategoriškai nepriimtinas, kitos – kaip ir neturi nieko prieš, bet nejaučia ypatingo malonumo. O trečiosios nuoširdžiai mėgaujasi, ir taip dar daugiau patenkina savo partnerius. Rodos, tarp vyrų tokio pliuralizmo nerasite: manoma, kad oralinis seksas patinka jiems visiems.

Tačiau nėra viskas taip paprasta.

Patikrinta: minų nėra

Banalu, tačiau faktas: netgi šiuo aspektu vyrai yra skirtingi. Nepatikėsite, tačiau tarp jų yra ir tokių, kuriems nepatinka minetas. Tiesa, jų mažai, gal netgi labai mažai, bet tikrai tokių yra. Taigi, kur čia minos?

Pirmoji mina. Didžiausia grupė, kurie yra abejingi minetui, tai vyrai, kurie turi ejakuliacijos sutrikimų. Arba bent jau galvoja, kad jų turi: tokie dažniausiai nėra susidūrę su tinkama partnere.

Išminuokite. Paprasčiausiai pabandykite. Galbūt jūs pirmoji, kuri išspręs šią neišsprendžiamą problemą. Ir būtent jūsų vardas bus įrašytas auksinėmis raidėmis jo seksualinės šlovės knygoje. Argi tai ne viliojanti perspektyva?

Antroji mina. Atsiranda ir idėjiniai mineto prieštarautojai – nenuostabu, kad kiti vyrai šį seksą suvokia kaip iškrypimą. Kaip taisyklė, čia veikia visiškai nepagrįsti stereotipai, išgirsti vaikystėje ar paauglystėje. Tarkim, „oraliniu seksu užsiima prostitutės“, „moteriai tai yra nemalonu“.

Išminuokite. Iš pradžių pakalbėkite apie tai su savo partneriu. Gali būti, kad jūsų įrodymai bus įtikinami: jei jūs iš tikrųjų mylite šį žmogų, o jums tai tikrai nėra nemalonu, tad kodėl jis turėtų dėl to nerimauti? Be to, ne visuomet vyrai turi spręsti už savo antrąsias puses, kaip viskas turi vykti lovoje. Ir iš esmės, visa ši situacija atsiduoda užsistovėjusiu kompleksu – gal pasikonsultuokite su specialistu.

Trečioji mina. Paprasčiausia baimė. Jam atrodo, kad dar keletą akimirkų – ir jam įkas, išsiurbs. Atkąs, sukramtys ir prarys.

Išminuokite. Kaip taisyklė, šiuo atveju tokie vyrai turėjo negatyvią patirtį su netikusia partnere. Tad jums teks nelengvas darbas: iš pradžių reikia nuraminti vyrą, ir žingsnis po žingsnio pradėti viską iš pradžių. Iš pradžių neatverkite per daug burnos, jei turite dantų – kitaip partneriui vėl prasidės nauja panika. Švelnumas, minkštumas ir delikatumas laikui bėgant padės įveikti šią problemą. Ir prisiminkite, kad visuomet atsakote už tuos, kuriuos prisijaukinote.

Ko nori vyrai?

Nesprinkite! Jei burna maža, o penis didelis (kalbant apie proporcijas), herojiška taktika „kuo giliau, tuo geriau“ tikrai jums netinka: žiūrėti, kaip per akis jums byra ašaros, o jūsų gerklė yra sudirgusi – tikrai nėra didelis malonumas, netgi panašu į sadizmą. O sadistų tarp vyrų tikrai mažiau, nei kad atrodo. Galima pasiekti gerų rezultatų, tarkim, burnoje žaidžiant tik su galvute, laižant bei glamonėjant ją liežuviu ir padedant sau ranka.

Dantys gali ir padėti. Ne visos moterys žino, kad nors vienas neatsargus prisilietimas dantimis – ir vyras ilgai jus atsimins kaip grobuonę, kuriai dantys dygo trimis eilėmis. O ką čia kalbėti, jei jūs iš tikrųjų įkąsite! Tačiau jei dantimis naudotis atsargiai ir teisingai, daugelis vyrų jums tik padėkos. Kalba eina ne apie pakandžiojimus, o apie švelnius prisilietimus.

Palaikykite ritmą. Nebūtina naudotis metronomu, tačiau minetui (kaip ir bet kokiam seksui) ritmas labai svarbus. Nusimušėte? Manykite, kad laikas iki orgazmo skaičiuojasi iš naujo. Žinoma, tuo galima ir kartais reikia naudotis. Tačiau tokie dažni permušimai nėra labai rekomenduojami dėl vyriškos fiziologijos ir ejakuliacijos.

Kur mūsų rankos? Lengvi prisilietimai prie sėklidžių iš vidinės šlaunų pusės dar labiau sujaudins partnerį. Taip pat galite glamonėti save – beveik visiems vyrams patinka stebėti besimasturbuojančią moterį.

Nelįskite prie vyro rytais. Oralinis seksas su miegančiu vyru – nevienareikšmis malonumas, ypač jei kalbame apie rytą. Dar neatsikėlusio šeimininko aktyvus ir linksmas kotas gali suklaidinti ne vieną. Neapsirikite, greičiausiai vyras nori ne jūsų, o ... į tualetą. Malonumo šiuo atveju – apvalus nulis.

Eksperimentuokite! Oralinis seksas – taip pat seksas. O tai reiškia, vienodumas ir rutina neveda prie nieko gero. Sudėtinga technika reikalauja ilgų treniruočių. Tačiau negi mylinčiai moteriai yra kokių kliūčių? Netgi elementarus pozos pakeitimas atneš teigiamų rezultatų. Ir svarbiausiai – vyras turi matyti, jausti ir suprasti, kad jums, kaip ir jam, patinka oralinis seksas. Patikėkite, būtent tai ir pavers jūsų partnerį nenuilstančiu meilužiu, pasiryžusiu padaryti dėl savo mylimosios absoliučiai viską. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
visos darot tai savo vyrams ir ginates, kad to nedarot. ciulpiat ir ciulpkit sveika ir jum ir vyrui
"Nelįskite prie vyro rytais. Oralinis seksas su miegančiu vyru – nevienareikšmis malonumas, ypač jei kalbame apie rytą. Neapsirikite, greičiausiai vyras nori ne jūsų, o ... į tualetą. Malonumo šiuo atveju – apvalus nulis." Tikiuosi moterys to neperskaitys, nes man dar mieguistui, pradeda daryti ir prabundu su sypsena ir visa diena gera pasidaro.
o jei turi 32 dantis, tai atverk burną, ir aistringai pakramsnok....:)
Iš pradžių
neatverkite per daug burnos, jei turite
dantų - :D
Svarbiausiai - suprasti jumorą, gerbiamieji :D
"Neapsirikite, greičiausiai vyras nori ne jūsų, o ... į tualetą. Malonumo šiuo atveju – apvalus nulis." topinė frazė.. :D
Smagu smagu. ;D Bet turiu dantis ir maniskis yra patenkintas. (dantu oraliniui seksui tikrai nenaudoju).
jo smagu budavo kai kunilingo noredavo o mineto nei uz ka nepadarydavo. viskas kaip pirstu i AKY!!!
Jo, isivaizduoju bedantę atveriančią savo burną. Pabėgu :))
Iš pradžių neatverkite per daug burnos, jei turite dantų – kitaip partneriui vėl prasidės nauja panika. jei turite dantu ;D
Naujas komentaras