4 žingsniai BDSM praktikos link

158.jpeg
 
4 komentarai
BDSM žaidimai dažnai apima seksualinio tipo pramogas, susijusias su skausmu ir seksualiniu pasitenkinimu. Nemažai porų, net patys to nežinodami, praktikuoja šiuos žaidimus, naudodami pliaukštelėjimus, karštus sugriebimus už plaukų ar į lovą atsinešdami paprasčiausią akių raištį. Nors tokios pramogos nebūtinai turi sukelti skausmą, tačiau tai leidžia patirti neįprastus pojūčius. Kitokie potyriai intymiame gyvenime gali sukelti didesnį seksualinį susijaudinimą.

Fantazijų įkūnijimas

BDSM praktikantai ir psichologai teigia, kad tokie žaidimai leidžia priartėti prie savo svajonių realizavimo. Ar norėtumėte partneriui paklusti ar vadovauti tam, kad būtų patenkinti visi jūsų norai? Tada antrankiai ar kitų atributų naudojimas bus galingas ginklas, padėsiantis jums persikelti į savo ir savo partnerio pasąmonės gelmes. BDSM - tai puiki galimybė išmėginti neįprastus ir trokštamus vaidmenis.

Maksimalus susijaudinimas

Pagalvokite, kas jums suteiktų dar didesnį susijaudinimą? Gal tai bus švelnūs šilko prisilietimai, o galbūt karšto vaško potyriai ant kūno, plakimas ar pančiai? Naujokams rekomenduojama pradėti nuo švelnesnių išbandymų, pavyzdžiui, tam tikrų pojūčių išjungimu. Seksas užrištomis akimis leis geriau sutelkti dėmesį į kitus pojūčius, o tokie žaisliukai kaip antrankiai, pavadėlis ar botagas leis įsikūnyti į valdovo ar vergo vaidmenį. Galbūt jūs norite parodyti savo valdžią, o jūsų partnerei yra  sunku mėgautis aktu dėl negalėjimo atsipalaiduoti? Tada BDSM žaidimai jums pakeliui.

Pasiruošimas

Tokiuose žaidimuose ne mažiau svarbus veiksnys yra įsiklausymas į partnerio norus. Paklūstantis asmuo pirmiausia turi aiškiai apibrėžti ribas tarp to, kas jam patinka, o kas ne. Tuo tarpu, dominuojantis partneris privalo įsiklausyti į pavaldžiojo pageidavimus. Savo poreikių ir pageidavimų išsakymas bei įsiklausimas į kito žmogaus norus, leis sukurti tinkamą atmosferą ir padės pasirinkti reikiamus fetišo atributus.

Pasitikėjimo svarba

Kartais net ir nekalti žaidimai, tokie kaip nesuplanuotas iš anksto pliaukštelėjimas partneriui ar nešvankių, vulgarių epitetų naudojimas sekso metu gali  pakenkti santykiams. Tad jei dar neaptarėte žaidimo sąlygų ir negalite 100 procentų pasitikėti partneriu, geriau BDSM nė nepradėti. Abu partneriai turi labai aiškiai suvokti, jog tai kas vyksta tokių pramogų metu, dar nereiškia, kad visa tai galioja ir realiame judviejų gyvenime. Net jei ir sutariate kuo puikiausia, tačiau jei po tokių malonumų iškarto griūsite miegoti, daugiau tokios praktikos galite ir nesitikėti. Labai svarbu, kad po BDSM žaidimų, dominuojantis asmuo deramai pasirūpintų paklusniuoju. Pavaldus asmuo po tokių pasilinksminimų privalo jaustis saugiai ir komfortiškai. Po pirmojo savo lovos šou būtinai aptarkite tai kas įvyko, paklauskite vienas kito, ar tai ką darėte buvo malonu bei parodykite vienas kitam švelnumą ir meilę. 

 
fantazijos
Komentarai (4)
Prisijunkite prie diskusijos...MANO NUMERIUKAS 868925367
Prisijunkite prie diskusijos...MIELAI BUSIU GERU SEX VERGU KA SUDOMINAU PARASYKIT DIEVYNU MERGYNAI PADARYTI FETYSA IR DAR DAUGIAU
Prisijunkite prie diskusijos...AS MIELAI BUSIU VALDOVEMS VALDOVUI TIKRU VERGU IRVISKA PAIMSIU I BURNA RASYKITVISKAS BE TABU 868925367
Prisijunkite prie diskusijos...MIELAI PABUSIU TRIJU PENKIU MERGINU VERGU ANT PAVADELIO KAD GERAI DUOTU BYZUNO 868925367
Naujas komentaras