Patarimai oraliniam seksui

297.jpeg
 
14 komentarai
Siūlome susipažinti su esminiais gero oralinio sekso patarimais.

Pasikalbėkite.

Tiesiog pasakykite partneriui, ką planuojate daryti, ir šis trykš iš susijaudinimo. Pašnabždėkite į ausį, kokie malonumai jo laukia – taip sukursite nuostabią laukimo nuotaiką. Norite dažniau matyti mylimąjį susijaudinusį? Pasakykite jam, kokį begalinį malonumą jutote sekso metu, galite tai padaryti ir po keleto dienų. Tik įsivaizduokite, kaip įsiaudrintų vyras tokią žinutę gavęs darbe!

Akių kontaktas.

Oralinio sekso metu svarbu ne tik jūsų burna, akys – taip pat. Užmegzkite akių kontaktą ir tai sustiprins ryšį tarp judviejų. Kai jausite, kad ejakuliacija visai šalia, vėl žvilgtelėkite partneriui į akis – be abejonės sustiprinsite malonumą.

Nepamirškite sėklidžių.

Neignoruokite jo „kamuoliukų“ oralinio sekso metu. Iš pradžių juos tiesiog lyžtelėkite, tuomet vieną ar abu apžiokite burna, žiūrėkite partneriui į akis ir švelniai maloninkite jį. Jei matote, kad patinka, galite pabandyti sustiprinti glamones, tik būkite atsargios – tai jautri vietą, o jūs juk nenorite, kad partneris griūtų iš skausmo!

Veidrodis – jūsų draugas.

Žmonės – regimosios būtybės, tad nepraleiskite progos pasimėgauti oraliniu seksu prieš veidrodį. Išbandykite tai vonioje ar tiesiog nusikabinkite veidrodį nuo sienos ir pasidėkite, kur jums patogu.  Vyrui nėra nieko seksualiau, nei matyti jus glamonėjančią jo pasididžiavimą prieš save bei atspindyje. Tas pats galioja ir jums: matydama viską veidrodyje ir pati susijaudinsite labiau.

Nesidrovėkite pasakyti, ko trokštate.

Jeigu niekada nepasakote partneriui, kas jus priverčia degti iš malonumo, jis gali to ir nesužinoti! Svarbiausia – gera metodika. Negulėkite tylėdama, judinkite kūną, garsiau dejuokite, kai vyras priliečia ar lyžteli jautresnį tašką, padrąsinkite mylimąjį tai daryti stipriau ar švelniau... Svarbiausia -  netylėkite ir nevaidinkite orgazmo.

Drėgmė – taip pat svarbu

Drėgnas oralinis seksas – pats geriausias. Jei jaučiate, kad glamonėjant vyrą pradėjo džiūti burna, trumpam sustokite, pažaiskite partnerio varpa tarp krūtų ar rankomis, tuo tarpu leisite burnai pailsėti, atsistatyti. Beje, pasak porno žvaigždžių, truputis seilių ant vyro penio gali atrodyti labai seksualiai.

Nepamirškite rankų

Kur yra jūsų rankos, kai glamonėjate partnerį burna? Žaiskite su jo „kamuoliukais“, speneliais, braukite nagais vyro šlaunimi aukštyn žemyn, įdėkite pirštą jam į burną...  Paverskite seksą erotišku ir dar labiau jaudinančiu! Tas pats galioja ir vyrui, šis neturėtų pamiršti rankomis glamonėti jūsų krūtis, kojas ar kitas seksualias vieteles.

Priežiūra

Nepamirškite rūpintis savo seksualia vietele ir paraginkite partnerį daryti tą patį. Išbandykite braziliškąją depiliaciją ar kažką naujo savo skustuvu, galite paskatinti partnerį „apsikirpti“ intymiąją zoną – tai garantuotai dovanos naujų pojūčių. Keli lašeliai eterinio aliejaus ant vidinės jūsų šlaunų pusės gali padovanoti daug jautresnius prisilietimus.

Mėgaukitės savimi!

Ne visoms moterims patinka glamonėti partnerį oraliniu būdu, ne visos jaučiasi patogiai, kai partneris glamonėja jas. Nors nesakome, jog verta tai daryti nenoromis, bet jei vis dėl to nusprendėte nustebinti mylimąjį – galite padaryti tai malonesniu sau būdu. Prieš oralinį seksą puikiai pagelbėti gali dušas, ypač – jei eisite drauge – tai puikus būdas nusiteikti būsimam vakarui, kartu nusiplaunat prakaitą ir atsikratant kitų nemalonių kvapų.  Jei nemėgstate atvirumo, užsidekite keletą žvakių – taip ne tik jaukiau jausitės, bet ir sukursite didesnę romantiką. Mėgaukitės savimi ir vienas kitu!

 
fantazijos
Komentarai (14)
Tvarkausi ne tik barzda, bet dauguma moterų nemoka daryti gerai oralinio, kartais galvoju gal jos pyksta tai darydamos, ar jaučiasi kaip virtuvėje, nes morka paleidžia kaip per tarka, taip skauda kaip bando oralinį atlikti su dantim o ne su lūpomis
Tvarkausi ne tik barzda, bet dauguma moterų nemoka daryti gerai oralinio, kartais galvoju gal jos pyksta tai darydamos, ar jaučiasi kaip virtuvėje, nes morka paleidžia kaip per tarka, taip skauda kaip bando oralinį atlikti su dantim o ne su lūpomis
kas norite, galiu paciulpti, as moteris
mielos moterys kai ciulpiate vyrui, ciulpkite svelniai,liezuveliu laizyti galvute ir vel giliau apzioti, o dauguma ciulpia lyg tai butu stora morka.
Neblogi patarimai. Abiems pusėms. Jau seniai nebeįsivaizduoju, kaip galima neprižiūrėti (nekirpti, neskusti) plaukų "ten apačioje" :)
kaip tai neina ziuret y akis.... jai 69 tj jo neina bet kaip cia raso apie patenkinima eina viskas ;DDD
Tokiais momentais moters akys būna lyg skerdžiamos kiaulės. Net bučiuojantis geriausiai užsimerkti.
cia niekas nekalba apie 69, kad neiseina pazvelkt i akis...
vaikinams reiktu skustis ten :| nemalonu daryti oralini kai plaukai lenda i nosi
o jus mergaites kita karta kai darysite oralini pakelkit akis ir suprasit kaip lengva pazvelkt partneriui i akis. neuzmirskit juk jis jus stebi jam malonu matyti ka darai:D
Čėpucha visa tai - nerimta!
Kaip galima žiūrėti į akis darant oralinį? Juk anam gale akių nėra.
I agree
Manau vyrui dera prižiūrėti savo kūną ir skustis ne tik barzdą:)
Naujas komentaras