Pirmo bučinio taisyklės

139.jpeg
 
2 komentarai
Bučiniu galima prisipažinti meilėje, suteikti partneriui palaimą, įžiebti aistrą arba pradėti intriguojantį seksualinį žaidimą. Kiekvienas žmogus bučinį suvokia savaip. Todėl universalių patarimų nėra. Ir vis dėlto, tam tikrų taisyklių pirmą kartą bučiuojantis su nauju partneriu paisyti verta!

Bučinys tai prisilietimas.

Bučinys - tai itin artimas kontaktas su žmogumi. Tai intymi lietimo forma. Paprastai, bučinys būna pirmasis intymių santykių pranašas. Jis perteikia partneriui (-ei) norą būti su juo (ja), jausti jo (jos) prisilietimus. Nežinai, ar kitas žmogus jau pasirengęs bučiniui? Pradžioje išbandyk kitus, saugesnius prisilietimus: paimk už rankos, perbrauk ranka pečius, galvą. Jei pasipriešinimo nėra — pats metas kitam žingsniui.

Įtrauk kitus pojūčius.

Kad parodytum savo partneriui (-ei), koks jis (ji) svarbus (-i), panaudok ne tik lūpas, bet ir žvilgsnį, rankų prisilietimą. Jei vis dar nesiryžai pirmajam bučiniui ir pernelyg nedrąsu imtis iniciatyvos, pasakyk tai žodžiais: "Norėčiau tave pabučiuoti". Nepamiršk, kad žodžiai taip pat jaudina, o drąsa ir atvirumas — įkvepia.

Kvapo testas.

Nors tai ir savaime suprantama, vis dėlto verta dar kartą prisiminti: burnos kvapas — labai svarbu. Todėl jei manai, kad pasimatymas gali priartėti prie bučinių, geriau venk nemalonaus kvapo maisto ir gėrimų. Tokiems priskiriama ne tik česnakai ir svogūnai, bet ir alus, sūris, daugeliu atvejų - vynas ir šampanas. Dar nemaloniau bučiuotis su prisirūkiusiu žmogumi.

Dar lėčiau...

Laikas iki pirmojo bučinio turi šį tą stebuklingo: seksualinė įtampa tarp abiejų partnerių auga ir stiprėja. Todėl pasinaudok filmų režisierių mėgstamu triuku: ištempk akimirką iki pirmojo bučinio. Ilgas žvilgsnis į akis, rankų prisilietimai, sustabdyta akimirka iki lūpos susilies. Šiek tiek stabtelėjus galima pajusti vienam kito kvėpavimą, užuosti kvapą. Tai gali įpūsti dar daugiau aistros.

Pradėk lėtai.

Pirmieji prisilietimai lūpomis turėtų būti lengvi, sausi. Galite pradėti apskritai ne nuo lūpų — pabučiuok skruostą, lūpų kamputį. Palengva tyrinėk partnerį (-ę), kokio bučinio jis (ji) tikisi, nori. Vieniems gilus, aistringas bučinys — malonumo viršūnė, o kitiems toks bučinys — ne pirmo, o nebent penkto pasimatymo dalis. Taigi, elkis pagal situaciją.

Kūno kalba.

Nors bučinio metu dėmesį sukoncentruoji į lūpas, stebėk ir partnerio (-ės) kūno kalbą: ar pasikeitė jo (jos) kvėpavimo ritmas? Ar kūnas šliejasi artyn, ar instinktyviai tolsta, atsiriboja? Jei partneris (-ė) glaudžiasi prie tavęs ir atsako į bučinį — vadinasi, mėgaujasi situacija kaip ir tu. Jei atsako vangiai, be entuziazmo — vertėtų pristabdyti ir paklausti, ar viskas gerai.

Liežuvis.

Gali laukti, kada partneris (-ė) pirmas (-a) parodys iniciatyvą, tačiau kai kada laukti tenka pernelyg ilgai. Kad sumažintum įtampą ir susivoktum, ar gilus bučinys priimtinas, iš pradžių bučiuokis tik šiek tiek pravertomis lūpomis, be liežuvio. Jei iš partnerio (-ės) jauti, kad į tavo bučinį atsakoma — veikiausiai galima pereiti ir prie gilesnės stimuliacijos.

 
fantazijos
Komentarai (2)
:))) geras straipsniukas...ko jus cia juokiates:)))) as taip tapyt pradejau:))) savarankiskai - viena:))) nuo pradziamokslio:))) "pradekite nuo saves...pakutenkite delna liezuviu, paciulpkite pirsta, isikaskite i kelieni":)))
Čia straipsnis pirmokams? :))
Naujas komentaras