Seksas apkūniems žmonėms: ypatumai ir sekso pozos

tmp_QKYJcJ_78d94286bb968b31_Syndicate-able-Boudoir-Session-Two-Bright-Lights.jpg
 
9 komentarai
Kaip taisyklė, dauguma vyrų mano, kad yra tikrieji „mačo“, ir nesvarbu, ar kūną puošia standūs raumenys, ar pilvas alui. Bet kokiam vyrukui atsiras ir atitinkamos medžiotojos, kadangi jie nelabai kompleksuoja dėl savo formų ir figūrų. Tad niekeno jau nestebina storulių skaičiuojamos meilužės, o ir „storulių seksas“ terminas yra aktyviai ieškomas internetinės paieškos sistemose.

Su moterimis yra šiek tiek kita situacija. Jos visuomet pernelyg dėmesio skiria savo svoriui, ir jei iš tikrųjų turi antsvorį, užsidaro savyje ir vengia bet kokio bendravimo. O ką jau kalbėti apie lovos reikalus – ši mintis varo jas į depresiją. Dauguma apkūnių moterų ištinka anorgazmija ir frigidiškumas, o tuomet seka ir skyrybos, ir žalingi įpročiai, ir įvairios ligos.

Vis dėl to ir specialistai, ir antsvorį turinčios moterys, kurioms negėda dėl savo formų, tikina, kad jos yra labai aistringos lovoje, išradingos, o jų libido visuomet aukštas, todėl jos pastoviai trokšta sekso.

Taigi, jei jūs ar jūsų partneris turi problemų su antsvoriu, pamirškite apie jas bent miegamajame – vietoje, kur reikia atsipalaiduoti ir patirti malonumą. O štai ir sex pozos, kurios puikiai tinka pilniems žmonėms.

Sekso poza: „Raitelė“

Šioje pozoje visas stambaus vyro kūno krūvis bus minimalus, o visas darbas atiteks partnerei. Net ir tuo atveju, jei meilužė taip pat „su gabaritais“, viskas priklauso nuo vidinių raumenų – orgazmą tokioje kamasutros pozoje gali patirti abu.

Sekso poza: „Šuniukas“

Moteris turi stovėti keturiomis ant lovos, o vyras prisitaikyti iš nugaros. Laisva ranka jis gali stimuliuoti moters klitorį, kas dar greičiau priartins prie malonumo viršūnės.

Sekso poza: „Misionieriaus“

Jei moteris yra putnutė, pasiūlykite jai užsiimti seksu klasikine poza. Tuo atveju vyras turėtų ant savo pečių užsidėti jos kojas ir šiek tiek prilaikyti klubus. Tiesa, vyras turėtų būti stiprus ir ištvermingas, kad maksimaliai abu įsisiūbuotų.

Jei meilužis stambus, ir jo penis nėra pakankamai ilgas, tuomet moteris gali atsigulti tiesiai ir sulenkus vieną koją ją priglausti prie krūtinės. Tuomet vyras į moterį įeina iš šono. Tokioje pozoje moteris gali kuo puikiausiai treniruoti savo raumenis.

Sekso poza: „Embrionas“

Tai primityviausia poza pilniems žmonėms, kai moteris gulasi ant šono ir prispaudžia kelius prie krūtinės, o vyras įeina iš užpakalio. Rekomenduojama po šonu merginai pakišti pagalvę, kad įsiveržimas būtų maksimaliai gilus. Partnerė taip pat gali kojų neglausti prie krūtinės, o pasidėti jas ant meilužio pečių.

Jei partneriams labai stipriai trukdo pilvai, pasinaudokite liežuviu ir pirštais ar net sekso žaisliukais – tokios sekso rūšys taip pat suteiks jūsų gyvenimui naujovių ir dar daugiau malonumo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (9)
yaip apkunus moters kunas man lb grazu
tie kur pliurpe kad nepatinka apkunios tik ir svaiksta kaip greciau ygulti y jos didelius apvalumus ir minkstai pasisupti o tos kur pagaliai tik tiem patinka kas turi mazus pimpius :DDDDDDDDD
ko visi dabar varo ant normalaus sudejimo merginu? vieniems patinka kudos, kitom apkunios, kiekvieno skonis skirtingas, bet nereiskia kad apkuni-geresne!!!!!!!!!!!
Pritariu. Apkūni moteris tokia pat aistringa kaip ir visos kitos. Ir man jokio skirtumo. Juk lovoja nereik ieškot ką apkabint. Tad kad merginos ir moterys kurios apkunios, esat karštos ir aistringos.
Jokio skirtumo Apkuni mergina ar ne, ne tame esme. Nes kad ir apkuni gali buti karstesne uz kuda ,beto Isiskverbiant i apkunios merginos kuna busi visada tikras kad peles nenusilauzi i dubens kaula. Man asmeniskai jokios skirumo ar panele liekna ar stora svarbu kad nebutu rastas lovoje ir stabdis gyvenime.
O kas yra apkūnus?
O man kiaulės nepatinka :)
is tikruju tai visos mes normalios tik i mus vyrai skirtingai ziuri...ir nezinau kodel...
anot taves yra du moteru tipai: apkunios ir sakaleliai? o kur dar normalios?
Naujas komentaras