Seksas automobilyje: kai aistra verčia sukti iš kelio

559.jpeg
 
Psichologai laikosi vieningos nuomonės: žmonės mylisi automobiliuose norėdami patirti naujų pojūčių.

Seksas mašinoje – populiaru?

Neįprasta aplinka, naujos pozos, ir dar galimybė realizuoti erotines fantazijas – intymus suartėjimas mašinos salone tampa vos ne kasdieniniu šiuolaikinio gyvenimo reiškiniu. Neretai susisiekimo priemonė atstoja pasimatymų vietą, nes partneriai neturi kur susitikti ir pasimylėti. Dažniausiai tai turinčių šeimas žmonių pomėgis arba tų, kurie neturi pinigų išsinuomoti jaukų kampelį viešbutyje.

seksas mašinoje

Būkite kūrybiški.

Seksas automobilyje puikiai tinka ir seksualinio gyvenimo paįvairinimui. Tiesa, tai greičiausiai nebus viena komfortiškiausių seksualinių patirčių. Tačiau toks seksas gali labai stipriai jaudinti. Lėtai važiuoti, ieškant palankios vietelės. O gal užliejus aistrai, staiga stabdyti kelionę ir išsukti iš kelio. Akimirkos, iki sustojant automobiliui, jus beprotiškai jaudins. O jei dar tuo metu, kol privažiuosite tikslą nesnausite ir žaismingai vienas kitą paerzinsite žodžiais ir prisilietimais, atmosfera maksimaliai įkais. O gal mėgstate rolių žaidimus? Automobilį puikiai galite išnaudoti apsimetant nepažįstamaisiais, slaptais meilužiais ar pareigūnu, sustabdžiusiu pažeidėją.

Saugumas.

Mylintis automobilyje, būtinai pasirūpinkite saugumu. Įsitikinkite, kad sustojote pakankamai nuošalioje vietoje. Taip, mintis būti užkluptiems prideda daug adrenalino ir jaudulio, tačiau palikite tai tik kaip atsitiktinę galimybę. Venkite tokių vietų, kur akivaizdu, kad jus greičiausiai kažkas užklups. Visų pirma, atminkite, kad jūsų meilės žaidimai gali būti nemalonūs kitiems žmonėms. Visų antra – žiūrovai gali sugalvoti jums trukdyti (belsdami, kažką sakydami), filmuoti, fotografuoti ar iškviesti policijos pareigūnus. Tokiu atveju, jums greičiausiai pradingtų bet koks malonumas.

seksas automobilyje

Pozos ir komfortas.

Kalbant sekso pozas automobilyje, daug komforto tikriausiai neatrasite. Kiekvieno automobilio sėdynės ir salono erdvė labai skiriasi, tad geriausia tiesiog eksperimentuoti. Bandykite skirtingas pozas: ant viršaus pabūti pabandykite tiek vienas, tiek kitas. Vyrui atsisėdus, mergina gali jį apsižergti ir taip įsitaisyti ant jo. Taip pat nepamirškite ir šuniukų pozos. Tam, kad patogiau įsitaisytumėte, išbandykite skirtingas kojų padėtis. Seksui išnaudokite visas automobilio sėdynes: vieniem patogiau galinė, kitiem – priekinė keleivio. Sėdynes iki galo atloškite, nulenkite, atitraukite, kol rasite jums abiem patogiausią variantą. Jei jaučiate, kad sekso metu kuri nors kūno dalis labai nepatogiai remiasi į automobilio salono detales, pasikiškite po savimi rūbus. Jie pasitarnaus kaip pagalvėlė.

automobilis,seksas

Apranga.

Apsirenkite taip, kad nebūtų sudėtinga nusimesti drabužius. Venkite pėdkelnių ir siaurėjančių kelnių. Puikiai tiks trumpa suknelė arba sijonas ir, žinoma, nepamirškite ilgų prisegamų kojinių! Juk ne tik vieta svarbi, bet ir pats įsijautimas. Kada sėdėsite keleivio vietoje, kilstelėkite sijonuką, kad pasimatytų kojinių kraštelis. Patikėkite, pirma jūsų stotelė atneš jums didžiulį malonumą.

Kaip dažnai užsiimate seksu automobilyje?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras