Karšti ir smagūs žaidimai: porai ir ne tik

270.jpeg
 
6 komentarai
Turbūt dar pamenate, kaip paauglystėje žaisdavote tokius žaidimus kaip „Tiesa ir drąsa“ ar „Butelį“? Pateikiame patobulintą žaidimų rinkinį, tinkantį dviese ir su kompanija.

Tiesa ir drąsa

Šis žaidimas perėjo didelius laiko išbandymus, ir net šiais laikais tebėra populiarus. Juk atvirumas niekada nepabosta, tiesa? Šį žaidimą galite žaisti su partneriu tiesiog lovoje. Užduokite intymius klausimus, jei pasirenka tiesą, ir prigalvokite pikantiškų užduočių, jei pasirenka drąsą. Galite dar prieš žaidžiant prisikarpyti lapelių ir surašyti užduotis bei klausimus.

Butelio sukimas

Šį žaidimą galite žaisti net ir dviese. Kokia tikimybė, kad butelis atsisuks tiesiai į Jūsų partnerį (partnerę)? Reikės nemažai pastangų. Galite susitarti, kad kai pavyksta išsukti savo antrąją pusę, ji (jis) turi nusirengti vieną drabužį.

Kortų perdavimas

Šį žaidimą žaiskite kompanijoje. Taisyklės labai paprastos –tiesiog burna įtraukite orą taip, kad korta laikytųsi, ir perduokite kortą kitam. Bus tikrai linksma, ir visai nesvarbu, kiek Jums metų!

kortų žaidimas

Slėpynės

Šį žaidimą galite žaisti ir dviese: vienas iš Jūsų pasislepia, o kitas turi ieškoti. Sugalvokite savo taisykles, pavyzdžiui: tas, kuris ieško, turi minutę, per kurią turi rasti, jei jam pavyksta, jis gauna apdovanojimą, jei ne – gauna tas, kuris tinkamai pasislėpė.

Kortų žaidimai

Viskas labai paprasta: žaiskite trumpus kortų žaidimus, ir tas, kuris pralaimi, turi nusimesti vieną drabužį. Bus tikrai karšta!

Twisteris

Kas kartą, kai ateina Jūsų eilė, turite nusimesti vieną drabužį. Tiesa, kūno pozicijos, kurias tenka “išraityti” žaidžiant šį žaidimą, kartais primena ir kamasutros pozas, taigi, gali būti karšta.

žaidimas

 
fantazijos
Komentarai (6)
AIK SAu
r
idomu zaisti
jo
zaidimai gerai
beprasmis straipsniukas
Naujas komentaras