Kaip susirasti merginą iki Kalėdų?

215.jpeg
 
2 komentarai
Kalėdos – vienas liūdniausių laikotarpių vienišiams. Nė vienas nesidžiaugia matydamas laimingas susikabinusias poreles, kalėdines dovanas besirenkančius įsimylėjėlius, o dar liūdniau tampa tada, kai ant šventinės vakarienės stalo – tik viena lėkštė. Sau pačiam. O ir vakariene tampa ne mylimosios kepta Kalėdų antis, o bulvių traškučiai ir žuvies konservai. Vis dėlto gera žinia ta, kad laiko antrosios pusės paieškoms dar šiek tiek yra. Štai keletas patarimų, kurie tikrai padės rasti artimą sielą.

Kalbėkitės su kiek įmanoma daugiau moterų.

Ne tik su tomis, kurios jus domina. Šitaip pradėsite suprasti, kaip merginos reaguoja į vienokius ar kitokius pokštus, kas joms rūpi, kas yra juokinga. Galite net išsikelti sau tikslą – kasdien užkalbinti po penkias naujas moteris (bet kokio amžiaus, išsilavinimo).

Lengvas pokalbis.

Nebandykite užmegzti pokalbio apie „branduolinius bandymus“, „toksines medžiagas“ ar kitas globalias problemas. Kalbėkitės apie tai, kas vyksta dabar, kas vyksta aplink. Iš tiesų, nėra labai svarbu, ką jūs sakote, svarbiausia – kaip sakote. Jei abejojate, tiesiog tarkite „labas“.

poklabis

Išeikite iš namų. 

Nebūtinai reikia eiti į barus ar klubus, tačiau turite imtis tokios veiklos, kuri leistų jums susipažinti su naujais žmonėmis. Pavyzdžiui, internete susiraskite skelbimų apie renginius, kurie jums patiktų – ten gali atsirasti merginų, turinčių panašius pomėgius. Galite ieškoti naujų interesų ar veiklų – dar smagiau, rasite ir naują užsiėmimą, ir merginą vienu metu.

Būkite atviras. 

Jeigu ieškote merginos ir einate į pasimatymus, turėtumėte atleisti pirmo susitikimo drovumą ir nerangumą. Juk dažnai nutinka taip, kad antraja puse tampa tas žmogus, kurio šalia savęs pamatęs pirmą kartą nė neįsivaizdavote.

Mokykitės sakyti komplimentus merginoms. 

Meskite iššūkį sau ir stenkitės rasti kažką gražaus ar mielo visose merginose. Tai nebūtinai turi būti fizinis bruožas: tai gali būti mielas gestas, įgūdis, talentas ar panašiai.

Flirtuokite. 

Didelė dalis žavingų žmonių žino, kaip flirtuoti ir kaip užmegzti kontaktą su kitais žmonėmis. Flirtas yra tikra buvimo nuoboda, irzlumo ar sutrikimo priešingybė, padėsianti jums užtvirtinti savas pozicijas. Kalbėkitės ne apie savo motiną, savo katę ar didžiulę vabalų kolekciją. Geras pašnekovas randa tai, ką turi bendro su kitu žmogumi, ir kalbasi būtent apie bendrus dalykus. Jei jums patinka mergina, su kuria kalbatės, būkite tas, kuris baigia pokalbį. Tai leis suprasti, ar antroji pusė jumis domisi taip pat. Parodykite, kad dabar esate užimtas, tačiau mielai pratęstumėte pokalbį. „Turiu eiti, bet buvo labai miela su tavimi kalbėtis. Gal norėtumei pratęsti pokalbį prie kavos puodelio?“ – galite pasiklausti jos. Jei ji atsakys teigiamai, gaukite jos telefono numerį ir judėkite pirmyn.

Perženkite lietimo barjerą. 

Einate į pasimatymą su mergina ir bijote paliesti net jos ranką, kol ji to nepadaro pirma? Tai geras įprotis, tačiau jis visai nepadeda jums romantiškuose reikaluose. Būkite žaismingas ir atminkite, kad prisilietimai prie su jumis bendraujančio žmogaus rodo, kad jis tikrai jus domina ir jums patinka. Todėl šiek tiek surizikuokite.

Priverskite ją juoktis

Merginos visada mėgsta vaikinus, turinčius gerą humoro jausmą. Nesvarbu, ar esate sarkastiškas, ironiškas, tiesiog juokaukite. Ir atminkite, kad jei mergina negali su jumis kartu juoktis, ji nebus ta, su kuria galėsite praleisti daugiau laiko. Ir galbūt atvirkščiai – mergina, kurios iki šiol nepastebėjote, juoksis taip nuoširdžiai iš jūsų pokštų, kad suprasite atradęs tikrą sielos bičiulę.

mergina

Tik draugai?

Jeigu susiradote daugybę draugių, bet ne merginą, nustokite investuoti savo laiką ir dėmesį į tą žmogų, kuris nenori būti jūsų antrąja puse. Skamba baisiai, tačiau tai padės išvengti blaškymosi ir pasimetimo jausmuose. Bandydamas sukelti jausmus širdyje tos, kuri jumis domisi kaip draugu, ne kaip vaikinu, blaškysitės veltui. Geriau likite gerais draugais ir daugiau dėmesio skirkite pasimatymams.

Būkite kantrus

Gyvenimas nesiklosto taip, kaip jūsų dienotvarkė, o ieškoma antroji pusė gali pasirodyti ir rytoj, ir po dvejų metų. Bet kuriuo atveju, kad ir kokio amžiaus būtumėte, santykiai visada įneš spalvų į jūsų pasaulį. Neverta stačia galva pulti ieškoti merginos, skubėti megzti rimtus santykius, nes vėliau tai gali sukelti skausmą abiems. Prisiminkite, kad net jeigu ir nesusirasite antrosios pusės iki Kalėdų, visuomet vakarieniauti galite kartu su gerais bičiuliais arba iškeliauti į linksmą Kalėdų vakarėlį. Galbūt ten ir sutiksite savo tikrąją meilę?

 
fantazijos
Komentarai (2)
O aš manau,kad straipsnis visai neblogas, kai kuriais patarimais ir aš vadovaujuosi :)
Straipsnis butu gal ir nieko taciau parasytas labai vaikiska bei moteriska forma , beabejo izeidimo forma sumenkinancia vyrus jog vyrai pradeda pokalbi apie vabalus,antras faktas padeti praeinantiems stenktis nemeluoti... šis straipsnis ne kaip susirasti mergina kaledoms bet kaip gyventi pagal žurnalistę. Kalbos apie tikrają meilę visiskai iškraipo straipsnį juk kalbama apie merginą iki kaledų bent jau toks straipsnio pavadinimas o čia kalbama apie gyvenima iki vestuviu ir po jų,nesuprantu šio straipsnio autorės i lankas visiškai nuvažiuota :)
Naujas komentaras