Seksas automobilyje: kelio kamasutra

336.jpeg
 
Monotonija, ypač seksualiniame gyvenime, gali sugriauti net ir tvirčiausius santykius. Geriausias būdas to išvengti – pamėginti ką nors naujo, eksperimentuoti: pozomis, rūbais ir sekso vietomis. Pavyzdžiui, kodėl gi nepadarius to automobilyje?

Emocijų užtaisas.

Gali pasirodyti, kad seksas automobilyje skirtas tik tiems, kurie paprasčiausiai neturi galimybių juo užsiimti kitur. Tačiau, pasak statistikos, sekso automobilyje nevengia ir daugybė susituokusių porų. Juk visų pirma tai – adrenalinas: galite būti užklupti kiekvieną akimirką. Antra, tai romantika: automobilį galima pasistatyti įspūdingose vietose, su miesto panorama, vaizdu į ežerą ir pan. Galiausiai tai – tiesiog nauji gaivūs vėjai jūsų meilės žaidimams!

Komforto trūkumas.

Automobilio paskirtis – saugiai nuvežti žmones iš taško A į tašką B. Todėl jį kuriant apie patogumą mylėtis tikrai negalvota. Apskritai žmonės, kurie bent kartą yra tai darę automobilyje, būtinai paminės, kad didelio komforto meilės reikalams ten nerasite. Tiesa, palyginus su kitomis populiariomis greitukų vietomis, tokiomis, kaip persirengimo kabina, lėktuvo tualetas ar antro aukšto lova traukinio kupė, automobilis vis dėlto pakankamai patogus.

Pasiruošimas.

Vienas pagrindinių automobilinio sekso privalumų - spontaniškumas, galimybė pasimylėti tada, kai to norisi, nelaukiant kol grįšite namo, pasieksite nakvynės vietą. Tačiau kad viskas eitųsi kaip per sviestą, seksui automobilį vertėtų paruošti iš anksto. Visų pirma - švara ir tvarka: pasirūpinkite, kad automobilio salonas būtų išvalytas, jame nesimėtytų šiukšlės, tušti popieriniai kavos puodeliai, vaiko žaislai. Visa tai – smulkmena, bet būtent ji gali sumažinti geismą.

Patogumas.

Idealu būtų turėti automobilyje pledą ir keletą nedidelių pagalvėlių. Pledą galima patiesti automobilio salone, juo galėsite užsikloti, jei kils bent menkiausia rizika, kad prie automobilio kas nors prieis, galiausiai jis tikrai bus nepakeičiamas jei mėginsite pasimylėti ant automobilio kapoto. Pagalvėlės savo ruožtu padės patogiau įsitaisyti įvairiomis pozomis, kad skaudžiai nenusitrintų keliai, alkūnės ar nesusimuštumėte galvos. Patogiausia moters apranga seksui automobilyje - nesilamdantis sijonas ar suknelė. Nes jį pasikelti - greitai ir patogu, o maunantis kelnes keleivio sėdynėje galima ir galūnes išsinarinti.

Saugumas.

Net ir spontaniškas seksas turėtų būti saugus. Ne veltui juokaujama, kad neatsargus vaikų elgesys ant užpakalinės sėdynės prišaukia avarijas, o neatsargus suaugusiųjų elgesys ant užpakalinės sėdynės prišaukia vaikus. Todėl pakelis sargių turėtų būti jums po ranka. Tik jokiu būdu nesivežiokite jo nuolatos automobilio daiktadėžėje - nepamirškite, kokia kaitra tvyro automobilyje palikus jį valandėlei saulėkaitoje. Jei tokioje kaitroje pabuvos ir sargių pakelis, jo patikimumas smuktelės iki 0!

Patarimas:

Dar du universalūs dalykai, kurie tikrai pravers - drėgnos servetėlės ir buteliukas vandens. Juk ne visada aistra aplanko ant ežero ar upės kranto, kartais vandens telkinio šalimais nėra, o nusiprausti vis tiek norisi. Ir ne tik nusiprausti - po karštų meilės žaidimų judu tikrai ištrokšite. 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras