Vyrų norai lovoje: kokie jie?

333.jpeg
 
Šiais laikais tiek vyras, tiek ir moteris yra laisvi ir nevaržomi, todėl nenuostabu, kad ir lovoje vyai vertina drąsias ir iniciatyvias moteris. Ko reikia vyrams lovoje?

Gundančių apatinių.

Nusipirkai naują apatinių komplektą, bet tas nenaudėlis nė nepasigrožėjo tavo pirkiniu? Nerimauti dėl to nevertėtų – vyrai iš tiesų vertina gundančius apatinius (nors gali pasirodyti, kad skuba juos kuo greičiau nuplėšti nuo tavo kūno), todėl išleisti pinigai nebuvo išmesti į balą. Geriausias to įrodymas – aistros kupinas vyro žvilgsnis vos tave pamačius su dailia liemenėle ir kelnaitėmis!

Erotinių žaidimų.

Girdi, kaip rutina beldžiasi į jūsų miegamojo duris? Nieku gyvu neatidaryk jai durų, verčiau vyk ją šalin. Tai padaryti paprasta – vos tik jam grįžus iš darbo, apsimesk seksualia namų šeimininke ar gundančia jo viršininke ir suviliok jį! Gali pasirodyti, kad svarbiausia vyrams yra tik pats lytinis aktas, bet nebijok paeksperimentuoti ir pamatysi, kokį sekso milžiną turi namuose.

orgazmas

Išgirsti savo vardą.

Netylėk lovoje – juk liežuvis tam ir yra duotas, kad kalbėtum visur ir visada. O kas gali būti erotiškiau nei šnabždamas mylimojo vardas į ausį? 

Nepadorių kalbų.

Kalbi tik taisyklinga lietuvių kalba ir neįsivaizduoji savęs kitaip kalbančios? Kai kurie vyrai žavisi nepadoriomis antrųjų pusių kalbomis, todėl išdrįsk kalbėti šiek tiek nešvankiai. Juk kartais atsibosta kartoti šimtus kartų „mano aukseli", ar ne?

Suteikti jai orgazmą.

Po neištikimybės bene pats baisiausias melas yra suvaidintas orgazmas. Nemanyk, kad sekso metu jam terūpi tik jo interesai, todėl nebijok pasakyti, kad iki sprogimo tau reikia dar daugiau glamonių. 

Humoro.

Taip, tu nesuklydai tai perskaitydama – humoras gelbsti visose situacijose, todėl jei kažkas vyksta ne pagal planą, geriau moteriškai pakikenk. Juk kritika, išsakoma lovoje, yra pati skaudžiausia, o kartais pasijuokti iš nesėkmių būtina. Tik žiūrėk, kad juokaudama jo neįžeistum!

Spontaniškumo.

Esi rimtuolė ir niekada nepagalvojai, kad tu galėtum imtis iniciatyvos? Pabandyk pati pirma jį gundyti ir taip jį nuteiksi audringam seksui! Keli lašai alyvos niekada nepakenkė, todėl elkis drąsiai ir įsitikinsi, kad jis tam neprieštarauja. Galbūt jis seniai to laukė, tik nedrįso pasisakyti?

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras