Sekso paplūdimyje minusai

 
Seksas prie jūros, ant smėlėto kranto – daugelio mūsų svajonė, kurią nors kartą gyvenime norime įgyvendinti kiekvienas. Bangų mūša, svajingai ošianti jūra, žuvėdrų riksmai, mylimojo kūno šiluma ir begalinis malonumas užliejantis kūną. Skamba itin viliojančiai, ar ne?

Nepaisant anksčiau minėtų romantiškų dalykų, seksas paplūdimyje turi ir savų minusų. Pagalvokite, kokie jie galėtų būti

Smėlis. Visiems teko patirti tą nemalonų jausmą, kai po dienos, praleistos pliaže visas kūnas lipte aplipęs smėliu. Tačiau jei šis faktas Jūsų neišgąsdina, nepamirškite pasiimti patiesaliuko.

Smėlio gyventojai. Pradedant smėlyje gyvenančiais vabaliukais, baigiant jūros bangų išmestu dumblu, žuvų liekanomis, galinčiomis sukelti alergiją ar kitokio pobūdžio infekcijas.

Jūros vanduo. Labai sausiną odą, o jei ji yra nors truputį pažeista – gali ir graužti. Nepamirškite apgalvoti, ką jis gali padaryti Jūsų intymiausiai vietai?

Sutema. Dar vienas minusas, jog privalėsite laukti gilios nakties, sutemos. O kadangi dienos ir vakarai vasarą būna ilgi, tad teks nemažai palūkėti. Juk nenorite sulaukti pasipiktinusių poilsiautojų dėmesio ar uniformuotų pareigūnų šalia pačią intymiausią akimirką?

Problemos dėl prezervatyvų. Ne paslaptis, jog jūros ar baseino vanduo gali pažeisti prezervatyvo paviršių, silikonas greičiau plyš ir apsauga nuo nėštumo nebus tokia patikima. Baseino ar jūros vandenyje esantys chemikalai gali negrįžtamai pažeisti jo paviršių. Todėl dėl visa ko į rankinę įsimeskite ne vieną apsaugos priemonę.

Tykančios infekcijos. Mikrobų, įvairaus pobūdžio maistinių ir nemaistinių atliekų pilnas visas paplūdimys, taigi pasigauti nepageidaujamą infekciją - juokų darbas.

Arešto tikimybė. Paplūdimyje patruliuojantys ir tvarką prižiūrintys pareigūnai gali nejučia Jus užklupti pačio įkarščio sūkuryje ir... teisėtai suimti bei uždaryti areštinėn. Žinoma, tikėtina, kad pirmą kartą gausite tik įspėjimą daugiau taip nesielgti, tačiau jei į jų akiraty pakliūsite antrą kartą, vargu ar pavyks lengvai išsisukti.

Ribotas pozų pasirinkimas. Pajūris – tikrai ne vieta naujoms Kama Sutros pozoms išbandyti. Šiuo atveju teks tenkintis dvejomis meilės akto pozomis.

Laikas. Mėgautis vienas kitu paplūdimyje visą parą tikrai negalėsite, todėl privalėsite nuolat stebėti laikrodį, kitaip tariant – būsite įsitempęs, negalėsite atsipalaiduoti. Net ir nakčia paplūdimyje vaikšto žmonės, ne Jūs vieni tokie drąsuoliai, pasiryžę šiai avantiūrai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras