Idėjos aistringam seksui

shutterstock_177600635-1(2).jpg
 
Vyrai dievina moters entuziazmą ir iniciatyvą lovoje. Poros, patenkintos savo seksualiniu gyvenimu, džiaugiasi šiltesniais ir stipresniais santykiais. Prisipažinkite, juk kiekvieno iš Jūsų galvoje nors kartą sušmėžavo mintis apie laukinį, pašėlusį bei nutrūkgalvišką seksą kartu su partneriu?

Pliaukštelėjimas.

Seksualiai atsiklaupkite ant kelio ir paprašykite mylimojo švelniai pliaukštelėti Jums per užpakaliuką. Jam tai beprotiškai patiks! Geidulingi, aistros kupini garsai, sklindantys iš Jūsų lūpų, užves jį dar labiau. O tada nuo kunkuliuojančios aistros pliūpsnio įkais visi namai.

Leiskite Jus surišti.

Švelnia skarele partneris tegu pririša Jūsų rankas prie lovos atkaltės. Tokiu atveju visa valdžia bus jo rankose, o Jums beliks nuolankiai paklusti mylimajam ir besąlygiškai juo pasitikėti. Jei surištos rankos mylimojo nevilioja, veikiau priešingai – baugina ir priverčia nerimauti, galite rinktis kitą, ne ką mažiau veiksmingesnį būdą. Užriškite savo antrai pusei akis skarele – trumpam netekdami vieno iš receptorių tik dar labiau paaštrinsite pojūčius.

surišimas, seksas

Žiūrėkite porno filmus.

Nors ne visoms moterims tokie filmai kelia susižavėjimą, tačiau išdrįskite priimti iššūkį ir nors kartą su mylimu žmogumi pažiūrėkite erotinį filmą. Stebėkite, kaip keičiasi mylimojo reakcija, kaip jį žavi ekrane matomos merginos ir pan. Garantuojame, kad jis tikrai liks patenkintas tokiu Jūsų poelgiu.

Meilės akto filmavimas.

Tik nedaugelis porų išdrįstų įamžinti savo lytinį aktą. Jokiu būdu nesumanykite padėti slaptos kameros ir viską nufilmuoti partneriui nežinant, konfliktas – garantuotas. Tačiau jei abu pasiryžote tokiai avantiūrai – tai gali būti tiesiog linksmas nuotykis, kuris atmintyje ir, žinoma, įrašuose išliks visą gyvenimą.

Veidrodis.

Šiuo atveju visai nesvarbu, kokią sekso pozą pasirinksite, svarbiausia jaustis seksualiems ir geidžiamiems. Miegamajame, o gal kitame namų kambaryje turite didelį veidrodį? Jį panaudoti galite ne tik puoselėdami išvaizdą, o kur kas pikantiškesniems dalykams. Sekso metu pasistenkite iš malonumo neužmerkti akių, tačiau žiūrėdami į veidrodį stebėkite save ir partnerį. Retkarčiais tai išbandyti tikrai labai įdomu.

veidrodis

Greitukas.

Turbūt nėra nieko tokio jaudinančio, kaip greitas rytinis, popietinis ar vakarinis seksas su mylimuoju. Pasiduokite Jus užklupusiai aistrai ir be sąžinės graužaties mėgaukitės vienas kitu. Restorano tualete, mylimojo ofise, mašinoje pakeliui į svečius – bet kur, kur tik pageidaujate.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras