Gėrimai, didinantys lytinį potraukį

 
2 komentarai
Kokie gėrimai gali padidinti lytinį potraukį? Pasimatymo metu esame pratę gurkšnoti vyną, tačiau turbūt visi žinome, kad besaikis alkoholio vartojimas gali gerokai sumažinti lytinį potraukį. Žinoma, nuo vienos taurės vyno nieko nenutiks, tačiau, jei užsisakysime antrą, trečią... romantikos pasimatymo metu liks visai nedaug. Taigi, kokie gėrimai galėtų padidinti lytinį potraukį?

1. Obuolių sidras

Žvelkime į priešistorę: dar rojuje Adomas  ir Ieva paragavo šio  uždrausto vaisiaus... Senovės romėnai taip pat labai vertino obuolius, o šiandien turbūt daug kam yra žinoma, kuo obuoliai gali būti naudingi sveikatai. Jie lėtina senėjimo procesą, stipina imuninę sistemą ir net gali užkirsti kelią vėžiui.  Be to, obuolių sidras gali padidinti lytinį potraukį.

Kaip  paruošti? Pasišildykite po puodelį obuolių sidro, paskaninkite cinamonu  ir gvazdikėliais.

2. Ženšenio arbata

Ženšenis žinomas kaip gana stiprus afrodiziakas. Rudenį orai itin palankūs šildytis šia arbata ir įkaitinti atmosferą miegamajame. Pietų Korėjoje atlikti tyrimai parodė,  kad ženšenis gali padėti kovoti ir su erekcijos sutrikimais.

Kaip paruošti? Užplikykite ženšenio arbatą ir išspauskite citrinos sulčių. Įlašinkite šiek tiek medaus.

3. Karštas šokoladas

Jau nuo seno kakava vertinama kaip afrodiziakas. Tyrimo metu nustatyta, kad moterys, kurios kasdien suvalgo po porą gabalėlių šokolado, pasižymi didesniu lytiniu potraukiu nei tos, kurios nemėgsta šio saldumyno.

Kaip paruošti? Į karšto šokolado stiklinę įberkite šiek tiek Čili pipirų - efektas garantuotas!

Taigi, mėgaukitės šiais gėrimais ir pakurstykite aistrą miegamajame!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
:D
Cia jau geriau :D
Naujas komentaras