Sekso žaislų evoliucija: nuo akmens amžiaus iki šių dienų

ttt.jpeg
 
2 komentarai
Erotiniai žaisliukai – įprasta šiandieninio gyvenimo dalis. Kviečiame sužinoti, kokia šių prekių kilmės istorija.

Falo imitatoriai

Pirmajam atrastam akmeniniam falui skaičiuojama apie 28 tūkstančius metų. Laikui bėgant, falo imitatoriai tobulėjo. Atsirado žaislai, pagaminti iš bronzos. Populiarėjo ir kitokie savęs patenkinimo būdai: į susuktus papirusus buvo prileidžiama vabzdžių ir skruzdžių – vaikštantys gyviai papiruso vamzdyje sukeldavo  vibraciją ir tokie savadarbiai žaislai buvo naudojami seksualinei stimuliacijai.

Trokštantiems prabangos

Prabangos ženklu Egipte buvo laikomi mediniai dildo apvilkti oda. Tokie sekso žaislai buvo eksportuojami ir į kitas pasaulio šalis. Taip pat buvo populiaru naudoti stiklinius buteliukus su šiltu ožkos pienu viduje – juos moterys naudodavo klitorio stimuliacijai. Vėliau falo imitatoriai pradėti gaminti iš bronzos, įvairių metalų.

fslo imitatorius

Falo imitatorius, pagamintas iš bronzos.

Pirmieji vibratoriai

Pirmasis vibratorius buvo sukurtas dar 1869 metais.  Įdomu tai, kad jis buvo varomas garais.  Pirmieji elektriniai vibratoriai atsirado tik XX amžiaus pradžioje, panašiu metu, kaip ir elektrinės siuvimo mašinos, virduliai bei skrudintuvai.  Vis dėlto, jie daug kuo skyrėsi nuo dabartinių vibratorių – buvo gan gremėzdiški, ne itin patogūs. Bėgant laikui, vibratoriai tapo vis lengvesni ir paprastesni. 

Gydymas vibratoriais

Įdomus faktas: devynioliktame amžiuje vibratoriai buvo naudojami isterijos ir kitų panašaus pobūdžio ligų gydymui. 1869 metais Švedijos išradėjas George Taylor užpatentavo pirmąją sekso mašiną, kuri buvo naudojama sveikatingumo procedūroms. Pacientės turėdavo atsigulti ant stalo veidu žemyn, o lytinius moters organus stimuliuodavo speciali mašina su pritvirtinta "lazdele", kuri atlikdavo frikcijas. Išradimo variklis įsijungdavo pedalo minimo principu, vėliau atsirado varomos garais. Labai panašios sekso mašinos  yra gaminamos ir šiomis dienomis, jos dažniausiai varomos elektra.

sekso mašina

Vienas pirmųjų vibratorių - sekso mašinų, varomas garais.

Vibratoriai tampa vis prieinamesni

Dvidešimtame amžiuje vibratoriai tobulėjo, juos plačiai imta naudoti asmeninio pasitenkinimo tikslais. 1921 metais žurnale „Heart‘s“ pasirodė reklama, raginanti vyrus padovanoti vibratorių savo žmonai. Laikui bėgant ir patys žaisliukai modernėjo: tapo kompaktiškesni, varomi baterijomis, buvo sukurtos įvairios papildomos funkcijos.

Sekso žaislai – kiekvienam

Šiandien vibratoriai plačiai parduodami žmonių pasitenkinimui, tačiau vis dar yra nemažai parduotuvių, kuriose šie žaisliukai vadinami „masažuokliais“. Kaip bebūtų, vis daugiau vyrų bei moterų atvirai pripažįsta naudojantys erotines prekes, visuomenė darosi vis atviresnė. Sekso žaislai tampa įprasti daugelio suaugusių žmonių kasdienybėje ir padeda pagerinti seksualinį gyvenimą.

 
fantazijos
Komentarai (2)
Jezau :D
:D
Naujas komentaras