Kaip išsirinkti pirmąjį vibratorių?

fun-factory-tiger-G5.png
 
5 komentarai
Kaip ir pirmojo automobilio, taip ir pirmojo sekso žaisliuko įsigijimas gali kelti daug streso, dvejonių. Daugybė gamintojų, spalvų, stilių, kokybės įvertinimų... tačiau kuris jų yra tas pirmasis, padėsiantis jums atrasti naują malonumų pasaulį?

Duosime jums keletą svarbiausių patarimų. Apsipirkinėjimas ir seksas kartu – kas gali būti dar smagiau? Taigi:

1. Kalbant apie vibratorius, dažniausiai gauname daiktą, atitinkantį kainą. Jeigu kaina maža, greičiausiai dėl to, kad pagaminti iš pigesnių medžiagų. Tokie vibratoriai tinka pradedančiosioms, kurios nežino ar vibratorius jai bus dažnai reikalalingas. Jie pasižymi švelnesne ir ne tokia intensyvia vibracija (pvz. Geriausias draugas, Mėlynoji Palaima ar Švelni banga), dažniausiai yra vandeniui neatsparūs. Esant galutiniam nusiteikimui įsileisti vibratorių į savo gyvenimą reikia rinktis brangesnius, aukštesnės kokybės, ilgai tarnausiančius vibratorius. Pvz. Džiaugsmas, Genius arba Rožinis sapnas.

2. Jeigu iš tiesų norite sužinoti, kaip veikia produktas ir negalite informacijos gauti iš draugų, geriausia būtų klausti tų, pas kuriuos žaisliuką perkate.  Ypač patogu bendrauti su internetinės parduotuvės konsultantais – galite nieko nesidrovėti ir klausti neišėję iš namų. Naivu tikėtis, kad jie bus viską išbandę, tačiau puikiai išmano visus veikimo principus, žmogaus anatomiją ir gali parinkti žaisliukus pagal labiausiai norimos stimuliacijos rūšį. Galima užduoti kalusimus elektroniniu paštu, todėl niekas nesužinos Jūsų tapatybės. Be to, dažnam tokiais klausimais kalbėti lengviau nežiūrint kitam asmeniui į akis.

3. Pažinkite ir supraskite savo kūną! Nors jūsų geriausia draugė gali alpti iš malonumo, žaisdama su G-tašką stimuliuojančiu vibratoriumi (pvz. Idealus meilužis, Vivian ar Gino), jei jums stipriausias orgazmas – klitorinis, toks žaisliukas jums gali nedovanoti jokių stiprių pojūčių, todėl vertėtų rinklis klitorio stimuliacijai sukurtus vibro žaisliukus, pvz. Aistros vynuogynai, Ledinis geismas.  Tirpdantis malonumas – asmeniškas, individualus reikalas. Pamąstykite, kokios rūšies stimuliacija jums maloniausia sekso metu? Mėgaujatės vidine, išorine stimuliacija ar nejuntate skirtumo? Supratimas, kas jums padeda jaustis nuostabiai, privers žvelgti tinkama linkme. Beje, jei nežinote, kas jus „užveda“, vibratorius gali padėti tai išsiaiškinti! Maži stimuliatoriai, mini ar nedideli klasikiniai vibratoriai, pvz. Discretion, Silver  - puikus, nebrangus būdas eksperimentuoti, stimuliuoti išoriškai ir iš vidaus, atrasti tai, kas jums maloniausia.

Dar vis dvejojate? Ką gi, susipažinkite su pagrindinėmis vibratorių rūšimis ir sužinokite, kokiam seksualiniam tipui ar stimuliacijai jie tinkamiausi.

Klasikiniai Vibratoriai

Pailgi, tobulai lygūs ar atkartojantys natūralius penio linkius – paviršius toks, kokio pageidaujate. Šie žaisliukai sukurti vaginos stimuliacijai, „į ir iš“ judesiui. Tai malonumas, atkartojantis tikro sekso pojūčius. Mėgaujatės penio/pirštų stimuliacija sekso ar masturbacijos metu? Jei tai jums – maloniausia, patariame rinktis klasikinį vibratorių.

Klitoriniai Vibratoriai

Net 80 procentų moterų tikrą orgazmą jaučia tik tada, kai tiesiogiai ar netiesiogiai stimuliuojamas jų klitoris. Jeigu sekso ar masturbacijos metu trokštate papildomos klitoriaus stimulacijos, ko gero, norėsite išorinio ar klitorinio masažuoklio.  Jų išvaizda gerokai skiriasi nuo Klasikinių vibratorių, ilgis bei dydis – ne ypač svarbu, svarbiausia – vibracija. Burtų lazdelės ar raketos stiliaus vibratoriai puikiai tinka klitoriniam malonumui – jų dėka kiekvienai dailiosios lyties atstovei paprasta sukurti papildomą spaudimą tiek masturbacijos, tiek sekso metu.

Spauskite čia ir pamatykite visus vibratorius klitorio stimuliacijai.

G- taško Vibratoriai:

Šie stimuliatoriai atrodo panašiai kaip klasikiniai, tik jų galiukas visuomet užlenktas – taip sudaroma puiki galimybė stimuliuoti paslaptingąjį G-tašką. Pakreipus vibratorių virš gaktos kaulo galite puikiai stimuliuoti ir klitorių.

Spauskite čia, norėdami pamatyti keletą G-taško vibratorių pavyzdžių ar įsigyti.

Kombinuotų funkcijų vibratoriai:

Daugiau nei vienos zonos stimuliavimas – tai dvigubas malonumas! Jeigu mėgstate, kai vaginalinės sueities metu papildomai stimuliuojamas jūsų klitoris – rinkitės Rabbits arba lietuviškai triušiuko tipo vibratorius. Šie žaisliukai sukurti stimuliuoti vaginą, tačiau turi nedidelį „priedą“ – skirtą jaudinantiems pojūčiams aplink klitorių. Malonumas – nepakartojamas!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
parduotuviu konsultantai irgi nevisada nuosirdus patarejai,jie irgi suinteresuoti parduot brangesnes prekes,tad pasiulys,kas gal ir nevisai tiks jum,geriausia paciam pamatyt,savo pojuciais rankose ivertint dydi,medziaga,nebus ka kaltint,tik save,jei neta pasirinksit.
hahaha, pirmąjį automobilį renkantis nebuvo jokių bėdų - tėvai padovanojo patį mergaitiškiausią - vabaliuką, tai gal ir su pirmuoju vibratorium reiktų šitaip? :DDD
Na.. gerai, įtikinot;)))
Mhm, reik perziuret, gal ka gero atrasiu :) reik gi karta imt ir isigyt.
nu tai reikes issirinkti, na ne geriau, uz vyra, bet gerai :)
Naujas komentaras