Visa tiesa apie erotinius sapnus

vladislav-muslakov-261627-1024x777.jpg
 
Seksualinio pobūdžio sapnai dažnai iššaukia žmonių susirūpinimą, ypač, kai sapne jie atlieka tai, ko realybėje jie niekada neišdrįstų padaryti.

Pavyzdžiui, moterys gali sapnuoti sapnus, kur jos užsiima seksu su keletu vyrų arba moterų.

Kodėl tai vyksta? Sapnai – tai procesų, vykstančių kiekvieną dieną mūsų pasąmonėje, atspindys. Taip kaip seksas – tai vienas iš stipriausių mūsų gyvenimo variklių, tad nieko nėra ypatingo, kad mes sapnuojame ir seksą. Kai kuriems žmonėms seksas nesisapnuoja tiesiogiai, tik perkeltine prasme. Pavyzdžiui, vyrai sapnuoja tokius simbolius: įvairius tunelius, kalvas ir kalnus. Moterys atitinkamai sapnuoja falo formos simbolius: cigarus, vandenį, raketas, bokštus ir kitus kylančius į viršų statinius. Seksualiniai sapnai, išreikšti vaizdiniais ir simboliais, sapnuojasi dažniausiai žmonėms, kurie turi nemažai kompleksų. Todėl neverta nerimauti tiesiogiai sapnuojant seksą – akivaizdu, didelių kompleksų neturite.

Ar gali sapno metu žmonės patirti orgazmą? Taip. Nors moterys jaučia orgazmą ne taip jau ir dažnai – jos dažniausiai pajunta tiesiog seksualinį susijaudinimą.

Vyrai tuo tarpu jaučia orgazmą sapnų metu dažniau nei moterys. Tačiau su amžiumi seksualiniai sapnai juos aplanko vis rečiau ir rečiau. Vyrams nereikėtų nerimauti dėl sėklos išsiveržimo miego metu. Tai normalus hormoninis procesas. Ir tai nekenkia organizmui, ir neliudija apie tai, kad vyras turi kažkokių sveikatos sutrikimų.

Ką daryti, jei seksualiniai sapnai gąsdina? Dauguma sapnų yra įdomūs ir nekenksmingi. Kartais sapnuojami tokie dalykai, kurių jūs niekada nepakartotumėte ir nebandytumėte realiame gyvenime. Ir viskas tai yra normalu ir nekelia jokių priežasčių nerimauti.

Tačiau kai kuriems žmonėms sapnuojasi ne tokie jau nekalti sapnai, pavyzdžiui, seksas su giminaičiais arba prievarta. Jei tokie sapnai kartojasi, už jų slypi kažkokia psichologinė priežastis. Jei jūs norite rasti priežastį, jums teks kreiptis į specialistą. Šiais laikais tai galima atlikti hipnozės ar psichoterapijos seansų metu.

Sapnai apie meilę. Kartais žmonės sapnuoja apie tai, kad juos stipriai myli, rūpinasi jais. Negalima sakyti, kad tai seksualinio turinio sapnai, tačiau jie reiškia prieraišumą sapnuojamam objektui. Tokie sapnai gali palikti žmogui daug abejonių, nusivylimo, ypač jei sapne matytas žmogus yra ne tas, su kuriuo dabar yra sukurti santykiai.

Sapnai apie meilę turi savo reikšmę: šiuo metu kažkas yra negerai su dabartiniais jūsų santykiais, ir jūs norite susigrąžinti įsimylėjimo jausmą, įnešti romantikos į santykius.

Jei jus neramina tokie sapnai, jūs galite pakalbėti apie tai su savo partneriu: ko jums trūksta, ką jūs norėtumėte pakeisti. Jei jūs to negalite nuspręsti dviese, pasinaudokite specialisto pagalba. 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras