Geriausios idėjos bernvakariui

global_shutterstock_774779839.jpg
 
XXI amžiaus vestuvės dažniausiai neapsieina be poros svarbių atributų - mergvakario bei bernvakario. Tokie vakarėliai leidžia atsisveikinti su savo nerūpestingomis jaunystės dienomis.

Paprastai tokiuose vakarėliuose dalyvauja 8 – 12 asmenų, kurių tikslas – smagiai bei įsimintai praleisti laiką. Tokio pobūdžio vakarėlių tradicija atėjo iš užsienio šalių, tačiau netruko prigyti pas mus. Belieka tik pastebėti, jog viskas, kas yra susijęs su šiais vakarėliais (apranga, pramogomis, dekoracijomis bei kitais sprendimais), taip pat atėjo iš užsienio šalių.

Visgi, kaip surengti nepamirštamą bernvakarį, pritaikytą lietuviams?

Idėjos

Stovyklavimas ir iškyla prie ežero

Jeigu jaunikis mėgsta žvejybą arba medžiokle, tai toks sprendimas bus tikra pasaka. Visgi, buvimas gamtoje, vyriškoje kompanijoje tikrai išeis į naudą ir nuramins bei leis nuo pečių nusikrauti viską kas slegia prieš tokią svarbią dieną. Galų gale bus galima išsikepti žuvį arba tiesiog pasimėgauti gaiviais gėrimais ir išsimaudyti ežere.

Dažasvydis, šuolis parašiutu ir aktyvios pramogos

Dažasvydis yra itin pamėgtas, bent jau tarp jaunesnio amžiaus atstovų. Jeigu savo vestuves netrukus kelsiantis jaunikis mėgaujasi adrenalinu ir galbūt nori pasilinksminti su šautuvais – dažasvydis tiks puikiai. Kitu atveju galima plaukti baidarėmis arba net šokti parašiutu.

Rungtynės

Krepšinio, futbolo ar kito sporto fanams nebus nieko geriau už geras vietas kai žaidžia mėgiama komanda ar rinktinė. Vėliau užsukite į barą arba grįžkite namo ir smagiai praleiskite laiką prie bokalo alaus ar veikdami tai, kas patinka jaunikiui.

Kelionė

Galbūt nuspręsite leistis į neišdildomų įspūdžių kupiną kelionę po apleistas vietas, povandeninius urvus ar per pelkes važiuosite su keturračiais. Kad ir ką nuspręsite, rinkitės tokį maršrutą, kuris ilgam išliktų atmintyje.

Lenktynės

Nors paprasčiausia išsinuomoti kartingus arba lenktyniauti virtualiai, jeigu jūsų draugas tikras greičio fanas – Lietuvoje nėra brangu patekti ir į trasą. Deja, nėra taip lengva rasti tinkamą transporto priemonę, todėl ją gali tekti nuomotis arba pasiskolinti. Tačiau susėskite ir pažiūrėkite, kuris įveiks greičiausią ratą, geriausiai slys šonu. Nepamirškite, jaunikis negali likti paskutinis.

Veiklos, kurias verta įtraukti į programą

Pilvo šokiai

Bernvakaris bei striptizas – daugeliui atrodo vienas nuo kito neatsiejami dalykai, tačiau, reikia pabrėžti, jog šis šokis, kaip pramoga bernvakaryje, yra pasirenkamas jau daugelį metų, todėl natūralu, jog tai jau spėjo pabosti. Taigi, tie, kurie organizuoja bernvakarį ir nori ko nors originalaus, dažnai yra priversti gerai pagalvoti, kuo paįvairinti šį vakarą, tačiau tuo pat metu yra keliamas ir kitas kriterijus – pramoga turi būti įdomi. Abu šiuos lūkesčius kuo puikiausiai pateisina pilvo šokiai – puikiai bernvakariui tinkanti, tačiau nenuobodi pramoga.

Neeiliniai gėrimai

Turbūt būtų labai sunku rasti tokį bernvakarį, kurio metu nebūtų vartojami jokie alkoholiniai gėrimai. Savaime suprantama, kokie gėrimai bus pasirenkami, pačių organizuojančių asmenų reikalas, tačiau reikia pastebėti, jog įprasti, eiliniai gėrimai, kurie yra vartojami įprastą vakarą ar savaitgalį, tikrai netiks šiai progai, kuri pasitaiko vos kartą gyvenime. Taigi, ką daryti tokiu atveju? Pasirūpinti neeiliniais, išskirtiniais gėrimais. Tokiai progai kuo puikiausiai tiks prabangūs stiprieji gėrimai arba egzotiški šio vakaro tematiką akcentuojantys kokteiliai.

Masažas su laiminga pabaiga

Masažas su laiminga pabaiga gali tapti tikra tokio vakaro vinimi, tačiau belieka tik pridurti, jog vargu, ar atsirastų tokia nuotaka, kuri susižinojusi apie tokias bernvakario pramogas, liktų patenkinta... Tokiu atveju yra galimi vos keli variantai: pasistengti, jog jaunosios nepasiektų tokia informacija arba tokią pramogą tiesiog pakeisti kita.

Įdomūs personažai

Įdomūs personažai – kaip tik tai, ko reikia tokiam vakarėliui. Merginos vienam vakarui dažniausiai įsikūnija į gydytojas, seseles, stiuardeses, advokates, vienuoles. Na, o kas tinka vyriškai tokio pobūdžio vakarėlio versijai? Personažų spektras čia taip pat labai platus – galima įsikūnyti į statybininkus, pilotus, gydytojus, policininkus ar netgi džigitus. Savaime suprantama, vakaro metu vykdomos užduotys taip pat turėtų būti bent šiek tiek susijusios su esamais personažais.

Vietos pasirinkimas

Kur bus švenčiamas bernvakaris? Reikia pastebėti, jog dažniausiai yra neapsiribojama viena ar dviem vietomis, dažniausiai jų aplankoma kur kas daugiau, tad būtina iš anksto sudaryti bent šiokį tokį sąrašą. Na, o vietų, kur galima lankytis bernvakario metu yra labai daug: traukiniai, lėktuvai, barai, naktiniai bei striptizo klubai, limuzinai, užmiesčio sodybos, boulingo klubai... Vietų, kurias galima pritaikyti tokiam vakarėliui yra tiek daug, tad sukurti originalų vakaro scenarijų tikrai nebus sunku.

Kaip matyti, yra daug akcentų, apie kuriuos reikia pagalvoti ruošiant tokį vakarėlį. Dažniausiai bernvakaris būna švenčiamas tik kartą gyvenime, todėl pasistengti tikrai verta.

Na, o jei jums stinga laiko šiandien yra nemažai įmonių, kurios teikia bernvakarių organizavimo paslaugas. Taigi, viskas, ką reikia padaryti, tai išsisakyti savo norus, ir pamiršus visus organizacinius reikalus, mėgautis puikiu, įsimintinu vakaru. Beje, negalima nepaminėti ir dar vieno dalyko – toks pasirinkimas turi didelį pranašumą: nusprendę kreiptis į bernvakarius organizuojančią įmonę, sutaupysite labai daug laiko, o taip pat išvengsite idėjų paieškos.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras