Kaip suorganizuoti nepamirštamą mergvakarį?

pexels-photo-6243526.jpeg
 
Mergvakaris - viena seniausių švenčių, kuria siekiama atsisveikinti su nerūpestingu ir valiūkišku būsimos nuotakos gyvenimu. Tai savotiškos jaunystės išlydėtuvės ir pasirengimas naujam gyvenimo etapui – santuokai.

Senovėje mergvakariai būdavo apdainuojami raudomis, kurios reiškė prarastą laisvę ir gražaus gyvenimo pabaigą. Ir nieko keisto, juk anuomet vestuvės buvo grindžiamos materialine nauda ir tik retais atvejais jos simbolizuodavo dviejų žmonių meilę ir norą amžinai būti kartu.

Tačiau šiandien, vargu ar kas nors galėtų priversti jauną merginą tekėti už žmogaus, kurio ji visai nemyli, negerbia ir nieko jam nejaučia. Šiuolaikinė moteris dažniausiai prie altoriaus žengia savo noru ir tik iš didžiulės meilės. Tad ir mergvakarių tradicijos pasikeitė. Atsisveikinimas su nepriklausomu ir laisvu gyvenimu tapo smagia pramoga, o tokios šventės nusipelno kiekviena nuotaka!

Tad jei jums atiteko svarbi užduotis surengti mergvakarį – padarykite jį nepamirštamą bei kupiną džiaugsmo ašarų.

Jei ieškote puikių idėjų mergvakariui – pataikėte tiesiai ten, kur reikia. Ieškote kažko tradicinio? O gal kažko ypatingo? Šiame straipsnyje pateikiame geriausias mergvakarių idėjas.

Ką veikti?

Linksmybių mergvakaris

Pati populiariausia mergvakario idėja yra išeiti gerai pasilinksminti ir išgerti. Tokie neįprasti dalykėliai kaip, pavyzdžiui, angelų aureolės visoms merginoms ir būsimą nuotaką išskiriantis kaspinas suteiks mergvakariui smagumo. Be to, visos merginos gali apsirengti žaviomis vienodomis suknelėmis ir įsikūnyti, pavyzdžiui, į pirates ar mokinukes.

Dar viena puiki idėja linksmybių siekiančiai būsimai nuotakai – tai šokių ant stulpo pamokos. Tokia pamokėlė mergvakario metu ne tik suteiks daug juoko, bet ir padidins pasitikėjimą savimi.

Mergvakaris ramesnėms

Ne kiekvienai būsimai nuotakai invazija į klubą, išgertuvės ir striptizo šokėjai atrodo idealus mergvakaris, kurį ji norėtų atsiminti. Tai reiškia, kad kartais reikia galvoti netradiciškai. Jei rengiate mergvakarį šiek tiek ramesnio būdo būsimai nuotakai, gera idėja būtų surengti kiek rafinuotesnį, tačiau vis tiek smagų vakarėlį namuose. Parūpinkite pakankamai vyno ir gerų stalo žaidimų. Namus papuoškite vakarėlio dekoracijomis ir pasiruoškite kamerą. Net ir ramios būsimos nuotakos gali juoktis iš pimpaliukų po vakarienės ar smagių mergvakario balionų. Neabejojame, nustebsite, koks smagus gali būti mergvakaris namuose.

Mergvakaris nuotykių mėgėjoms

Jei turite reikalų su nuotykių mėgėja, tai fantastiška mintis yra surengti mergvakarį užsienyje. Net jei turite ribotą biudžetą, internete galima rasti puikių pasiūlymų ir išsisukti visai pigiai.

Siekiant išskirtinių potyrių, kodėl neužsisakius kopimo olomis ar šuolių su parašiutu? Yra pakankamai ekstremalaus sporto rūšių, kad būtų patenkinti kiekvienos adrenalino ištroškusios nuotakos norai. Tai – neabejotinai unikali idėja.

Smagūs užsiėmimai

Linksmybės vakarėlių autobuse – vienas geriausių būdų pradėti mergvakarį. Šokiai, garsi muzika ir gėrimai – visu tuo galite mėgautis riedėdami vakarėlyje ant ratų. Būsite nuvežti į geriausius barus mieste, kur galėsite smagiai praleisti laiką su draugais. Taip pat, galite pasižiūrėti pasirodymą humoro klube. Tai bus puikus būdas pradėti jūsų vakarą. Tai taip pat puikus būdas pralaužti ledus, jei kompanijoje yra nepažįstamų žmonių. Jūs niekada neužmiršite skanaus valgio ir juokingų pasirodymų ant scenos.

Avantiūros

Jei esate sporto mylėtojai, galite pradėti mergvakarį surengdami lenktynes. Daugybei porų patinka jodinėti žirgais. Transporto priemonės ant oro pagalvių, vėjaračiai, motorinės valtys, kalnų dviračiai, buriavimas, keturračiai, plaukimas upe plaustu ir vyno degustacijos – tai tik kelios avantiūristinės idėjos.

Bendri vakarėliai

Šiais laikais poros dažnai renkasi jungtinius mergvakarius ir bernvakarius su savo draugais. Jų poreikiams patenkinti yra susikūrusios renginių organizavimo kompanijos, organizuojančios tokius vakarėlius įvairiose pasaulio kraštuose. Tačiau galite rinktis mažiau kainuojantį variantą ir susiorganizuoti vakarėlį patys.

Pateikėme vos kelias puikias mergvakarių idėjas. Iš tikrųjų, svarbiausia yra apgalvoti tai, kas iš tikrųjų patiktų būsimai nuotakai. Galų gale, juk tai jos naktis, ji turi jaustis patogiai ir patirti tai, ko niekada neužmirš.

Ką dovanoti būsimai nuotakai?

Auksinė naktis

Viena svarbiausių užduočių, tenkančių būsimos jaunosios draugėms bei seserims, tai nuotakos paruošimas pirmajai nakčiai. Juk lovos reikalai bei intymios akimirkos yra viena stipriausių gijų, padedančių išlaikyti sėkmingą santuoką ir laimingus santykius su vyru. Prisidėkite prie kunkuliuojančio ir aistringo jaunavedžių seksualinio gyvenimo bei padovanokite jai erotiško apatinio trikotažo. Tegu būsima nuotaka būna pati gražiausia savo pirmąją vestuvių naktį!

Gilios tradicijos ir keliaraištis

Keliaraištis – viena svarbiausių vestuvinių dovanų. Tačiau ar žinojote, iš kur yra kilusi keliaraiščio dovanojimo tradicija ir kokia yra tikroji šio koketiško kojos žiedo reikšmė? Dar XIX amžiuje, Amerikoje kurtizanės ant šlaunų nešiodavo keliaraiščius tam, jog šios galėtų saugiai susidėti už šokius gautus pinigus, tačiau jei vyras vien šokiu nepasitenkindavo ir užsigeisdavo vesti kurtizanę, jis privalėdavo už ją sumokėti pačiam viešnamio savininkui, o viešai nuo moters kojos numautas keliaraištis reikšdavo, jog nuo šiol moteris priklauso tik vienam vyrui. Juk tokia ir yra tikroji sužadėtuvių ir santuokos esmė.

Ištikima ir laiminga

Seniau santuoka moterims reikšdavo tikrą kalėjimą ir visišką priklausomybę nuo vyro. Jaunos merginos būdavo priverstos laukti ir geisti vyro, kada šis grįš iš medžioklės ar karo. Tačiau šiandien apie nepatenkintą aistrą galite pamiršti, o kaimynas – mūsų močiučių praeitis. Jei rūpinatės savo draugės ar sesers teisingo gyvenimo keliu ir siekiate, kad būsima žmona visada jaustųsi laiminga ir patenkinta, padovanokite jai sekso žaisliuką, kuriuo naudotis galės kartu su partneriu.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras