Sekso turizmas Europoje

tour_img-501798-148.jpg
 
5 komentarai
Šiame straipsnyje aprašyti raudonųjų žibintų kvartalai atveria langą smalsuoliams, norintiems žvilgtelėti į šią dažnai užmaskuotą žmogaus prigimties kryptį. Tik nuo jūsų požiūrio priklauso, ar į keliones po šiuos kvartalus žiūrėsite kaip į kančios stebėjimą, ar kaip į malonumų kruizą. Nesvarbu, koks yra jūsų požiūris, bet atsiminkite, kad šis verslas įtraukia tamsiausius sutvėrimus, tad jei išdrįsite apsilankyti žemiau išvardintuose Europos sekso centruose, būkite atsargūs ir žiūrėkite sau po kojomis.

Istorija


Patinka jums tai ar ne, bet seksas buvo pardavinėjamas nuo neatmetamų laikų. Tai, kaip skirtingi žmonės žiūri į šį verslą, gali labai daug apie juos pasakyti. Požiūriai į prostituciją skirtingose kultūrose yra smarkiai įsišakniję, todėl įdomūs tyrinėti. Vienos šalys su tuo kovoja, tuo tarpu kitos stengiasi suvaldyti šį verslą jį legalizuodamos arba apsimeta nieko nematančios, kas leidžia prostitucijai egzistuoti tam tikrose miesto vietose, žinomose kaip raudonųjų žibintų kvartalai.

Tokio pavadinimo kilmė išlieka neaiški. Remiantis Vikipedija, galimos tokios kilmės šaknys:

“<...> raudoni žibintai, kuriuos nešiojosi geležinkelio stoties darbuotojai (jie buvo paliekami lauke, kai darbuotojai užeidavo į bordelius, kad juos būtų lengva rasti, jei reiktų skubėti į traukinį) arba raudoni popieriniai žibintai (jie buvo suprantami kaip geismo simboliai), kurie senovės Kinijoje buvo paliekami šalia bordelių kaip skiriamasis jų ženklas”.

Arba žiūrint dar giliau į praeitį:

“<...> Biblinėje istorijoje apie Rahabą, prostitutė Jeriche padėjo Jozuės šnipams ir pažymėjo savo namus raudonos spalvos virve, kas išgelbėjo jos namiškius nuo vykusių žudynių”.

Priešingai nusistovėjusiai nuomonei, raudonųjų žibintų kvartalų egzistavimas nėra žmonijos moralinio nuosmukio požymis. Vis dėlto, diskusijos, kurias jie sukelia šiandien yra visiškai priešingos toms, kurios buvo, pavyzdžiui, viduramžių laikais, kai kiekvienas didesnis anglų miestelis didžiavosi malonumų gatvelėmis. Žemiau yra tai, kas liko iš šios (ne)garbingos praeities.

De Wallen, Amsterdamas, Nyderlandai

Geriausiai žinomas iš visų, De Wallen jau nuo seno yra didžiausias turistų magnetas Amsterdame. Siaurų gatvelių tinkle išsidėsčiusiuose namuose vieno kambario butukuose prostitucijos paslaugas teikia apie 300 abiejų lyčių žmonių. Jie bando pritraukti klientus demonstruodami savo grožybes pro langus ar tarpduryje.

De Wallen taip pat yra marihuanos parduotuvėlių, erotikos muziejų, sekso prekių krautuvėlių, striptizo šou ir sekso teatro namais.

Kad ir labai keista, šiame kvartale galima rasti seniausią bažnyčią Amsterdame – Oude Kerk. Dabar ji turi dalintis kaimynyste su Belle –bronzine prostitutės skulptūra.

Jei šis nuodėmių miestas jums skamba gundančiai, nuvykite ten kol dar nevėlu: nors prostitucija Nyderlanduose yra legali, Amsterdamo valdininkai ėmėsi griežtų sankcijų sekso verslui dėl panešimų apie organizuotą nusikalstamumą –  prekybą žmonėmis ir sąvadavimą.

Saugumo reikalai: Tai labiausiai turistų lankomas raudonųjų žibintų kvartalas, tad policijos priežiūra yra intensyvi; būsite saugūs, jei laikysitės atokiau nuo narkomanų ir kokaino platintojų.

Reeperbahn, Hamburgas, Vokietija

Vokiškas Der Wallen atitikmuo lankytojų yra laikomas pikantiškesniu. Tiems, kurie mano, kad Amsterdamas yra per daug nevykęs ir nuobodus, sako, kad die sündige Meile (nuodėmingoji mylia) Hamburge yra kur kas nuodėmingesnė. Įrodymas – vienintelis gyvas lytinis aktas Vokietijoje gali būti pamatytas Safari kabarete.

Nustatytomis valandomis gatvės prostitucija yra legali Davidstrasse gatvėje, kuri dar yra žinoma ir dėl žymios savo policijos nuovados. Be to, Hamburge yra mažiau pikantiškų vitrinų, nes prostitutės gali demonstruoti savo kūnus languose tik uždaroje Herbertstrasse gatvėje, kur mažumos ir moterys yra nepageidaujamos.

Reeperbahn siūlo platų spektrą daugiau ar mažiau nuodėmingų paslaugų: teatrus, kabaretus, sekso prekių krautuvėles, striptizo klubus, barus ir klubus. Kaip ir Amsterdame, sena XVIII amžiaus bažnyčia Saint Joseph Kirche stovi kaip nebyli aplink zujančio ekstravagantiško seksualinio elgesio liudytoja.

2008-aisiais čia buvo atidarytas Beatles Platz, skirtas atminti ketveriukei iš Liverpulio, kuri grojo šio kvartalo klubuose 1960-aisiais.

Saugumo reikalai: Policijos priežiūra yra intensyvi, tačiau reikia saugotis kišenvagių ir narkomanų. Be to, galite patekti į bėdą, jei atrodys, kad jūs tik žiūrinėjate.

Soho, Londonas, Anglija

Šis kvartalas pateko į sąrašą iš esmės tik dėl savo šlovės praeityje. Nuo XVIII amžiaus vidurio iki 1970-ųjų jis buvo tikru sekso biznio centru, prikimštu prostitučių ir bordelių. Jis buvo toks žinomas, kad pagal jį buvo pavadinta dar keletas vietų visame pasaulyje.

Šiandien čia viskas susitraukė iki vos kelių striptizo klubų, geriau žinomų dėl iš netikėtų klientų išplėšiamų pinigų, o ne dėl paslaugų kokybės. Nelegalūs bordeliai šioje vietoje vis dar veikia, tačiau ši zona peraugo į homoseksualų kultūros centrą.

Saugumo reikalai: Remiantis daugybe gaunamų policijos pranešimų, turėtumėte aplenkti vietinius klubus, kuriuose už gėrimus gali tekti mokėti pernelyg išpūstomis kainomis ir “mėgautis” palydovių draugija. Tad jei nesate kovos menų žinovas, galintis susidoroti su keliais padidintais apsauginiais, nesileiskite, kad jokia seksuali mergina įviliotų jus į vidų. Prekyba narkotikais yra nuolatinė problema.

Rue St. Denis ir Pigalle, Paryžius, Prancūzija

Žingsniuojant St. Denis gatve galima sutikti visų amžiaus grupių kailiais pasidabinusių sekso industrijos darbuotojų, o čia įsikūrusiuose sekso prekių krautuvėlėse galima įsigyti visų rūšių reikmenų.

Kai pavargsite žiūrinėti ar remti prostitutes, alkį numalšinti galite vietinėse užkandinėse.

Kiek aukštesnės klasės, civilizuotesnis ir turistams tinkamesnis raudonųjų žibintų kvartalas yra Pigalle (II-ojo pasaulinio karo metu atsipalaidavimo ieškančių Sąjungininkų karių buvo pravardžiuojamas Kiaulių gatvele (ang. Pig Alley – aut. past.)). Tai žymiojo Mulen Ružo ir netoliese įsikūrusios erotikos muziejaus, veikiančio iki antros valandos po vidurnakčio, namai. Beje, savo apsilankymą Pigalle galite užmaskuoti kaip sekimą buvusių šios vietos gyventojų – Van Gogo ir Pikaso žingsniais.

Saugumo reikalai: Saugokitės Soho tipo suktybių ir striptizo klubų.

Rue d’Aerchot (olandiškai – Aarschotstraat), Briuselis, Belgija

Ši gatvė yra žinoma dėl nuo pat jos pradžios iki pabaigos išsirikiavusių bordelių. Ji yra netoli verslo ir finansinio Briuselio rajono, tad artimumas Europos parlamentui garantuoja jai ilgą ir sėkmingą ateitį.

Kas žino, galbūt būtent jūs užmatysite vieną iš Europos parlamento narių einantį į vieną iš Amsterdamo stiliaus kambarių su vitrinomis, stebintį šou ar žiūrinėjantį žaisliukus vienoje iš sekso prekių krautuvėlių.

Saugumo reikalai: Vieta ne tokia palanki kaip De Wallen, tad nesilankykite čia po vieną ir venkite tamsių skersgatvių.

Suaugusiems.lt
 

 
fantazijos
Komentarai (5)
Ne rašinys ir tiek. P.s. o kur Vilniaus slapti kabaretai? Ar čia vieša paslaptis?
Kas cia per sex turizmai :) teatras kazkoks... jei rimtai sexo turizmo ieskot tam yra vokietijos cekijos austrijos FKK klubai. Goldentime.at ... frankfurte sharks oasis ir daugybe kitu...
praleidot Praha, Cekijoje ir Vengrijos sotine... nekalbant jau apie Latvija ir Lietuva...
na vokietijoje dar yra legalu Frankfurt am main:) stovi taip pat visnamie ivairiausi ir t.t teko apsilankyt ispudziu tikrai pilna, :)
teko pabuvoti trijose siu vietu.. beje, dvejose - su partnere. Didziausias adrenalinas buvo belgijoje, o labiausiai "atsipute" rinkomes, megavomes Amsterdame. Sia vasAra tikimes apsilankyti Vokietijoje. Tai tikrai puikus atostogu paivairinimas!
Naujas komentaras