Sex filmai

pexels-cottonbro-4980300.jpg
 
Pasilepinti erotinio pobūdžio filmais tikriausiai nevengia kiekviena pora. Juk vos per keletą minučių internete galima rasti galybę dėmesį atkreipiančių filmų, kad net išsirinkti bus sunku. Nors iki šiol visuomenėje sex filmai vertinami gana neigiamai, ypač dėl didelio būrio nepilnamečių, įvairiausiais būdais mėginančių peržiūrėti ne jiems skirtą vaizdinę medžiagą. Tačiau nepaisant to, suaugusieji išlieka neabejingi erotiniams filmams. Todėl nieko keisto, jog sex filmai savo peržiūrų skaičiumi ne retai nurungia net tas kino juostas, kurios buvo laikomos didžiausiais bestseleriais.

Sex filmai nepalieka abejingų, tiek vyrai, tiek moterys su pasimėgavimu grožisi dailiais kūnais, nepriekaištinga aktorių vaidyba ir vienas kito draugija. Erotiniai filmai tikrai praskaidrins kiekvienos poros miegamajame įsivyravusią rutiną ir suteiks naujų pojūčių. Svarbiausia išsirinkti tokį filmą, kurio turinys būtų priimtinas abiems partneriams ir nė vieno neverstų jaustis nepatogiai. Juk poroje esančių partnerių lūkesčiai gali būti skirtingi, pavyzdžiui vienam prie širdies subtili erotika, o kitam – subtilumas ir harmonija visiškai nebūtini, domina tik atviros sekso scenos, o siužetinei linijai didelio dėmesio neskiriama.

Kiekvienas meno kūrinys, tarp jų ir kai kurie erotiniai filmai turi didelę išliekamąją vertę ir yra žiūrimi net praėjus ne vienam dešimtmečiui po jų pastatymo. Todėl ieškant geriausių kino juostų, neverta praleisti ir tų, kurios sukurtos gerokai anksčiau.

Nors šiltus ir saulėtus vasaros vakarus mieliau leidžiame jaukiai įsitaisę ežero ar jūros pakrantėje, tačiau kinotekos kolekciją papildyti tikrai ne prošal. Taigi pateikiame visų laikų kino juostų dešimtuką, sulaukusias didžiausio populiarumo, iš kurių tikrai išsirinksite pačią mėgstamiausią.

Caligula Kaligula (1979).

Vienas seniausių erotinių kino filmų pasakojančių apie Romos imperatoriaus Kaligulos vadovavimo smulkmenas: begėdiškai seksualią trauką savo seseriai, santuoką su moterimi - labiausiai ištvirkusia tarp romėnų prostitučių ir susidorojimą su visais, kurie tik pastodavo jam kelią.

Last Tango in Paris / Paskutinis tango Paryžiuje (1972).

Paryžiuje atsidūręs vienišas amerikietis našlys Polas įsimyli jauną paryžietę Žaną. Praradęs norą gyventi ir pasitikėjimą žmonėmis, vyras įsitraukia į seksualinius žaidimus, virtusius savotiška tėvo ir dukters istorija.

Wild Orchid / Laukinė orchidėja (1990).

Juosta apie jauną ir gražią merginą kuri įsidarbina nekilnojamojo turo kontoroje Rio De Žaneire. Dirbdama moteris sutinka akį traukiantį milijonierių, kuris merginai parodys ne tik miesto karnavalo linksmybes, tačiau padės atrasti ir tikrosios aistros paslaptis.

Basic instinct / Esminis instinktas (1992).

Filmo veiksmas sukasi apie detektyvą, kuris tirdamas žmogžudystės bylą susipažįsta su gražuole rašytoja, esančia viena pagrindinių įtariamųjų nusikaltimo byloje. Tačiau nepaisant to, vyriškis nesugeba atsilaikyti rašytojos vilionėms ir nuostabiam grožiui.

Eyes Wide Shut / Plačiai atmerktos akys (1999).

Filmo siužetas pasakoja apie psichologo ir jo žmonos santykius, kurie gana painūs. Vyras sužinojęs apie žmonos neištikimybę ir jos seksualines fantazijas, pats ryžtasi seksualiniams išbandymams. Gražuolė Nicole Kidman ir žavusis Tom Cruise tikriausiai niekada netaps nuobodūs.

Nine 1/2 Weeks / Devynios su puse savaitės (1986).

Klasikine erotine drama vadinamas filmas apnuogina seksualinius vyro ir moters santykius, į antrąjį planą nustumdamas bet kokias kitas galimas filmo siužetines linijas. Visiškai atsitiktinai susipažinę žmonės trykšta nepasotina aistra, todėl nieko nelaukdami įsitraukia į efektingus meilės žaidimus.

La Pianiste / Pianistė (2001).

Filmo istorija pasakoja apie Eriką – Šubertą ir Šumaną dievinančią muzikos dėstytoją, besislepiančią intelektualės kiaute. Iškrypusi, sadomazochistinių polinkių turinti maniakė neturi asmeninio gyvenimo, o viduje kunkuliuojančią aistrą tenkina paslapčiomis lankydamasi erotinių prekių parduotuvėse ir tenkindama iškrypusias fantazijas.

The Dreamers / Svajotojai (2003).

Paini trijų studentų santykių, seksualinių bei psichologinių ryšių istorija, besirutuliojanti maištu kvepiančiame 1968-ųjų Paryžiuje, išgyvenančiame seksualinę revoliuciją. Prancūzai brolis ir sesuo Izabelė ir Teo į seksualinius savo žaidimus ir uždarą visuomenei pasaulį įtraukia amerikietį studentą Metju.

9 songs / 9 dainos (2004).

Atvira ir labai romantiška meilė, užsimezgusi muzikos koncertuose. Britas Matas ir amerikietė Liza atsitiktinai susitinka "Brixton academy" koncertų salėje Pietų Londone. Būtent taip prasideda jų santykiai, kurie tęsis nuo rugsėjo iki gruodžio. Per tuos mėnesius judviejų gyvenime bus daug gražių kelionių, nuostabios muzikos ir aistringo sekso. Po to romantiškoji Liza nuspręs grįžti atgal į Ameriką, o tyrinėtojas Matas išvyks į Antarktidą.

Lust, Caution / Geismas, įspėjimas (2007).

Vienas naujesnių kino filmų, pasakojančių apie merginą kuri sužavėt vaikino įstojo į grupę sekančią politikus kurie vykdo išdavikišką veiklą. Vykdant grupės veiklą, mergina gavo užduotį, kuri gali pakeisti jos gyvenimą. Jai reikia suvilioti aukšto rango Kinijos vyriausybės pareigūną ir tapti jo meiluže.

 

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras