Žiemos pasimatymo idėjos!

pasimatymai.jpg
 
Nors už lango karaliauja žiema ir kol kas niekur trauktis neketina, romantiškų pasimatymų užmiršti nevalia. Šiuo metų laiku galima nuveikti daug įsimintinų dalykų, svarbu nepabūgti šalčio ir tinkamai išnaudoti kiekvieną dieną. Kol žiemužė dar svečiuojasi mūsų kiemuose, siūlome įgyvendinti keletą žiemiškų pasimatymų idėjų!

Slidinėjimas.

Užmirškite sočius pietus ir kino filmą, išnaudokite šaltąjį sezoną savo labui ir patirkite nepamirštamų nuotykių. Pakvieskite mylimąjį vykti slidinėti nuo kalniuko, nesvarbu esate šios srities naujokas ar patyręs ir daug ko matęs profesionalas, pademonstruosite savo narsą, drąsiąją pusę ir pasiryžimą pagaliau įveikti visas baimes.

Pasivaikščiojimas nežinomomis miesto gatvėmis.

Neabejojame, kad be vargo atrasite nežinomų, iki šiol nematytų miesto vietų, kurias norėtumėte aplankyti. Galbūt netoli Jūsų namų yra legendomis ir pasakojimais apie vaiduoklius apipinta vieta? Puiku, nieko nelaukdami aplankykite ją ir įsitikinkite savo akimis. Pakvėpuosite grynu oru ir prisijuosite iki soties!

Apsilankykite koncerte.

Jei susitikinėjate dar tik kurį laiką ir nespėjote gerai pažinti vienas kito - tai puiki proga nueiti į koncertą. Turėsite unikalią galimybę pažinti partnerio muzikinį skonį ir paklausyti mėgstamo atlikėjo ar grupės dainų. Koncertas - tai puiki idėja pasisemti naujų išpūdžių ir gerai praleisti laiką su antra puse.

Filmų festivalis.

Jei šaltasis metų laikas nėra Jūsų mėgstamiausias ir nesinori nosies kišti iš namų, nieko baisaus. Šiltuose namuose laiką praleisti galima ne ką prasčiau. Atsipalaiduokite ir surenkite mėgstamų kino filmų seansą. Sukurkite romantišką atmosferą: jums padės žvakės, minkšti pledai, kakava ir žinoma, nepamirškite spragėsių.

filmai pasimatymų idėjos

Skaitymas.

Parodykite vienas kitam mėgstamiausias savo vaikystės knygas, drauge perskaitykite labiausiai patikusias ir įsiminusias ištraukas. Arba dar geriau, pavartykite Kamasutrą ir šnabždėkite mielus žodelius vienas kitam į ausį. Nėra nieko seksualiau!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras