Ar seksas be orgazmo lygu blogam seksui?

pora-lovoje-560418900ea3e(1).jpg
 
Ne visos moterys sekso metu patiria orgazmą. Ne visos moterys yra patyrusios orgazmą išvis. Todėl moteriški žurnalai ir forumai nuolat mirga klausimu "Kaip patirti didįjį O?" Patarimų ten išdalijama daugybė. Tačiau veikia jie toli gražu ne visoms. Ir tuomet įvyksta blogiausia - įtampa dėl nepatiriamo orgazmo ir nerimas kaip jį patirti atima iš sekso malonumą ar net atgraso nuo jo.

Taip, orgazmas yra nuostabus dalykas. Tačiau svarbu žinoti, kad orgazmas yra tik sekso dalis, o ne jo tikslas. Nepatirtas orgazmas dar nereiškia, kad pats seksas buvo blogas.

Glamonės, bučiniai, prisilietimai, mėgavimas vienas kito kūnu, fiziniu ir emociniu artumu. Ar tai ne malonumas? Žinoma, kad taip. Juk tai akimirkos, kai su savo mylimuoju galite patirti ypač tvirtą intymų ryšį. Labai dažnai orgazmo nepatiriančios merginos nusprendžia, kad jos mylėsis vien tam, kad suteiktų malonumą mylimąjam. Tačiau noro mylėtis bus žymiai daugiau, jei sekso metu atrasite ir savo malonumus. Ir tai nebūtinai turi būti orgazmas.

Atsipalaiduokite, sekso metu negalvokite apie jokias perskaitytas technikas ir kaip jas geriau pritaikyti. Leiskite sau daryti bet ką, kas šauna į galvą. Ir nesigėdykite to. Atsipalaidavęs šėlsmas visuomet yra geriau už idealiai atliktus veiksmus, kurie lydimi susikaustymo. Mylėtis turi būti smagu. Tad linksminkitės.

 

Nepamirškite ekperimentuoti sekso metu. Ir ne tik tam, kad tai būtų nauja galimybė patirti orgazmą. Eksperimentuokite tam, kad pajustumėte naujus pojūčius su savo mylimuoju. Nenuobodus seksualinis gyvenimas leis labiau juo mėgautis net, jei ir nepatiriate orgazmo.

O geriausia dalis yra ta, kad nustojus jaudintis dėl orgazmo, labiau atsipalaidavus, mėgaujantis procesu ir tiesiog gerai leidžiant laiką, žymiai padidėja tikimybė galų gale patirti tą orgazmą. Tiesa, gali būti, kad orgazmo  vis vien nepatirsite. Tačiau iš sekso išmoksite pasiimti maksimalų galimą malonumą.

 

Suaugusiems.lt
 

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras