Grupinis seksas: kaip priimti sprendimą

1480682-img-analni-sex-laska-sex-vztahy.jpg
 
2 komentarai
Grupinis seksas – tai fantazija, kuri aplanko ne vieną. Tačiau kartu sukelia ir labai daug nerimo. Keletas patarimų, padėsiančių apsispręsti – išbandyti ar susilaikyti.

Visų pirma, prieš priimant sprendimą, labai daug ir nuoširdžiai pasikalbėkite. Aptarkite tai, kokias baimes abu turite, kas neramina, kaip tai gali paveikti jus. Taip pat susidėliokite ir tai, kas jus traukia tai patirti, kokia teigiama linkme tai galėtų paveikti jūsų santykius. 

Pabandykite įsivaizduoti savo partnerį besimylintį su kuo nors ir paanalizuoti, kokius jausmus ir emocijas jums tai kelia. Jei vienas iš jūsų esate užtikrintas, tačiau kitas dar abejoja, jokiu būdu nespauskite abejojančiojo. Viena didžiausių rizikų iškyla tuomet, kai vienas partneris labai nori, o kitas pasirašo vardan ramybės. Deja, galiausiai tai gali privesti prie to, kad ramybę prarasite abu.

Atsiminkite, kad nėra blogai to nenorėti. Ir jei tik vienam iš jūsų kyla abejonių, palaikykite jį ir supraskite. Jūsų laukia dar daugybė naujų patirčių, jei tik eksperimentuosite. Tad viena neišbandyta naujovė tikrai ne pasaulio pabaiga.

Antra didelė rizika, kuri kyla dėl tokios patirties, tai - pavydas, jei ketinate keistis partneriais. Net jei esate labai nepavydūs žmonės, matant mylimą partnerį mylintis su kitu, jis gali įsižiebti. Pirmiausia, rekomenduočiau pasitikrinti, kaip jūs realiai reaguotumėte į jūsų partnerio dėmesį kitam žmogui. Pavyzdžiui išeikite kažkur kitur ir tegul vienas jūsų eina paflirtuoti su priešinga lytimi. Jūs tai stebėkite iš toliau, kaip tiesiog šiaip draugas ir analizuokite, kaip jaučiatės. Vėliau kabintojo role apsikeiskite. Būtinai kylančias mintis ir jausmus vienas su kitu aptarkite.

Trečia, dažniausia įvardijama rizika - užsimezgęs emocinis ryšys tarp sekso partnerių. Taip kartais nutinka. Todėl būtinai aptarkite šią riziką.

Kas toliau, jei jau įvertinote visas rizikas, baimės nei vienam iš jūsų nebekyla ir abu esate pasiryžę tai išbandyti? 

Visų pirma, kai jau esate išsiaiškinę tarpusavyje, pradėkite daug bendrauti su pora, su kuria nusprendėte tai išbandyti. Išsiaiškinkite visus bendrai kylančius klausimus, susidėliokite veiksmus ir jų tempą, o svarbiausia - bendras taisykles. Taip pat, jei keisitės partneriais, būtinai aptarkite naudojamą kontracepcijos būdą ir atsižvelkite į tai, kad toks seksas yra didesnė rizika užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis, todėl rekomenduojama visiems atlikti pasitikrinimą, naudojant prezervatyvus, juos keisti, keičiantis partneriui, nenaudoti nedezinfekuotų sekso žaislų kitam partneriui.

Dauguma rekomenduoja, išbandyti seksą šalia kitos poros, kai mylintis tik stebite, kaip mylisi kiti, tačiau jų neliečiate. Kai kurie prie šio varianto ir pasilieka. Jei nusprendžiate pereiti prie veiksmų su kita porele, pereikite prie to lėtai. Pavyzdžiui, pirmiausia stebėkite kaip jūsų partneris tik glamonėja kitą žmogų. Kuo lėčiau didinsite žaidimų intensyvumą, tuo daugiau laiko turėsite įvertinimui, ar jums tai patinka, ar ne. Ir atsiminkite, kad jei pasijaučiate nemaloniai, geriau jau stabdykite viską iš karto ir nekankinkite savęs. Stabdyti žaidimą nėra blogai.

Po kiekvieno pasižaidimo būtinai viską aptarkite. Jei kitas partneris jaučiasi blogai, būtinai jį palaikykite. Tuo tarpu, jei pats jaučiatės blogai, pasistenkite priimti tai kaip buvusį žaidimą, kuris nesigavo, bet ne bėda, nes dar yra daug kitų žaidimų.
Sėkmės priimant sprendimą!
 


www.suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai (2)
Žvelgiant filosofiškai, geriau pabandyti ir kažkiek pasigailėti, negu visą gyvenimą gailėtis, kad nepabandei. :)
Del flirto visiskai nesutinku. Jei jau zmones nusprendzia leistis i grupinio sekso malonumus, pirmiausia turi suvokti kai tai nera joks jausmu demonatravimas, tai tik seksas kurio metu igyvendinamos kiek poslesnes TAVO fantazijos (zinoma reikia ju tureti paciam o ne kad tai butu vien tik partnerio fantazijos). Man pvz nepatiktu jei mano partneris flirtuotu su kita mergina, bet grupiniame sekse ji stebeti man dar ir kaip patinka
Naujas komentaras