Seksas automobilyje – kai aistra verčia sukti iš kelio

auto_histori1489215945.jpg
 
Seksas automobilyje dažniausiai asocijuojamas su studentų ar meilužių porelėmis. Kadangi tai puiki išeitis, kai noras veržiasi pro kraštus, tačiau namo parsiversti partnerį nevalia.

Tačiau seksas automobilyje puikiai tinka ir seksualinio gyvenimo paįvairinimui. Tiesa, tai greičiausiai nebus viena komfortiškiausių seksualinių patirčių. Tačiau toks seksas gali labai stipriai jaudinti. Lėtai važiuoti, ieškant palankios vietelės. O gal užliejus aistrai, staiga stabdyti kelionę ir išsukti iš kelio. Akimirkos, iki sustojant automobiliui, jus beprotiškai jaudins.

O jei dar tuo metu kol privažiuosite tikslo nesnausite ir žaismingai vienas kitą paerzinsite žodžiais ir prisilietimais, atmosfera maksimaliai įkais.

O gal mėgstate rolių žaidimus? Automobilį puikiai galite išnaudoti apsimetant nepažįstamaisiais, slaptais meilužiais ar pareigūnu, sustabdžiusiu pažeidėją.

Mylintis automobilyje, būtinai pasirūpinkite saugumu. Įsitikinkite, kad sustojote pakankamai nuošalioje vietoje. Taip, mintis būti užkluptiems prideda daug adrenalino ir jaudulio. Tačiau palikite tai tik kaip atsitiktinę galimybę. Venkite tokių vietų, kur akivaizdu, kad jus greičiausiai kažkas užklups. Visų pirma, atminkite, kad jūsų meilės žaidimai gali būti nemalonūs kitiems žmonėms. Visų antra – jūsų siautulio žiūrovai gali sugalvoti jums trukdyti (belsdami, kažką sakydami), filmuoti/fotografuoti ar iškviesti policijos pareigūnus. Tokiu atveju, jums greičiausiai pradingtų bet koks malonumas.

Taip pat įsitikinkie, kad automobilį priparkavote saugiai: jis niekam nekliudo, į jį nėra galimybės įvažiuoti kitam automobiliui, jis nenuvažiuos nuo kokio skardžio ar kalnelio.

Kalbant sekso pozas automobilyje, kaip jau minėjau, daug komforto neatrasite. Tačiau išbandyti verta. Kiekvieno automobilio sėdynės ir salono erdvė labai skiriasi, tad geriausia tiesiog eksperimentuokite. Bandykite skirtingas pozas: ant viršaus pabūti pabandykite tiek vienas, tiek kitas. Vyrui atsisėdus, mergina gali jį apsižergti ir taip įsitaisyti ant jo. Taip pat nepamirškite ir šuniukų pozos. Tam, kad patogiau įsitaisytumėte, išsbandykite skirtingas kojų padėtis.

Seksui išnaudokite visas automobilio sėdynes: vieniem patogiau galinė, kitiem - priekinė keleivio. Sėdynes iki galo atloškite, nulenkite, atitraukite, kol rasite jums abiem patogiausią variantą. Jei jaučiate, kad sekso metu kuri nors kūno dalis labai nepatogiai remiasi į automobilio salono detales, pasikiškite po savimi rūbus. Jie pasitarnaus kaip pagalvėlė.

Ir, žinoma, nepamirškite turėti servetėlių!

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras