Dažniausiai pasitaikantys neištikimybės ženklai

182.jpeg
 
15 komentarai
Žinoma, niekas nenori būti apgautas, ypač – mylimo žmogaus. Kartais taip stipriai to bijome, kad net nepastebime akivaizdžių neištikimybės ženklų...

Partneris atsiskiria nuo jūsų šeimos

Faktas, kad partneris vengia dalyvauti jūsų giminės šventėse, susitikimuose su draugais, byloja apie rimtą santykių grėsmę. Galbūt jis jaučia kaltę jus apgaudinėdamas? Juk buvimas tarp artimųjų tik padidina savigraužą. Lengviau bėgti nuo tokių minčių.

Nuolat randa priekabių

Senokai santykiuose nerandate kompromiso, pamiršote šiltą, harmoningą bendravimą. Kas kartą jums bandant išreikšti emocijas, jausmus partneris randa priežasčių priekabėms, pykčiams. Gali būti, kad asmuo pasąmoningai bando pateisinti savo „nuodėmes“. Grauždamas jus, partneris širdyje šiek tiek pateisina savo elgesį, sumažina savigraužą. Taigi, jei partneris kasdien pabrėžia kiekvieną jūsų trūkumą, tai – vienas galimų neištikimybės ženklų.

neištikimybė

Paslaptingas draugas/ė

Neištikimybę byloti gali ir paslaptingo draugo atsiradimas. Nesvarbu, jei jis sako, kad tai tik bendradarbė ar vaikystės draugė, jeigu partneris nenoriai apie tai kalba, vengia jus supažindinti – gali būti, jog tam yra rimta priežastis.

Vengia paprastų klausimų

Turėtumėte sunerimti, jei partneris vengia paprastų klausimų, atsako dažniausiai tik kai pakartojate. Gali būti, jog asmuo delsia, nes mintyse kuria istoriją, bando nesusipainioti meluodamas. Taigi, jeigu kalbant apie paprasčiausius dalykus žmogus tarsi ginasi, jis iš tiesų slepia kažką labai svarbaus.

Jūs – nebe jo prioritetų sąraše

Jeigu partneris įsivėlė į jaudinantį romaną, neabejotinai jusite, kad nebesate jo dienos prioritetų sąrašuose. Po truputį dingsta kinas sekmadieniais, šokių pamokos antradieniais... Jei tam nėra kitos aiškios priežasties, ko gero, asmuo turi kitą ir stengiasi su juo kuo dažniau susitikti.

Labiau nei įprasta rūpinasi savo išvaizda

Mylite jį tokį, koks yra, tačiau partneris vis tiek nori suspindėti naujai. Pasikeitęs stilius, šukuosena, papildoma fizinė veikla... Rodos, jis elgiasi panašiai kaip bandydama sužavėti jus draugystės pradžioje. Gali būti, jog šį kartą pakerėti bando kitą.

Nebedomina seksas

Santykių pradžioje abu degėte aistra, buvote atviri spontaniškam intymumui. Dabar partneris dažnai nenusiteikęs, jam skauda galvą, yra pavargęs Žinoma, nenorėdamas akivaizdžiai atskleisti realybės, retkarčiais sutinka pasimylėti su jumis, tačiau pastebite, jog asmuo elgiasi, tarsi tiesiog atliktų pareigą, galbūt sekso metu net svajoja apie kažką kita. Jeigu poroje neturite rimtų seksualinių ar sveikatos problemų, toks elgesys dažnai byloja apie neištikimybę.

Tapote jam/ jai nereikšmingu

Kas gali būti blogiau, nei partneris, pykstantis dėl kiekvienos smulkmenos, nuolat kimbantis prie jūsų žodžių ar elgesio? Galbūt toks, kuris tiesiog nebepastebi, kad egzistuojate..? Jau minėjome, kad priekabės – disharmoniją bylojantis ženklas, tačiau to priešingybė gali būti dar blogesnė.

neištikimybė

Dar šis tas...

Neužsimerkite prieš santykių problemas, kad ir kaip stipriai mylite savo antrąją pusę. Žinoma, ne mažiau svarbu: nepulkite teisti, neįtarinėkite be pagrindo, nekaltinkite. Prieš prabildami apie neištikimybę sužinokite konkrečius faktus. Jų neturėdami, galite tiesiog pabandyti nuoširdžiai pasikalbėti apie santykių problemas, jausmus... Sėkmės!

 
fantazijos
Komentarai (15)
Galbūt ji jaučia kaltę jus apgaudinėdama?...-nu jo kurgi ji jaus kalte??????
Kaip pažįstama...
cia tiesiog konsultacinio pobudzio, niekas ir nesako kad bus butent taip..
atitiko bent 4 punktai, o kito kaip nėr taip nėr.
100 procentu tiesa , net paciai baisu , kad telpu i tokius paprastus remus
pasirodo, ir moterys buna neistikimos .....:D
keista, gyvenam katru, esu istikima ir minciu apie tai neturiu, o tik pirmi trys 1.2.3.punktai neatitinka. viska darau kiek imanoma viena, planuojuos savo laika, o jei jam tai netinka, sorry....
visiska nesamoneDDD
galvoti , kad kazkas kas turi atskira kuna, siela, mintis, gali visiskai priklausyti tau...?
...visus tuos pacius pozymius galima taikit,kai vyras neistikimas....,todel moteris tokia tampa,nes tai jaucia....
vargsiukai, lievos panos, lievi jus patys 3 punktas :) visi susis apgaudineja kiti nori matyt kiti ne, o galiausiai visiem px buna
Nesamone gryna, kartais tokie pozymiai buna atsiradus rutinai arba kai moteris yra pervarguusi ir nesulauia is vyro pagalbos, ir tai visai nesusije su neistikimybe, gal kai atsiranda neistikimybe irgi sutampa, bet is tokiu pozymiu tikrai negalima spresti, kad moteris neistikima, dazniasiai vyrui reikia paieskoti problemu savyje, arba abipusis nesusikalbejimas poroje
taip,tai tikra tiesa...kokia ji skaudi butu ir kiek ji mums nepatiktu...
esu isitikines pats tai 3 punktu
Visa tai tiesa. Gaila, kad tik per ilgai delsiau išeiti. Bet dabar esu laimingas su kita
Naujas komentaras