Idėjos Valentinos dienos pasimatymams

picture-showing-young-couple-flowers-dating-918x516.jpg
 
Pagaliau išaušo taip ilgai laukta įsimylėjėlių šventė! Dovanas tikriausiai jau išrinko daugelis, tačiau jei atsirado keletas užmaršuolių, ar truputį išsiblaškiusių, kurie nespėjo to padaryti, pateikiame keletą greitai įgyvendinamų idėjų.

Vandens procedūros.

Įsigykite bilietus į vandens ir pirčių zonas, pasišildysite, atsipalaiduosite ir pailsėsite po sunkios darbų savaitės. Nepamirškite, jog meiliai paišdykauti saunoje tikrai galima, ypač jei joje esate vienut vienutėliai. Pusnuogiai, įkaitę kūnai bei akimirksniu užplūdusi aistra - kas gali būti geriau šią gražią, meilės ir šiltų jausmų kupiną dieną?

Vyno maratonas.

Jei nusprendėte šią gražią šventę paminėti namuose, romantiška vakarienė ir mėgstamas filmas bus puikiausias sprendimas. Šį kartą bendradarbiaukite, kartu ruoškite vakarienę, drauge išrinkite Jums abiems patinkantį kino filmą. Ir žinoma, nepamirškite pačio skaniausio, o gal net keleto butelių vyno. Atliktų tyrimų rezultatai byloja, jog bendra veikla suartina žmones.

Dvigubas pasimatymas.

Išsiilgote linksmos draugų kompanijos ir šokių iki paryčių? Surenkite dvigubą Valentino dienos pasimatymą! Niekas Jūsų tikrai nesmerks už tai, kad norite ko nors išskirtinio, o ne sėdėti meiliai prigludus prie mylimojo. Valentino dieną galima visiems linksmai atšvęsti siautulingoje draugų kompanijoje. Pavalgyti romantišką vakarienę galite visi drauge, o po to lėkti pašokti į visų mėgstamiausią šokių klubą. Štai Jums ir išskirtinis meilės dienos scenarijus.

valentino diena, pasimatymas

Nauja sekso poza.

Sekso pozų būna pačių įvairiausių, vienas iš jų nesunkiai atlikti galime daugelis iš mūsų, kitos skirtos tik patiems lanksčiausiems. Nesvarbu, Jūs cirko artistas ar sunkvežimio vairuotojas, naują, iki šiol dar nepatirtą sekso pozą turi išbandyti kiekvienas. Aistringi bučiniai, glamonės, romantika - pagrindiniai šios dienos akcentai.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras