Apie ką kalbėti per pirmąjį pasimatymą?

couple-dating.jpg
 
1 komentaras
Kodėl kartais pasimatymai nenusiseka ir pirmasis tampa paskutiniu? Priežasčių, žinoma, būna įvairių, tačiau dažniausia – niekam tikęs, nuobodus pokalbis. Palaikyti įdomų, įtraukiantį, sklandų pokalbį – tikras menas, ir tai sugeba toli gražu ne kiekviena, dar sudėtingiau yra drovesnėms merginoms. Taigi, jei jus į pasimatymą pakvietė tikrai žavus vyrukas, ką kalbėti, kad sulauktumėte ir antrojo?

Visų pirma, mokėkite klausytis.

Gimėme turėdami dvi ausis ir vieną burną – reiškia, kad klausytis turėtume daugiau, nei kalbėti. Kiekvienas žmogus nori atsidurti dėmesio centre, ir nejučia ima jausti simpatiją tam, kuris leidžia tai padaryti – dėmesingai klausosi. Jei kalbame konkrečiai apie vyrus – tai galioja dvigubai – vyrai ypač mėgsta dominuoti pokalbyje ir jausti moters dėmesingą susižavėjimą. Taigi, kaip reikia klausytis? Dėmesingai, reaguoti į tai, kas kalbama, užduoti klausimų, kad pokalbis plėtotųsi. Nepertraukinėti, nesistengti užbaigti minties savaip. Jei mokėsite tinkamai klausytis, greit pastebėsite, jog žmonės labiau jus mėgsta, taip pat ir pasimatymuose ims sektis geriau.

Neatviraukite per daug.

Pradėjusi pasakoti apie save, apgalvokite ką sakyti verta, ko ne. Per pirmąjį pasimatymą geriau neliesti skaudžių išgyvenimų, buvusių meilės tragedijų, finansinių bėdų ar sveikatos problemų. Nesidalinkite intymiomis problemomis ir nebandykite „iškvosti“ vyro – pirmas susitikimas turi būti skirtas susipažinimui, todėl verta rinktis lengvas, malonias temas, kitaip rizikuojate pašnekovą išgąsdinti ir vargu ar jis norės jus kviesti antram susitikimui.

Kokias temas rinktis?

Puikiai tinka kalbėti apie neutralius, tačiau nenuobodžius dalykus, kurie domina abu. Tai gali būti knygos, filmai, kelionės, mėgstami hobiai. Pasistenkite nuoširdžiai domėtis pašnekovo pomėgiais, bei papasakoti apie savus, taip parodydama, kokia veikli ir įdomi asmenybė esate. Stenkitės save pateikti patraukliai, bet nepersistenkite - nereikia pagražinti faktų apie save, norint padaryti geresnį įspūdį, nes tiesa anksčiau ar vėliau išaiškėja, o žmogus, prieš kurį norėjote pasirodyti, tiesiog lieka nusivylęs ir gal prarasti norą apskritai palaikyti su jumis ryšį.

Kaip jį sužavėti?

Čia dar kartą nuskambės gan banalus ir jau tikriausiai daug kartų girdėtas, bet vertės neprarandantis patarimas – išlikite savimi. Nieko nėra patrauklesnio už natūralų žavesį ir nesuvaidintas emocijas. Pasitikėkite savimi – vyrai teigia, jog pasitikėjimas yra viena pačių seksualiausių moters savybių. Nepamirškite flirto, šypsenos – tai pokalbiui suteiks spalvų ir žavesio. Žinoma, flirtuojant persistengti irgi nederėtų – juk nenorite atrodyti vulgariai, nebent trokštate vienos nakties nuotykio. Būkite šmaikšti, sąmojinga, nebijokite pajuokauti – vyrams ypač patinka moterys, turinčios gerą humoro jausmą. 

Naudokite kūno kalbą.

Kūno kalba galima perduoti daugiau nei žodžiais – ja galite vyrukui parodyti, jog nesate abejinga ir dar labiau jį pritraukti. Kaip tai padaryti? Kai sėdėsite prie staliuko, kalbantis būkite pasisukusi į jį visu kūnu, delnus laikykite atvirus. Nuoširdi šypsena bei pritariamas galvos linkčiojimas taip pat sukurs draugišką atmosferą. Jei trokštate gundyti – rinkitės trumpą sijoną ar suknelę ir sėdėkite kojas užkėlusi viena ant kitos. Kartais lyg netyčia lėtai sukeiskite kojas vietomis – vyrus tai ypatingai vilioja. 

 
fantazijos
Komentarai (1)
O kaip vyrams elgtis per pirma pasimatymą?
Naujas komentaras