Internetinės pažintys: kokių klaidų vengti?

342.jpeg
 
Internetinė erdvė, bendravimas įvairiose programėlėse – populiariausia vieta, ištroškusiems naujų pažinčių. Aptarsime dažniausias klaidas, daromas bendraujant internetu.

Melas ir netinkamų nuotraukų publikavimas.

Melo kojos trumpos – byloja patarlė. Nors nuo melo pabėgti nepavyksta, daugiau ar mažiau su juo susiduriame visi, tačiau anksčiau ar vėliau visos melagystės išlenda į viešumą. Jei norite sužavėti patinkantį asmenį, neapsimetinėkite kitu kitais žmonėmis, apie save nekurkite nebūtų dalykų ar tuo labiau nesiųskite manekeno nuotraukos, jeigu pats jam toli gražu negalite prilygti. Žinoma, iš pradžių patinkantis asmuo tikrai liks sužavėtas seksualios Jūsų išvaizdos ar išgalvotos gyvenimo istorijos, tačiau realybėje išvydęs visai priešingą Jūsų portretą – užpyks už šlykštų melą ir vargu ar norės toliau bendrauti.

Per didelis atkaklumas – ne į naudą.

Nors merginos dievina atkakliai jų dėmesio siekiančius vaikinus, tačiau per didelis atkaklumas jau ne teigiamas, o labai neigiamas bruožas, dar kitaip vadinamas įkyrumu. Kiekviena mergina mėgsta dėmesį, tačiau nesibaigiančios žinučių atakos su tais pačiais klausimais, be jokios abejonės, išves iš kantrybės net pačią ištvermingiausią merginą. Atminkite, dėmesį rodykite subtiliai, domėkitės simpatijos laisvalaikio pomėgiais, užsiėmimais ir panašiai.

pažintys

Pagyrūnai.

Pirmosiomis pažinties akimirkomis žmogui, su kuriuo bendraujate tikrai neįdomu, kiek Jūs uždirbate ar kokiame pasaulio kampelyje turite poilsinę sodybą. Kompiuterio ekrane išvydęs vien tik Jūsų pagyras, asmuo greičiau pamanys, jog esate pagyrūnas: tai paprastai kelia antipatiją.

Nesiima iniciatyvos.

Jei internetinėje erdvėje radote simpatišką asmenį, nieko nelaukite ir parodykite jam dėmesį. O dar geriau – pakvieskite jį į tikrą pasimatymą, turėsite galimybę geriau pažinti vienas kitą ir galbūt užmegzti rimtus santykius. Nevaidinkite nepasiekiamų ir nelaukite kol pasimatymą paskirs jis, nes galite to ir nesulaukti.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras