Kaip užkariauti vyro dėmesį ir padaryti neišdildomą įspūdį?

313.jpeg
 
Jums patinkantis vyrukas pagaliau pakvietė į pasimatymą? Jūs džiaugiatės, nekantraujate, tačiau taip pat truputi nerimaujate ar jums pavyks palikti gerą įspūdį ir vyrą sužavėti? Pateikiame keletą naudingų patarimų, padėsiančių pritraukti ir išlaikyti kiekvieno vyro dėmesį nukreiptą tik į jus.

Būkite užtikrinta savo išvaizda.

Pasirūpinkite savimi prieš pasimatymą: pasidarykite manikiūrą, pedikiūrą, kūno pilingo bei depiliacijos procedūras, pasirūpinkite plaukais. Saikingas makiažas taip pat nepakenks, tačiau čia derėtų neperspausti lazdos – vyrams paprastai nepatinka moterys susikrovusios toną dažų ant veido. Paryškinkite savo natūralų grožį – geras makiažas tas, kurio nesimato ant veido – taip sako vyrai. Žinoma, raudonas lūpdažis – labai seksualu, tik raskite sau tinkamą atspalvį. Apsirenkite taip, kad jums būtu patogu, jaustumėtės jaukiai, bet taip pat išliktumėte pasitempusi. „Persipuošti“ taip pat neverta – turite atrodyti patraukliai, tačiau nesudaryti įspūdžio jog labai stengėtės ir prieš pasimatymą tris valandas stovėjote prie veidrodžio. Klasikinė juoda maža suknelė ir derantys aukštakulniai bateliai puikiai tiks, taip pat įvaizdį galite pagyvinti aksesuarais, čia galioja ta pati taisyklė – nepadauginkite – jūs ne šarka ir ne Kalėdų eglutė. Nepamirškite kvapaus kūno losjono, lašelio mėgstamiausių kvepalų bei žinoma, prabangių, gundančių apatinių – galbūt jūs nė nesiruošiate leisti nusižiūrėtam vyrukui šį vakarą juos pamatyti, tačiau žinojimas, jog dėvite dailius, jums tinkančius apatinius, leis jums jaustis seksualesnei ir labiau pasitikinčiai savimi.

lūpdažis

Šypsokitės.  

Didžioji dauguma vyrų, pamatę moterį, pirmiausia dėmesį atkreipia... Ne, ne į krūtinę o ar užpakaliuką, o į šypseną! Taigi, drąsiai šypsokitės, būkite pozityviai nusiteikusi, nevenkite pajuokauti, parodydama, jog turite puikų humoro jausmą – vyrai tai dievina. Žinoma – truputėlis atsargumo čia nepakenktų – jūs šį vyrą mažai pažįstate, todėl juokams pasirinkite neutralias temas, neliečiančias susižavėjimo objekto, juk nenorite netyčia jo įžeisti, ar privesti pasijusti nejaukiai.

Apdovanokite vyrą komplimentu.

Nemanykit, kad komplimentus mėgsta tik moterys – juos taip pat vertina ir vyrai. Taigi, neprašausite pro šalį pagirdama jus dominančio vyro šypseną, šukuoseną ar stiliaus detalę. Tik būkite nuoširdi – nenatūralios, perspaustos pagyros dažniausiai iškart pastebimos ir atrodo kvailokai. Juk nenorite, kad vyras pagalvotu, jog esate veidmainė ir tiesiog pataikaujate. Būkite draugiška ir nuoširdi – pagirkite tai, kas jums iš tiesų šiame žmoguje patinka. Vyrams patinka moterys glostančios jų savimeilę.

pasimatymas

Palaikykite pokalbį.

Stenkitės rasti temas, įdomias jums abiem. Tai gali būti hobiai, menas, knygos, kelionės – neutralios, bet abiem malonios temos, kuriame ir vienas ir kitas turės, ką papasakoti. Venkite užduoti uždarus klausimus, į kuriuos galima atsakyti tik „ taip“ arba „ ne“ - pavyzdžiui, vietoj to, kad klaustumėte: „Ar mėgsti siaubo filmus?“, geriau paklausti: „Kokio žanro filmai tau patinka?“ Taip leisite pokalbiui vystytis be nejaukių tylos pauzių. Nemanyk, kad rūpintis, jog pokalbis vyktų sklandžiai, turi tik vyras – prisidėkit ir jūs! Per pirmus pasimatymus patartina vengti tokių temų: buvę santykiai, vyro finansinė padėtis ir karjeros perspektyvos, religija, ligos. Palikite tai vėlesniam laikui, kai jau būsite artimesni ir geriau vienas kitą pažinsite.

Išlikite savimi.

Dažnai tiek vyrai, tiek moterys, pasimatymų metu, prieš patinkantį žmogų bando atrodyti protingesni, žavesni, turtingesni, labiau išsilavinę, trumpai tariant, geresni, nei yra iš tiesų. Jie stengiasi patikti iš paskutiniųjų bandydami pateikti savo tobulesnę versiją, tačiau, kad ir kaip būtų, yla visada išlenda iš maišo – galiausiai, santykiams įsibėgėjant, kaukės nukrenta, ir žmogus pasirodo, koks yra iš tiesų, todėl geriausia – nevaidinti. Žmogui turite patikti tokia, kokia esate, tik tada santykiai turės ateitį. Pasitikėkite savimi, mylėkite save ir tikrai atsiras vyras, kuri pamils jus visą, nei ir su trūkumais. Šis patarimas ko gero svarbiausias, nes galite atrodyti nuostabiai, puikiai bendrauti, bet jei nesijausite savimi, šie santykiai ir jums pačiai neteiks didelio malonumo.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras