Kaip užtikrinti, kad antras pasimatymas įvyktų?

164.jpeg
 
Šiais laikais taip lengva susipažinti su žmonėmis, nes yra daugybė skirtingų pažinčių būdų. Tačiau antrasis pasimatymas nėra jau taip lengvai pasiekiamas. Žmonės turi savo priežastis, dėl kurio susitikti antrą kartą nenori. Nuėjote į pasimatymą ir jūsų nepakvietė į antrąjį? Sužinokite, ką darote ne taip.

Galvojate per daug

Viena didžiausių klaidų, kurias daro žmonės pirmame pasimatyme, tai visą laiką galvoti. Vietoje to, kad būtumėte čia ir dabar, jūs strateguojate. Jūs sakote ir darote tai, kas, jūsų manymu, padės nueiti į antrą pasimatymą. Tai dažniausiai nutinka tada, kai pasimatymo partneris jums tikrai patinka. Kas tas žmogus? Ar mes suderinami? Nedarykite interviu, nes niekas nenori eiti į tokius pasimatymus ir tikrai negausite progos nueiti į antrąjį. Jums prireiks šiek tiek laiko ir praktikos, bet galite to išmokti.

Būkite pasiruošę suteikti antrą progą

Žmonės, kurie visada nueina į antrą pasimatymą yra labiau linkę pamėginti iš naujo net tada, kai iš karto nieko nepajaučia. Pirmi pasimatymai gali kelti daug streso, ypač, kai susitinkate pirmą kartą. Kai stresuojate, sunku parodyti geriausią savo pusę, todėl, jei pirmojo pasimatymo metu nepastebėjote nieko tokio, kas jus atstumia, turėtumėte suteikti partneriui antrą progą. Nepriimkite sprendimo per greitai, nes kai kurios žmonėms reikia dviejų ar trijų pasimatymų, kad parodytų save.

Būkite pozityvus

Laimingi žmonės kitus užkrečia laime. Žmonės, kurie į pasimatymą eina gerai nusiteikę, dažniau pakviečiami į antrą pasimatymą. Daugumą traukia pozityvumas. Nebūkite niurzglys ir nesiskųskite apie buvusius santykius, eks ar darbą. Buvimas šalia žmogaus, kuris skundžiasi emociškai išvargina. Juokitės! Juk bendras humoro jausmas tikrai suartina žmones.

Būkite autentiškas

Visi iš visuomenės patiria spaudimą turėti tobulą gyvenimą. Tačiau pats patraukliausias būsite, jei būsite tikras. Tai nereiškia vien tik buvimą savimi. Kai kurie žmonės mėgina slėpti savo susidomėjimą ir vaidina nesidominčius, tačiau tai baigsis keistai, o partneris nesupras jūsų signalų. Todėl, jei partneris jums patinka ir norite jį pažinti, nebijokite to parodyti. Nėra prasmės elgtis taip, lyg nebūtumėte susidomėjęs.

Leiskite partneriui pasijausti jaukiai

Žmonės, kurie leidžia jaustis jaukiai, dažniau eina į antrą pasimatymą. Tokie žmonės žino ką kalbėti ir kokių temų vengti, kad nesukeltų nerimo. Pasimatymo pradžioje venkite per daug asmeniškų klausimų. Juk tik ėmėte susidaryti įspūdį ir vienas kitą pažinti, todėl turėtumėte kalbėtis apie bendrus dalykus tam, kad abu pasijaustumėte jaukiai. Paklauskite partnerio kaip praėjo diena, ką jis mėgsta veikti, kokį paskutinį filmą žiūrėjo ir ar turi gyvūnų. Kai daugiau sužinosite, galėsite paklausti apie svajones ir šeimą.

Išmokite klausytis

Daugybė žmonių laukia kol gaus progą pakalbėti ir klausytis partnerio nenori. Nesistenkite padaryti įspūdžio, tiesiog neskubėkite, atkreipkite dėmesį į detales ir klausykitės. Priverskite partnerį jaustis svarbiu. Niekas nenori susitikti su žmogumi, kuris visą laiką maigo telefoną ar kalba apie save. 

Stenkitės užmegzti ryšį

Žmonės, kurie moka būti čia ir dabar, lengviau atranda ryšį su kitais. Kai turite bendrumų, turite apie ką ir pasikalbėti ir tokiu atveju jau nuo pirmo pasimatymo galite kurti ryšį. Taip tikrai užsitikrinsite antrą pasimatymą. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, ką mėgsta partneris, kad galėtumėte pasiūlyti susijusios veiklos antram pasimatymui.

Iš karto pasiūlykite susitikti dar kartą

Jei esate atviras ir norite nueiti į antrą pasimatymą, nieko nelaukite ir pasiūlykite tai. Būkite savimi. Kai žmogus jums tikrai patinka, kam laukti? Jei per daug nervinatės, po pasimatymo parašykite žinutę ir pakvieskite susitikti dar kartą. Taip pat nebijokite paskambinti kitą dieną po pasimatymo. Kartais papildomas žingsnis gali padaryti labai gerą įspūdį.

Ar dažnai nueinate į antrąjį pasimatymą?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras