Ko reikia idealiam pasimatymui?

172.jpeg
 
Jus pakvietė į pasimatymą? Prakaituoja delnai ir žodžiai stringa gerklėje? Nesinervinkite! Giliai įkvėpkite ir atsipalaiduokite. Jums tereikia prieš pasimatymą kai ką apgalvoti ir jis tikrai bus pavykęs.

Patogi apranga. 

Prieš eidama į pasimatymą, su vaikinu suplanuokite ką veiksite. Jei Tave kviečia pasivaikščioti paupiu, jokiais būdais nesirink aukštakulnių batelių – jausies nepatogiai ir tai sugadins Tavo gerą nuotaiką. Jei Tave pakvietė į kavinę ar restoraną, gali vilktis suknelę, tik pamiršk visas nepadoriai gilias iškirptes bei suknelių ar sijonėlių skeltukus. Pirmojo pasimatymo metu sudaryk tvarkingos, savimi pasitikinčios, bet, jokiais būdais, ne vulgarios merginos įspūdį.

Jauki aplinka. 

Jei su vaikinu sprendžiate kartu ką veikti pasimatymo metu, pasiūlyk nueiti į kokią jaukią vietelę: puikiai tiks paroda, meno galerija. Joje visada turėsite apie ką kalbėtis ir taip Jūsų kalboje neatsiras nemalonių pauzių. Pasimatymas kavinėje įpareigoja – privalai nuolat bendrauti, nėra kur dingti. Jei už lango jauki ir šilta pavasario diena, kodėl nenuvažiavus prie upės arba nenuėjus į parką bei kitas lankytinas miesto vietas?

Išjungtas telefonas. 

Būtų puiku, jei pasimatymo metu išjungtum mobilųjį telefoną. Jei esi pasiruošusi užmegzti rimtus santykius, tai jokie kiti skambučiai Tau neturėtų rūpėti labiau už prieš Tave sėdintį gražuolį. Todėl išjunk telefoną, atsipalaiduok ir mėgaukis smagia draugija.

Etiketas.

Labai svarbu žinoti, jog etiketo išmanymas  – itin svarbus dalykas. Nežiaumok kramtomosios gumos, nesikeik, garsiai nekalbėk, nevalgyk atvira burna ir, jei jau esate kavinėje, negriebk valgyti kaip kelias savaites nemačiusi maisto.

Mokykitės kartu. 

Ne ne, tik jau ne matematiką ar fiziką. Geriau nueikite kartu į dekupažo pamokėles, ten Jūs ne tik išmoksite naudingų dalykėlių, kuriuos galėsite pritaikyti praktikoje, bet ir artimiau vienas kitą pažinsite. Pasimatymo metu galite važiuoti net ir žvejoti. O kodėl gi ne? Neatsistebėsi vaikino vyriškumu, kai jis, lyg koks didvyris, maus slieką ant kabliuko.

Romantika – nebanalu. 

Jei pasimatymas vyks Jūsų namuose (tikriausiai jau nebe pirmas), pasirūpinkite aplinka: įjunkite mėgstamą romantišką muziką, uždekite kelias žvakes arba bent jau išjunkite dieninę šviesą, palikdami jaukią prieblandą. Žvakės, gėlės, muzika suartins Jus.

Pašokite. 

Siūlome baltąjį šokį, kai mergina kviečia vaikiną. Jaukioje aplinkoje, kai Jūsų kūnai susilies, staiga galite suprasti, jog prieš Jus stovi tas žmogus, su kuriuo norite praleisti visą savo gyvenimą.

Kalbėkite apie tai, kas Jus domina. 

Nepulkite klausinėti, kiek vaikinas uždirba, ką dirba jo tėvai ar kiek jo bute kambarių (nebent jis pats ims apie tai pasakoti), geriau kalbėkitės žemiškomis temomis, kurios Jus domina: pasiteiraukite apie laisvalaikį, apie tai, kokias knygas ar kokią muziką abu mėgstate. Gal atrasite daug bendro? 

Vakarienė su pusryčiais? 

Jei pasimatymas baigtas ir Jūs nežadate su juo permiegoti, prie namų durų nepasiūlykite jam užeiti apžiūrėti kompaktinių diskų galerijos, taip pat nesiūlykite paskanauti ir itin gardaus seno vyno. Tačiau jei pasimatymo metu supratote, kad vyrukas vertas grieko, tai seno vyno paragavimas – puikus būdas pratęsti vakarą!

Svarbu, kad gerai Jums. 

Na ir pagrindinė taisyklė, visų taisyklių taisyklė yra teigiamos emocijos! Jeigu Tau ir Tavo draugui smagu, jei jaučiate, kad Jūsų biolaukai sutampa, o bendrauti kiekvieną akimirką vis įdomiau, atsipalaiduokite ir būkite savimi!

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras