Pasimatymas su vyru pagal zodiako ženklą

171.jpeg
 
3 komentarai
Visi vyrai skirtingi. Visi pasimatymai — taip pat. Artėja pirmasis pasimatymas? Sužinok jo Zodiako ženklą ir žinok, ko gali iš JO tikėtis.

Avinas.

Pasimatymas bus spontaniškas, nes vyrai, gimę po šiuo Zodiako ženklu, nėra linkę planuoti. Eidamos į pasimatymą gerai pagalvokite, ar verta puoštis aukštakulniais ir dažytis raudonai lūpas, nes gali būti taip, kad vyrukas nuspręs palaipioti kalnais. Su šiuo vyru turėtumėte nebijoti improvizuoti, kad jam nebūtų nuobodu.

Jautis.

Tai ypač lėti ir ramūs žmonės. Jam nebūdinga meilė iš pirmo žvilgsnio. Visus pliusus ir minusus jis dėlioja lėtai, ramiai ir užtikrintai. Toks vyras — saugumo garantas. Į širdį galite patekti per skrandį - namuose ruošta vakarienė - idealus pasimatymas su jaučio ženklo vyru.

Dvyniai.

Tai visiškai nenuspėjamos asmenybės, kurios ryte gali svajoti apie kelionę į kosmosą, o vakare — SPA kompeksą. Jei norite sužavėti šiuos vyrukus, būkite tokios pačios nenuspėjamos ir norėkite kuo dažniau keistis. Sužavėti galite apsiskaitymu ir erudicija.

Vėžys.

Pasimatymas su vyru, gimusiu po šiuo Zodiaku ženklu — bus ramus ir romantiškas. Jaukus restoranas su minkštais baldais, tyli saksofono muzika... Tai labai atsargūs žmonės, kurie pirmojo susitikimo metu daug neatvirauja. Nemėginkite gilintis į vėžio asmeninį gyvenimą pirmųjų pasimatymų metu, nes jis ilgam laikui gali atgal sulysti į savo kiautą.

Liūtas.

Tai kūrybingi žmonės, dievinantys komplimentus ir pagyras. Pagirkite jo kaklaraištį, marškinėlius ar automobilį ir jis, tiesiogine prasme, ištirps. Į pasimatymą turėtumėte eiti pasipuošusi stilingais vienetiniais drabužiais, nes kaip tik stiliaus pojūtis juos ypač žavi.

Mergelė.

Sudarykite tvarkingumo įspūdį. Mergelės puikiai išmano mados tendencijas, visada pastebės padažytas lūpas, akis ir naują šukuoseną. Nebūtų keista, jei pasimatymą paskirtų netoli stilingos drabužių parduotuvės, kurioje jums išrinktų stilingą megztuką ar šalį. Eidamos į pasimatymą su Mergele, jokiais būdais nevėluokite, nes šie žmonės nesugeba laukti.

Svarstyklės.

Jiems ypač patinka kalbėtis apie... save. Gali būti taip, kad pasimatymo vietą turėsite nuspręsti jūs pati, nes vyras tiesiog neapsispręs kur galėtų jus pakviesti. Jei norite būti su šiuo žmogumi, jums prireiks neeilinės kantrybės dėl asmens neapsisprendimo santykiuose.

Skorpionas.

Šie vyrai dievina mistines vietas. Pasimatymas gali būti paskirtas ant paslaptingo kalno ar nuošaliame parkelyje... Pasimatymo metu būtinai galvokite ką kalbate, nes skorpionai trokšta pirmojo pasimatymo metu išmėginti merginą lovoje. Nepraraskite budrumo.

Šaulys.

Po šiuo Zodiako ženklu gimę vyrai dievina gamtą. Jie svajoja apie iškylas, pasisėdėjimus prie laužo ir šašlykus... Suteikite jiems tokią galimybę ir jie liks patys laimingiausi. Nemėginkite iš šaulio atimti laisvės, nes jie gyvenime ją vertina labiausiai.

Ožiaragis.

Tokių vyro credo — tiesiai šviesiai. Nemėginkite vaidinti geresnės, nei esate, nes ožiaragiai puikiai iššifruoja žmones, su kuriais bendrauja ir paslapties šydą atidengia vos per kelias minutes. 

Vandenis.

Su šio Zodiako ženklo vyrais būkite paprastos. Nemėginkite sužavėti erudicija, pasakojimais apie rašytojus ar parodas, nes jiems tai — visiškai nerūpi. Leiskite jiems jus pažinti tokias, kokias esate.

Žuvys.

Šio ženklo vyrai — patys pažeidžiamiausi. Nejuokaukite su jais tol, kol neįsitikinsite, kad jie supranta jūsų juokus, antraip pokštai gali net įžeisti, nors visiškai nesvarbu, kad jūs nuoširdžiai pajuokavote.

 
fantazijos
Komentarai (3)
oi, visiškai netiko. beje, mes ne kvailiukės, kaip kažkas mano, ir niekas nieko nestumia. For "gdfgdgd": arba nžn tada kokia kvailiuke esi pasigaves jei ji tiki tokiom nesamonėm ir paskui stumia, arba pats esi toks jei tau taip atrodo.
Tikrai,kad nesamone,net ne menkiausio laso tiesos nera
nesamones cia kazkokios :D priraso tokiu,paskui musu kvailiukes paskaito ir pradeda stumti :D
Naujas komentaras