Kodėl ji nebenori sekso?

pora-73483204.jpg
 
11 komentarai
Jau kurį laiką esate kartu, viskas klojasi puikiai, bet paskutiniu metu ji vis „nenusiteikusi“ seksui? Išbandėte viską, nuo nesibaigiančių glamonių iki seksualių vilionių, bet niekas nesikeičia. Supraskite priežastis, kodėl moteris atsisako sekso ir pabandykite tai išspręsti.

Ji ant jūsų pyksta.

Dauguma moterų negali intymiai suartėti  su vyru, ant kurio iš tiesų dėl kažko rimtai pyksta. Ir, jūsų nelaimei, dažnai dailiosios lyties atstovės slepia savo pasipiktinimą, užuot pasakiusios, kas jas privertė taip nusiminti. Tai reiškia, kad partnerė gali širsti ant jūsų net jeigu nenumanote, ką padarėte blogai. Sprendimas: ramiai pasikalbėkite, lyg netyčia pasiteiraukite, ar pastaruoju metu jos nenuliūdino jūsų elgesys. Jei moteris greitai atsako „ne“ ir stengiasi pakeisti pokalbio temą, paklauskite dar kartą ir padrąsinkite ją būti atvira. Ko gero, nuoširdžiai pasikalbėjus moteriai tarsi akmuo nuo širdies nusiris ir... galėsite „karštai“ pasimylėti. Sakoma, seksas po susitaikymo – labiausiai jaudinantis.

Ji skęsta darbų rutinoje.

Galbūt moteris nesidomi seksu tik todėl, jog jaučiasi pavargusi nuo kasdienių rūpesčių. Jei ji dirba, sportuoja, naktimis mokosi, ruošia šeimai pietus, tvarko namus, gamina jums vakarienę, keista, jei dar nepervargo. Sprendimas: kai šįvakar partnerė grįš namo, pasiūlykite jai pasidalinti atsakomybėmis,  pasisiūlykite kas antrą dieną gaminti vakarienę ar atlikti kitus darbus. O šįkart, pasakykite, jog jai neleidžiama daryti nieko kita, tik įsipilti taurę vyno ir atsipalaiduoti. 

stresas

Jai tiesiog nepatinka seksas.

Pripažinkime, kai kurios moterys tiesiog nemėgsta sekso. Tokios dailiosios lyties atstovės draugystės pradžioje mylisi su vaikinu, norėdamos šį „užkariauti“, tačiau gavusios tai, ko nori, nebemato priežasties toliau palaikyti intymius santykius. Šios moterys seksą traktuoja kaip ginklą užkariauti vyro širdžiai, tačiau ne kaip smagią bei malonią veiklą. Sprendimas: sužinokite, ar partnerė neturėjo blogos seksualinės patirties praeityje, suformavusios tokį požiūrį į intymumą. Jei paaiškės, jog taip ir buvo, kodėl gi jums nepabandžius pakeisti mylimosios nuomonės, įrodyti, jog seksas – nuostabus užsiėmimas? Jei moteris tvirtina, jog tiesiog neturi tokio apetito seksui kaip jūs, pats turite nuspręsti, kas šiuo atveju svarbiau – intymumas ar draugystė.

Ji nesijaučia seksuali.

Paprasta: jei moteris nesijaučia seksuali, ji nenori mylėtis. Galbūt partnerė priaugo šiek tiek svorio, gal jaučiasi išvarginta ar tiesiog kažkas ją įžeidė. Moterys tokiu atveju dažnai per šiurkščiai save smerkia. Juk visi mes emocionalios asmenybės. Sprendimas: padrąsinkite partnerę skirti sau laiko – pasimėgauti SPA procedūromis, puikiu masažu. Kartais reikia paprasčiausio nuoširdaus komplimento – taip priminsite moteriai, kokia patraukli ir žavi jums ji yra.

masažas

Ji mano, kad seksas – nuobodus.

Galbūt seksas tapo rutina? Jei pamatote mylimąją žiovaujančią sekso metu, ar, dar blogiau, intymumo metu „žiūrite“ televizorių – priežastis gali būti aiški. Sprendimas: pasiūlykite pasimylėti naujoje vietoje, pasirūpinkite tokiais afrodiziakais kaip šokoladas, braškės. Nupirkite partnerei naujus seksualius apatinius ar išdykusį žaisliuką. Padarykite kažką kitaip!

Išblėso jos susižavėjimas...

Nepaisant to, ką ji kalba jums į akis, amžinas nenusiteikimas seksui gali turėti paprastą priežastį – moteriai nebesate patrauklus. Net jei anksčiau vienas jūsų prisilietimas priversdavo virpėti visą jos kūną, net jei moteris nekantraudama laukdavo jūsų grįžtant trokšdama pasimylėti, jūs jos tiesiog „nebeužvedate“. Jei partnerė taktiška, pasistengs tai pasakyti labai subtiliai. Sprendimas: galbūt jausmų ar susižavėjimo išblėsimo priežastis esate jūs, galbūt net atsiradęs kitas žmogus. Ar ji atrodo nutolusi? Ar būnant kartu ji atrodo įsitempusi? Ar ji domisi naujais dalykais, lankosi ten, kur anksčiau nebūtų buvę įdomu? Jei taip, ko gero, moters dėmesį patraukė kitas žmogus.

Būkite atviras.

Nors yra daugybė priežasčių, kodėl moteris gali atsisakyti sekso, šios šešios – iš tiesų dažniausiai pasitaikančios. Kartais viskas, ko reikia, yra tiesiog atviras pokalbis, nuoširdumas, tačiau kartais intymumo pabaiga reiškia ir santykių baigtį.

 
fantazijos
Komentarai (11)
Pagrindas kai vyras nepatenkina tiesiog nei emociškai nei fiziškai,jam gerai o jinai turi masturbuotis tam kad būtų gerai pačiai.Va todel ir nebenori moterys sexo,nes kam jei ir taip reikes pačiai viska pasidaryt paskui.
10 balų, taip ir yra
Tas tiesa iš esmės aprašė dažniausią ir, deja, blogiausią nenorėjimo mylėtis priežastį. Beje, ji gali būti ne vien moterų nenoro priežastis, bet ir vyrų, kai žmona nebejaudina. Paprastai šios problemos neišspręsi, reikia kabinti giliau, iki pat šaknų, kodėl išblėso tas potraukis, ar gal jo net nebuvo (o buvo tik imituojamas seksualumas iki vedybų).
Jei moteris nebenori sex su vyru, dažniausiai taip yra todėl, kad jis jos nebetraukia, tai jos nebejaudina. Seksas be emocijų daugumai moterų yra tuščia vieta. Tada jau geriau masturbacija, nei mylėtis su vyru, kuriam esi abejinga
Pati pagrindinė priežastis yra isblesusi aistra ir meile. O kodėl taip atsitiko, gali būti daug kas: nuobodulys, nusivylimas partneriu ir t.t.
Sveiki. As turiu drauge jau metus laiko ji mokosi kaune gryzta pas mane vis savaitgaliais po mokslu aplanko mane praleidziam visus vakarus kartu. diena ji buna su savo draugemas su draugais vakare susitinkame .. anksciau budavo 4-5 dar daugiau kartu kai mes myledavomes o dabar ji vis sako nelysk nenoriu as noriu pagulet ir t.t ir taip man sunku suvokti kas yra negerai. dabar vos vienas kartas vakare? Ar tai laikina? Gal ji pervargus?
O atvirkštinis variantas? Dėl ko JIS nenori sekso? Kokios vaikinų mintys?
Manau, kad jei jau kazkada nustojai myleti savo antraja puse, tai nemanau, kad dar kada nors pamilsi. Liks tik prisiminimai, dziaugsmas, asaros, nusivylimas, ar panasiai.
As su savo partnere esu jau 6 metus kartu. Esame jauni man 21 ji 23
buvome issiskyre metams su puse, po 4 metu draugystes.
Susitaikeme vos pries pusmety, pradzia buvo kaip ir visada > PUIKI < bet siuo metu su ja myliuosi vos 2-3 kartus per dvi savaites.
Kalbejausi su ja, bet ji sako, kad viskas tarp musu tvarkoje.
As aisku netikiu tuo, kazkur yra problema, bet vis dar nesuprantu kur.
Manau, kad gali buti vienas is variantu tas, kad kazkada ji buvo pastojusi, ir jei teko daryti isvalyma, manau, kad ir tokie dalykai salina nora myletis.
Zinai,kad nepatenkins,arba teks tai pasidaryti paciai,o jis tuo tarpu viena akimi telika paziures :D Daugiau kazkaip ir nebesinori sexo,turiu omeny su tuo zomogumi,nors sexo norisi,oi,kaip noris :))))
dar viena priezastis gali buti, kad partneris nepatenkina ar yra per daug egoistiskas lovoje, todel ir nera noro, vis tiek zinai, kad nepasitenkinsi.
na ka, sios priezastys tikrai pagrindines. Ir dazniausiai turbut buna isbleses susizavejimas, jei sekso jau nebuna ilgesni laika. Nes visos kitos priezastys tik trumpalaikes. Visas priezastis esu patyrusi, ir del isblesusio susizavejimo nelabai ka jau padarysi... nebent stebuklingai is naujo isimyletum zmogu :)
Naujas komentaras