Kodėl vyrai staiga atšąla ir dingsta iš akiračio?

10031571483f5a7ecd-71016288.jpg
 
Ar tau pažįstama tokia situacija? Sutinki mielą vaikiną, pradedate bendrauti, susitikinėti, jis rodo tau daug dėmesio, imi jausti, jog tikrai patinkate vienas kitam, atrodo geriau būti ir negalėtų, bet … vieną gražią dieną jis ima ir netikėtai dingsta iš tavo akiračio. Nustoja tau skambinti, nebesiūlo susitikti, nebeatrašo į žinutes, trumpiau tariant – jautiesi visiškai ignoruojama ir neturi jokio supratimo, kodėl. Sutikime, jausmas ne iš maloniausių. Yra sakoma, jog blogiau už išsiskyrimą gali būti tik tuomet, kai žmogus mano, jog jo partneris yra nevertas netgi to, jog su juo išsiskirtų. Kodėl apskritai taip nutinka? Šiame straipsnyje panagrinėsime priežastis, kodėl vyrai staiga atšąla ir dingsta.

Kodėl tai taip skausminga?

Mokslininkų nustatyta, jog socialinis atstūmimas veikia smegenis taip pat, kaip fizinis skausmas, pavyzdžiui, kai skauda galvą ar dantį. Todėl neretai iš tiesų atstumtas žmogus ima jausti fizinius negalavimus: ima skaudėti galvą, skrandį ir panašiai – taip organizmas reaguoja į stresinę situaciją. Kodėl ignoravimas toks skausmingas? Dėl nežinomybės – sunku suprasti, kas atsitiko ir kaip reaguoti. Smegenys pačios ima kurti įvairius scenarijus: galbūt žmogų ištiko bėda ar nelaimė, gal šiuo metu jis ligoninėje? O gal jis tiesiog labai užsiėmęs ir tikrai paskambins ar parašys bet kurią akimirką? Tu neturi supratimo, kaip reaguoti, nes nežinai, kas atsitiko. Nežinomybė gimdo bejėgiškumo jausmą, tu negali kontroliuoti situacijos ir visa tai nepaprastai stipriai veikia psichiką. 

Jo akiratyje atsirado kita

Kaip bebūtų gaila, tai nutinka dažnai. Vyrai, kurie nėra įsipareigoję, dažnai bendrauja su keliomis moterimis iš karto, taigi, jei jis staiga nustojo rodyti tau dėmesį, labai gali būti, jog tiesiog atsirado, jo akimis, tinkamesnis variantas. Pasakyti tau į akis, tokie žmonės dažnai nedrįsta, todėl pasirenka paprastesnę išeitį – tiesiog dingsta iš tavo gyvenimo.

santykiai

Jis vengia emocinio diskomforto

Gali būti įvairių priežasčių: gal jam tiesiog atsibodo skirti tau laiką ir energiją, galbūt vyras suvokė, jog šiuo metu santykių jam dar nereikia, galbūt sutiko kažką kitą, gal atsiskleidė kokia nors tavo būdo savybė ar faktas, kuris jam pasirodė nepriimtinas. Žmogus, kuris vengia emocinio diskomforto yra pernelyg silpnas, jog gebėtų nutraukti su tavimi ryšį ir pasakyti priežastis. Tokio žmogaus požiūriu – ignoruoti yra žymiai paprasčiau, nes nereikia niekam nieko aiškinti, tačiau tokie žmonės visiškai nesusimąsto, kaip jų elgesys veikia kitus.

Kaip elgtis tokioje situacijoje?

Privalai įsidėmėti: jei kažkas taip pasielgė su tavimi, tai dar nieko nesako apie tave, kaip asmenybę, ar apie tavo vertę, tačiau tai ypač daug pasako apie žmogų, kuris tai padarė. Iš dalies, turėtum džiaugtis tuo, jog asmuo atsiskleidė – ar tau iš tiesų būtų buvęs reikalingas emociškai nesubrendęs, psichologiškai silpnas partneris, kuriam nerūpi jo poelgių pasekmės ir tavo jausmai? Kaip elgtis tokioje situacijoje? Nebandyk jo ieškoti ir reikalauti pasiaiškinimo – greičiausiai taip tik pabloginsi reikalus. Geriausia išeitis – ištrinti visus įmanomus šio žmogaus kontaktus ir stengtis judėti toliau: skirti dėmesį draugams, mėgstamai veiklai. Galbūt iš pradžių tai atrodys sunku, kartais net nepakeliama, tačiau patikėk – šviesa tunelio gale egzistuoja, ir praėjus laikui šis žmogus išsitrins iš atminties, užleisdamas vietą tavęs iš tiesų vertam vyrui.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras