Mitai apie meilę ir santuoką

1695858793-santuoka.jpg
 
2 komentarai
Per dideli lūkesčiai mylimojo atžvilgiu gali sugriauti net pačią tvirčiausią santuoką. Dažnai nuo vaikystės mums i į galvą diegiamas meilės apibrėžimas, kalbama apie tai, kokia turi būti tikroji meilė ir santykiai. Filmai, knygos, spauda taip pat pasakoja apie tobulus santykius, kurie dažnai neturi nieko bendra su realiu gyvenimu. Šiandien paneigsime populiariausius mitus apie santuoką ir padėsime į santykius žvelgti paprasčiau.

Idealus partneris.

Ar egzistuoja tobulas asmuo, kuris gali patenkinti visus mūsų poreikius, norus, ir fantazijas? Suradę sielai artimą žmogų, nejučia pradedame jį lyginti su susikurtu idealu, todėl neišvengiamai gresia nusivylimas. Tada pradedame mąstyti, kad žmogus, esantis šalia, mums netinka ir galbūt vertėtų kuo greičiau nutraukti esamus santykius. Net geriausias partneris turės neigiamų savybių, kurios mus erzins, tačiau nereikia pamiršti gerųjų būdo bruožų, dėl kurių mes ir vertiname žmogų. Verta prisiminti, kad tobulybė neegzistuoja.

Privalote nuolat būti drauge.

Ne veltui sakoma, kad pora yra dvi dėlionės dalys, kurios susijungia tarpusavyje ir papildo viena kitą. Problema yra ta, kad atradę mylimą žmogų, dažnai visą dėmesį skiriame tik jam, be galo juo rūpinamės, pamiršdami save. Santuokoje nereikėtų pamiršti savo interesų ir pomėgių. Neįmanoma rasti idealiai Jums tinkančio žmogaus, svarbiau analizuoti vienas kitą, priimti skirtumus ir nepaisant jų, iš visos širdies palaikyti. Geras partneris gali padėti mums geriau save pažinti, o tada jau savaime papildysite vienas kitą tomis savybėmis ar elgesio bruožais, kurių kiekvienam stinga.

Jums turi patikti tie patys dalykai.

Puoselėjant santykius, partneriams nebūtina domėtis taip pačiais dalykais. Kaip žinia, kiekvieno skonis skirtingas, todėl net jei negalite užsiimti bendra veikla, galite apie ją papasakoti, pasidalinti teigiamomis emocijomis. Žinoma, tai nuostabu ir pavydėtina, jei turite Jus siejančių bendrų pomėgių, tačiau jei ne – daryti iš to problemos taip pat nereikėtų. Paprastai poros atranda bent vieną užsiėmimą, kuris patiktų abiems ir juos vienytų.

Audringa meilė.

Daug porų suklumpa, manydamos, kad meilė visada turi lietis per kraštus ir siausti kaip uraganas. Užklupus sunkumams, kai aistra ima blėsti, suskumbama ieškoti kito partnerio. Tačiau interesų konfliktai, skirtingi požiūriai į tam tikrus dalykus - normali bet kokių santykių sudedamoji dalis. Todėl jei nuspręsite ieškoti idealaus partnerio, atitinkančio visus Jūsų iškeltus reikalavimus, žinokite viena - anksčiau ar vėliau visi santykiai pasiekia tą patį tašką. Kyla barniai, nesutarimai, kuriuos reikia spręsti, o ne stengtis nuo jų pabėgti.

Kivirčai veda link skyrybų. 

Neišmintinga, kai susipykus ar nesutapus nuomonėms poros ima svarstyti apie skyrybas. Yra daugybė būdų, padėsiančių išspręsti kilusius barnius ar nesklandumus. Gebėjimas susitvarkyti su užklupusiomis negandomis – puikus būdas partneriui įrodyti šilčiausius savo jausmus. Neišsigąskite užklupusių bėdų, tai visiškai natūralus dalykas, esantis poros santykiuose.

 
fantazijos
Komentarai (2)
Tiktai ne visi tai suprantame...
realus gyvenimas... tereikia suprasti, kad tobulybiu nera ir negali buti visada viskas gerai...visi esame skirtingi su savo privalumais ir trukumais...
Naujas komentaras