Ne, tu jam nepatinki

abejn.jpg
 
2 komentarai
Mes, moterys, įsimylėjusios dažnai imame idealizuoti vyrą, bei priskirti jam tas savybes, kurių jis nė neturi. Tikime, kad jis pats geriausias, šauniausias, gražiausias ir kitoks – iausias. O kas atsitinka tuomet, kai mums vyras patinka, mes siunčiame jam įvairius savo palankumo ženklus, rodome dėmesį, leidžiame suprasti, jog norime užmegzti rimtus santykius, tačiau atsako nesulaukiame, arba jis būna daug šaltesnis nesu tikimės?

Moterys ir tuomet linkusios vyrą pateisinti – gal šiuo metu jis velniškai užimtas, gal jis labai nedrąsus, gal jo charakteris toks ir vyrukas tiesiog nemoka rodyti jausmų? Sugalvojama daugybė pateisinimų. Laikas sugriauti apgaulingas iliuzijas. Šis straipsnis skirtas būtent tokioms, lakią vaizduotę turinčioms moterims. Taigi, vyro elgesio požymiai, įrodantys, jog ne taip tu jam ir patinki:

Jis nedėmesingas.

Jis neperka gėlių, neatsimena kokią arbatą labiausiai mėgstate, jis jums neskambina, nesiteirauja kaip praėjo jūsų diena, nenori nė girdėti apie jūsų gyvenimiškas problemas, žodžiu, nerodo jokių rūpestingumo ir dėmesingumo ženklų. Negaiškite dėl tokio žmogaus savo brangaus laiko – jeigu jam iš tiesų patinkate, vyras negailės jums savo dėmesio, stengsis padėti, rūpintis ir asistuoti.

Jis nekviečia į pasimatymus.

Jei iš tiesų jam patinkate, vyras padarys viską, kad šalia būtumėte kuo dažniau, pasiilgs jūsų, norės nuolat jus matyti, todėl jūsų susitikimai bus dažni, taip pat vyras stengsis padaryti viską, jog pasimatymai būtų įdomūs, nekasdieniai, padarytų jums įspūdį. Jeigu vyrukas visiškai nesistengia kuo dažniau jus pamatyti, nerodo iniciatyvos, o jūsų pasimatymus dažniausia planuojate pati – galite būti tikra - šiam vyrui jūs nepatinkate. 

Jis nepasakoja apie savo jausmus.

Na taip, vyrai nėra linkę daug kalbėti apie jausmus, jie paprastai nemėgsta daugžodžiauti ir gražbyliauti, tačiau, jei moteris tikrai patinka – vyras neabejotinai tai pasakys, radęs tinkamą progą. Net pats nedrąsiausias vyras pasaulyje ras jėgų ir būdų parodyti, bei išreikšti tai, ką jaučia patinkančiai moteriai. Taigi, jeigu jūsų nusižiūrėtas vyrukas nė nesistengia užsiminti jums apie savo romantiškus jausmus, vadinasi jokių jausmų jis jums ir nepuoselėja, galbūt tiesiog yra per daug mandagus, jog tiesiai šviesiai jums pasakytu, jog nedominate.

Nesupažindina su šeima ir draugais.

Įsimylėję vyrai paprastai nori pristatyti savo „lobį" draugams, po kurio laiko ir šeimai. Jeigu jūs susitikinėjate jau gana ilgą laiką, tačiau nepažįstate nei vieno jo draugo, verta sunerimti - mažai tikėtina, jog jus vertina rimtai. Dažniausiai tai reiškia, jog esate vyrui „patogus"  variantas - galbūt su jumis būna dėl sekso, galbūt, kad nesijaustų vienišas, tačiau tikrai ne todėl, jog laikytų jus savo gyvenimo moterimi. Tokiu atveju patartina nepuoselėti tuščių vilčių. Toks vyras tikrai nepraregės, ir nepradės vieną gražią dieną matyti, kokia jūs nuostabi ir kiek jam daug reiškiate.

Nusisuka nuo jūsų, kai jums sunku.

Pabandykite prisiminti, kaip vyras elgėsi, jus ištikus didesnei ar mažesnei bėdai. Mylintis vyras paprastai stengiasi problemas išspręsti. Galbūt jis nemokės jūsų paguosti ar rasti žodžių jums nuraminti, tačiau jis stengsis padėti jums susitvarkyti su problema. Pavyzdžiui - nesibodės slaugyti jūsų sergančios, esant problemoms darbe, stengsis padėti jas išspręsti, galbūt susirasti kitą darbą, žodžiu, kiekvienoje nemalonioje situacijoje stengsis ieškoti sprendimo. Jeigu vyras su jumis būna tik tada, kai viskas puiku, o ištikus bėdai nejudina nė piršto, nes turi savų reikalų - jis tiesiog jūsų nevertina.

Taigi, ką daryti, jeigu minėti požymiai atitiko ir pagaliau suvokėte, jog jausmai tebuvo vienpusiai? Kad ir kaip būtų sunku, svarbu išlaikyti savigarbą ir nesileisti būti nevertinama. Patikėkite, kažkur tikrai yra vyras, pasiruošęs jus nešioti ant rankų ir mylėti taip, kaip esate verta. Pažadėkite sau, jog nebešvaistysite laiko ir energijos žmogui, kuris jūsų nevertas – geriau šį laiką skirkite tobulinti savo asmenybei – rezultatas tikrai atneš daugiau naudos.
 

 
fantazijos
Komentarai (2)
Puikus straipsnis. !!
O jis neturetu sakyti, as gejus? :)
Naujas komentaras