Neištikimybė: klausimai, kuriuos turėtum atsakyti prieš žengiant lemtingą žingsnį

pora-57bd5e78cf639.jpg
 
Neištikimybė – tai skaudi patirtis abiems pusėms. Kiekvienas žmogus kažkur giliai viduje tiki ir viliasi, kad jo antroji pusė visada jį ar ją mylės, gerbs ir saugos, todėl dažnai ėjimas į kairę gali tapti skaudžiu peiliu į krūtinę. Jeigu tau kyla noras nusukti į kairę, pirmiau atsakyk į šiuos klausimus:

Ką aš prarasiu, jei būsiu neištikimas (-a)?

Tiek vyrai, tiek ir moterys, pasiryžta būti neištikimi vien dėl to, jog jaučia nuobodulį. Tas pats nuobodus darbas, tas pats partneris (-ė), galbūt vaikai ir namų ruoša. Viskas greitai pasikeičia, kuomet į akiratį patenka visiškai nepažįstamas asmuo. Nauja ir jauna kolegė ar nepažįstamas vyriškis sporto klube gali taip greitai apsukti galvą, kad gali imti ir nepastebėti, kad esi įklimpęs (-usi) romane su nepažįstamuoju.Taigi, ką prarasiu, jei būsiu neištikimas (-a)? Ar esatę pasiruošę įskaudinti ir nutrauktį santykius su dabartine antra puse? 

Pažinti iš naujo

Pagalvok apie galimybę vėl iš naujo pažinti savo artimą žmogų. Žmonės, būdami ilgalaikiuose santykiuose, aptingsta, todėl atėjus rutinai ir pasirodžius nepažįstamajam (-ajai)  jie iškart atsigauna. Kas tau trukdo vėl užmegzti santykius su mylimuoju (-ąja)? Jeigu būsi neištikimas (-a), prarasi galimybę iš naujo pamilti šalia esantį žmogų. Jeigu jis/ji tau nuoširdžiai rūpi, išsakyk jam/jai savo lūkesčius ir lipdyk santykius iš naujo. Jei esi visiškai priešingos nuomonės, ir galvoji, kad jau viskas prarasta, vadinasi, verta greičiau išsiskirti ir atversti naują gyvenimo puslapį.

Ar aš esu pasiruošęs (-usi)  turėti dvigubą gyvenimą?

Tai gali atrodyti kaip kasdienybę praskaidrinantis žaidimas, bet viskas nėra jau taip paprasta. Tu naktį gulėsi šalia sutuoktinio (-ės), bet svajosi visai apie kitą asmenį. Tu pradėsi daugiau puoštis ir labiau prižiūrėsi save, bet tuo pačiu bandysi jam/jai neparodyti, kad keitiesi ne dėl to, kad turi meilužį (-ę). Jeigu nebijai streso, o adrenalinas yra tavo draugas, vadinasi, dvigubas gyvenimas tau tinka. Tik bus įdomu sužinoti, kaip greitai pavargsti nuo gyvenimo dvejuose namuose. Galbūt vertėtų nežaisti ir pasakyti visą teisybę?

Kodėl man to reikia?

Laimingi žmonės yra tie, kurie žino, ko nori. Pagalvok, ko tu nori iš neištikimybės. Laukinio sekso? Nuoširdžios meilės? Naujų iššūkių? Įvertink, ką tau gali suteikti neištikimybė – galbūt taip tu tikrini, ar vis dar gali suvilioti kitą asmenį? Neištikimybė taip pat gali daug ką suteikti. Pirmiausia, užmezgęs (-usi) smerktinus santykius, tu suprasi, ko iš tiesų tu nori iš gyvenimo. Galbūt santykiuose tau trūko palaikymo, kurį tau suteikia meilužis (-ė). Neištikimybė taip pat tau parodys, kaip stipriai tu myli ir vertini (o gal visai nemyli ir nekenti) savo partnerį (-ę). Pagalvok, dėl kokių priežasčių pasiryžai nusukti į kairę. Faktas, kad kitas asmuo yra patrauklesnis, netinka. Galbūt tu tiesiog pavargai nuo dabartinių santykių ir ieškai dingsties, kaip juos nutraukti?

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras