Pakviesk savo antrą pusę į pasimatymą

27-022018-top_10_first_date_ideas.jpg
 
Visos draugystės prasideda nuo pasimatymų. Nedrąsūs žvilgsniai į vienas kitą, klausimai apie pomėgius ir gyvenimo būdą – turbūt daugelis žmonių yra tai patyrę. Kad ir kokia graži buvo jūsų draugystės pradžia, į santykius įsiveržusi rutina gali viską sugriauti. Antroji pusė galbūt jau nebežiūri į tave su didžiule aistra, kuri liepsnojo anksčiau? O gal ir tu jauti, kad romantika dingo?

Tobulas vakaras drauge

Žvakių šviesa, romantiška vakarienė, intymi atmosfera ir jūs – kas gali būti geriau? Pabandykite prisiminti ir sugrįžti į draugystės pradžią, kuomet vienas kitą bandėte pažinti jaukioje atmosferoje. Po tokio tobulo pasimatymo tobulas seksas garantuotas.

Tingus pasimatymas – tobulo sekmadienio receptas

Išbandyk kitą pasimatymo variantą – sekmadienio rytą abu likite su pižamomis (arba galit būti ir be jų), įsijunkite filmą, užsisakykite picą ir mėgaukitės vienas kito draugija. Juk sekmadienis tam ir buvo sukurtas – atsipalaidavimui ir energijos pasikrovimui visai savaitei. Dar vienas pliusas – greitukas tokio pasimatymo metu yra labai patogus.

Pasimatymas be jokių išlaidų

Galbūt šį mėnesį tavo finansinės galimybės yra ribotos, o jis taip ir nesulaukė algos pakėlimo. Improvizuokit – susitikite mieste, bet turėkit tik porą eurų kišenėj. Ne visada pinigai nulemia sėkmingą pasimatymą – galbūt žvaigždžių skaičiavimas birželio naktį su vynu bus tai, ko jums ir reikėjo? Tik atsargiai su glamonėmis, viešoje vietoje seksas vis dar draudžiamas.

Pasimatymas roko koncerte ar muzikos festivalyje 

Pasiimk savo odinį švarkelį ir susitikit roko koncerte. Na ir kas, kad tau nepatinka roko muzika, bet užtat tau patiks laisva roko energija. Jeigu koncertas judviejų nesudomins, laisvą savaitgalį praleiskit muzikos festivalyje. Dešimtys koncertų po atviru dangumi ir ankšta palapinė gali būti tai, ko judviem reikėjo įžiebti dar stipresnei aistros liepsnai.

Aklas pasimatymas

Nesvarbu, kiek laiko esate kartu – išbandykite aklą pasimatymą. Kaip tai padaryti? Pirmiausia, sukurkite savo aklo pasimatymo scenarijų. Pavyzdžiui, susitinkate bare. Tu – save prisižiūrinti, savimyla mergina, jis – mačo, ieškantis nepasiekiamų merginų ir jas viliojantis. Kitas variantas – prekybos centras. Batų parduotuvėje jis renkasi batus ir staiga tu prieini prie jo ir paprašai pagalbos, nes nori nustebinti savo vaikiną nauja batų pora. Šie scenarijai yra tik pavyzdžiai, todėl tik nuo jūsų fantazijos priklausys, kaip aklas pasimatymas baigsis. Galbūt abu paflirtuosite, o gal šoksite į lovą ir pabandysite įsivaizduoti, kad esate kiti asmenys? Aklas pasimatymas – tai puiki proga įgyvendinti savo slapčiausias fantazijas, todėl pirmyn!

Kada paskutinį kartą ėjote su partneriu į pasimatymą?
 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras