Pažintys internete: vyrų, kuriuos ten galite sutikti, tipai

vyru-tipai.jpg
 
Internete galite sutikti pačių įvairiausių vyriškosios lyties atstovų: nuo itin savimi pasitikinčio, žodžių kišenėje neieškančio pagyrūno iki drovaus mamyčiuko.

Pagyrūnas.

Vargu, ar galima rasti kitą tokią erdvę, kurioje būtų tiek daug pagyrūnų. Reikia pastebėti, jog yra net kelios priežastys, kodėl būtent čia gausu pasigirti mėgstančių vyrų: visų pirma, tam tikra dalis ir taip jau yra nusipelnę šio titulo, o internetinė erdvė suteikia puikią progą dar labiau sustiprinti šį įvaizdį, o antra priežastis yra ta, jog internete informaciją apie save galima pagražinti ir niekas to nesužinos.

Fantazuotojas.

Internetas yra ta vieta, kurioje drovus, žodžio kišenėje ieškantis mamyčiukas gali sužibėti visai kitokiomis spalvomis ir netgi sukurti tikro mačo įvaizdį. Tol, kol yra bendraujama virtualioje erdvėje, nedrąsus vyrukas, turi puikią progą įtikinti, jog yra pats gražiausias, pats šauniausias bei pats seksualiausias. Maža to, reikia pastebėti, jog būtent taip užsimezga nemaža dalis virtualių draugysčių, tačiau belieka tik spėlioti, kas būna tuomet, kai pažintis persikelia į realybę. Na, o kokias merginas gali sužavėti šio tipo vyrai? Viskas priklauso nuo to, ko ieško moteris – tuo atveju, jei pageidauja tik įsimintino nuotykio, vargu, ar toks jaunuolis gebės pateisinti jos lūkesčius, tuo tarpu, jei tikslas yra vienas – siekiama rasti pašnekovą neįpareigojančiomis temomis ir nekeliami jokie kiti reikalavimai, visko gali būti, lūkesčiai išsipildys.

Ieškantis tikrosios gyvenimo meilės

Vyras, ieškantis tikrosios gyvenimo meilės – daugelio vienišų moterų svajonė, tačiau kyla klausimas, kiek tokių vaikinų galima rasti internete. Kita vertus, svarbu prisiminti, egzistuoja posakis – visokių yra, visokių reikia, tad būtent šį pasakymą būtų galima perfrazuoti į kiek kitokį – visur galima rasti visokių žmonių, tad kas gali garantuoti, jog pažinčių programėlėje nėra vyrų, norinčių rasti tą vienintelę?

Nuotykių ieškotojai

Nereikia būti pažinčių programėlės senbuve, kad suprastum, jog būtent šio tipo vyrų čia yra daugiausia. Internetas pilnas tų, kurie ieško trumpalaikių bei neįpareigojančių santykių ar tiesiog karšto vienos nakties nuotykio. Taigi, jei pageidaujate smagių akimirkų, interneto pažintys yra bene geriausia vieta rasti tam tinkamą partnerį.

Širdžių ėdikai

Yra ir dar vienas vyrų tipas, kurio atstovų rasite užsukusios į bet kurią pažinčių svatainę. Tai – širdžių ėdikai, sukūrę anketas tik dėl sportinio intereso. Sunku pasakyti kiekį, tačiau tikrai galima konstatuoti faktą, jog yra tokių, kurių tikslas – apsukti galvą, suvilioti ir... palikti. Maža to, reikia pastebėti, jog būtent dėl tokių asmenų neretai yra galimi ir finansiniai nuostoliai.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras