Naujos pažintys: kur jų ieškoti?

kur-ieskoti-nauju-pazinciu.jpg
 
Kur geriausia ieškoti antrosios pusės ir megzti naujas, vilčių teikiančias pažintis?

Bendri draugai.

Šiomis dienomis barai bei naktiniai klubai – tikrai ne vienintelės vietos pažintims megzti. Yra daugybė vietų, kuriose Jūsų laukia meilė ir šilti jausmai. Lengviausias būdas surasti antrąją pusę – bendri draugai, galbūt ne visai tie, kuriuos pažįstate. Surenkite namuose nedidelį vakarėlį, pasikvieskite geriausias drauges, tegu jos kartu pasiima žavių nepažįstamųjų. Kas žino, galbūt vienas iš jų – didžiausia Jūsų gyvenimo meilė? Bet kokiu atveju, nepamirškite draugėms padėkoti.

draugai

Darbas.

Žinoma, susitikinėti su kolega – nemenkas iššūkis, galintis ne tik maloniai džiuginti, tačiau pridaryti ir nemenkų problemų. Jei mylite vienas kitą – įmanoma viskas. Visgi, įsižiūrėti direktoriaus nederėtų, nes santykiams nesusiklosčius, prarasite ne tik brangų žmogų, tačiau didelė tikimybė ir darbo vietą. Dauguma santykius su kolega užmezga tik daugiau laiko pradirbę šioje vietoje ir geriau pažinę vienas kitą.

Restoranas.

Net atėję į kavinę papietauti, nejučia galite sutikti JĮ/JĄ. Visai nesvarbu, jei užkąsti atėjote su kolegomis ar bendramoksliais, neatsisakykite šmaikščiai pasikalbėti su žaviu nepažįstamuoju. Ir nebijokite imtis iniciatyvos, būkite ryžtingi, nebijantys rizikuoti, tik tokie žmonės gyvenime pasiekia daugiausiai!

Maisto prekių parduotuvė. 

Nors atrodo neįtikėtinai, tačiau net renkantis maisto produktus, gali užsimegzti malonios pažintys. Taigi, nuo šiol atėję į parduotuvę atkreipkite dėmesį ne tik į taikomas nuolaidas, tačiau ir į žmones, esančius greta.

Internetas.

Internete tikrai galima surasti savo gyvenimo meilę. Šiomis dienomis internetinės pažintys kartais vystosi žymiai greičiau ir efektyviau nei pasimatymai realybėje. Tačiau išlikite budrus ir aklai naujais pažįstamais nepasitikėkite, nesvarbu kokius meilius ir gražius žodelius jis/ji Jums čiulbėtų.

pažintys

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras