Valentino diena: iššūkis jūsų santykiams

valentines-gift_0.jpg
 
Nepaisant visų širdučių, apkabinimų ir bučinių, jei tik jumyse kirba bent mažiausia abejonė, ar tikrai verta švęsti Valentino dieną – vadinasi, jūs teisingame kelyje. Ne todėl, kad svarstote galimybę nešvęsti. O todėl, kad mąstote, kas geriau jūsų santykiams.

Ar verta švęsti?

Taigi jūs išrinkote tobulą gėlių puokštę, jau užsakėte prabangų restoraną Vasario 14 dienai, nupirkote dovaną širdelės formos dėžutėje ir... jaučiate, kad tai – vis dar ne tie dalykai, kurių jums reikia? Paklauskite bet kurios laimingos poros – ir jie atsakys, kad kiekvienuose santykiuose apstu savų iššūkių, ir nors Valentino diena yra laikoma tiesiog tobula proga pabėgti nuo rutinos ir pasinerti į romantiką, kas savaime yra puiku, ši data vis dėlto gali pakišti koją. Kodėl taip nutinka?

Kas iš tiesų svarbu?

Švenčiant Valentino dieną, nesunku atitolti nuo jūsų santykių esmės. Jei jūs – pora, neabejotinai susiduriate ir su didesniais ar mažesniais santykių iššūkiais. Ir tobulas Valentino dienos scenarijus gali atitraukti jus nuo to, kas išties svarbu. Tik pagalvokite: gėlės, saldainiai, dovanos, vakarienė prabangiame restorane ir ore plevenanti aistringo, ypatingo sekso nuojauta...Tačiau, jei turite neišspręstų klausimų, nuoskaudų, o nuotaika šiuo metu gana toli nuo širdučių ir saldainių, įsipainioja diena, kai turite atidėti savo problemas į šalį ir privaloma tvarka šypsotis, bučiuotis bei elgtis kaip naujai iškepti įsimylėjėliai. Teoriškai skamba puikiai, bet praktikoje tai – nenatūralu, tarsi išspausta iš vidaus. Savotiškas dirbtinai sukurtas medaus mėnesio efektas, kai jūs jau seniai esate kitoje santykių stadijoje.

Būkite atviri.

Pasakykite savo antrajai pusei, kad vis dėlto šį vakarą norite daugiau nuoširdumo, o ne tobulai atvirutinių parodomųjų jausmų. Jei dėl to teks atsisakyti Valentino dienos planų – irgi ne bėda. Verčiau pagalvokite, ko reikia kaip tik jums? Galbūt, paskendus darbų rutinoje, užuot paskubom lėkus į restoraną geriau tiesiog užsisakyti picą į namus ir ramiai pasėdėti priešais televizorių, o paskui – išties aistringai pasimylėti?

Ar pažįstate savo partnerį (-ę)?

Valentino diena gali dar giliau atverti jūsų santykių žaizdas. Deja, kai kurioms poroms Valentino diena yra bene vienintelė metuose, kurią jie praleidžia kartu galvodami apie romantiką. Ir kaip tik tada gali paaiškėti, kad partneriai ją įsivaizduoja visai skirtingai. Vienas tikisi švelnaus dėmesio ir norų išsipildymo, kitas – tiesiog aistringo sekso. Jei jus užvaldžiusi Valentino dienos karštinė, gali nutikti ir taip, sudedate į šią dieną pernelyg daug vilčių, tikitės, kad ji bus tobula, partneris elgsis vienaip, o ne kitaip, ir didesnis nukrypimas nuo scenarijaus – pavyzdžiui, žinia, kad partneris tą dieną turi dirbti ir tiesiog negali lepinti jūsų dėmesiu, gali sukelti barnį? 

Ką daryti?

Tiesiog ramiai pagalvokite, kodėl jūsų santykiuose taip nutiko, kad kitomis dienomis praleidžiate per mažai laiko kartu. Ar žinote, ko iš Valentino dienos, o tiksliau – iš jūsų santykių tikisi jūsų partneris (-ė)? Jei nelabai nutuokiate – pats metas išsiaiškinti. Ir skirti daugiau dėmesio vienas kitam. Ne tik per Valentino dieną.

Valentino diena – pernelyg nuspėjama.

Jei kartu esate ne vienerius metus ir šventėte daug Valentino dienų, nenuostabu, kad jos scenarijus tampa lengvai nuspėjamas ir... nuobodus. Ir kai šokoladinių saldainių dėžutė, širdelės formos atvirukai ir vakarinė restorane arba rytinis seksas susitarus į darbą ateiti vėliau tampa rutina, visa tai nebetenka prasmės. Tiesiog pagalvokite, ką galėtumėte šiais metais padaryti kitaip? Galbūt vietoje vakarienės restorane nuvažiuotumėte į vaizdingą vietą ir išgertumėte karštos arbatos iš termoso, užsikąsdami spurgomis? O gal vietoje dar vieno nėriniuotų apatinių komplekto padovanotumėte jai ką nors iš seksualesnių žaisliukų repertuaro? Toks netikėtas posūkis iš tiesų gali suveikti kaip jūsų snaudžiančios aistros katalizatorius.

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras