Grupinis: už ir prieš

jeffery-erhunse-f19xuZxQOrg-unsplash.jpg
 
2 komentarai
Grupinis seksas – realus nuotykis, pritraukiantis vis daugiau vyrų ir moterų. Grupinio ištakos slypi dar gilioje senovėje, kada orgijos buvo svarbus ritualas, skirtas dievų garbinimui. Šiandien tokį gyvenimo praskaidrinimą renkasi vis daugiau žmonių.

Daugelis grupinio sekso fanų  yra vienišos moterys ir vieniši vyrai, kuriuos žavi mintis bent kartą gyvenime pažinti, kas yra grupinio sekso teikiami malonumai. Tačiau daliai jų, grupinis žinomas tik  iš teorinės pusės, o išbandyti tai praktikoje jiems dažnai sutrukdo baimė, gėda ar moralinės vertybės.
 

Taigi, siūlome sužinoti, kodėl žmonės renkasi išbandyti tokį seksą ir ką tai jiems duoda, o gal  kelių asmenų seksas turi daugiau minusų nei pliusų...


Kokius asmenis domina grupinis ir kodėl?

Vienišius, kurie nepaiso prietarų ir turi tvirtas asmenines pažiūras. Taip pat šiai sekso rūšiai vis dažniau ryžtasi ir susituokusios poros. Priežastys, kodėl vieniši asmenys ar poros renkasi išbandyti  grupinį seksą yra labai individualios, tačiau esminis dalykas, ko tikimasi iš grupinio, tai pakeisti įprastą  nusistovėjusią sistemą ir atrasti tai, kas suteiktų visapusišką pasitenkinimą.

Nors priežastys, kodėl konkretus asmuo  renkasi dalyvauti orgijoje gali slypėti giliai pasąmonėje, vienas svarių argumentų grupiniam gali būti žmogaus kuklumas ir drovumas. Pasak seksologų,  seksualinė įvairovė, įskaitant ir kelių asmenų seksą, leidžią pakelti žmogaus savivertę ir ego. Gal būtent todėl moteris taip traukia drovuoliai. Kaip sakoma, “Drovus vyras kaip Kinder siurprizas.”.
Kita grupinio sekso priežastis gali slėpti slaptą troškimą pasimylėti su tos pačios lyties partneriu. Pavyzdžiui, moteris kruopščiai slepia meilę kitoms moterims.


Teigiami grupinio sekso aspektai:
 

 • Malonumas. Daugiau glamonių padidina seksualinius pojūčius. Žinoma įaudrina ir paties sekso įvairovė, galimybė patirti kelis mylėjimosi būdus vienu metu.
 • Moralinis pasitenkinimas. Tiems, kurių savigarba yra ir taip aukšta, orgija, kada vieną partnerį pakeičia kitas, leidžia patirti didžiulį moralinį pasitenkinimą. Toks žmogaus viduje veikiantis harmoningas mechanizmas leidžia džiaugtis visais gyvenimo teikiamais malonumais vienu metu, o visuomenei priimtinos moralės normos ne tokios ir svarbios.


 • Emanicipacija. Pirmasis “Treesome” niekada negali smogti. Tokia patirtis leis įgyti pasitikėjimo ir atvers galimybę išmokti pateikti savo pageidavimus. Vienas tokių, nuolatinio partnerio pakeitimas kitu. Toks seksualinio gyvenimo paįvairinimas leidžia pasiekti kitą santykių lygį, kada išmokstama ne tik išsakyti savo pageidavimus, bet ir įsiklausoma į partnerio norus.
 • Atsakomybė.Grupinis seksas vienišiams suteikia galimybę gyventi klestinčio viengungio ar vienišos moters gyvenimą. Dvigubas malonumas visai neprastas pasirinkimas, o svarbiausia toks seksas padeda aiškiai apibrėžti santykių statusą.  Kaip sakoma, tik seksas ir nieko daugiau.
 • Įvairovė. Grupinis seksas poroms suteikia galimybę iš naujo įžiebti aistrą.
 • Nauja patirtis. Vizualių pojūčių mėgėjams grupinis suteikia galimybę matyti erotines scenas realybėje.

 

Galimi neigiami grupinio aspektai:

 • Pavydas. Viena iš pagrindinių pasitaikančių grupinio sekso  problemų tarp porų, tai pavydas. Tokios emocijos  dažniausiai ištinka dėl netinkamo pasiruošimo ar netinkamo trečiojo asmens pasirinkimo. Be to iš anksto nuspėti partnerio reakcijos neįmanoma. Tad pirmiausia, nusprendus išbandyti grupinį, vertėtų gerai apgalvoti kokia grupinio forma jums ir jūsų partneriui būtų priimtiniausia.  Populiarus mitas, kad tam geriausius startas - “Threesome”. Iš tiesų, ar mylėtis trise ar su kita pora, o gal pasirinkti orgiją, kuri primintų tikrą apeigą iš kino filmo - kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Tad prieš pasineriant į neįprasto sekso vakarėlį, vertėtų gerai įsiklausyti į savo instinktyvius pojūčius. Taip pat paklauskite savęs, ko labiausiai norėtųsi jums ir kas galėtu jus išprovokuoti? Pabandykite mintyse nuspėti ir savo reakciją, fantazuokite.


 • Lytiniu keliu plintančios ligos. Tikriausiai vienas iš didžiausių grupinio sekso trūkumų. Mes galime rinktis apsisaugojimo priemones, laikytis griežtos higienos ir patarimų, tačiau visada yra minimali rizika užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis.

 

 • Nusivylimas naujais partneriais. Seksualinė įvairovė gali  ne tik išsaugoti, bet ir visiškai sugriauti santykius. Taip nutinka dėl kurios nors nuomonės nepaisymo, neįsiklausymo poroje. Tad labai svarbu prieš žengiant šį žingsnį įsiklausyti į partnerio norus ir patiems būti atviriems.

 

 • Santykių baigties galimybė. Grupinis seksas ne tik  suteikia progą patenkinti savo seksualinius instinktus, tačiau tai puikus būdas papramogauti, keistis Informacija, bendrauti. Tad atsiranda ir įsimylėjimo tikimybė. Tam kad būtų lengviau ir drąsiau pasikliauti partneriu, svarbu pasižadėti laikytis tam tikrų įsipareigojimų.

 

Rekomendacijos poroms, kurios nori išbandyti grupinį seksą:

 • Nederėtų į tokio sekso puotą įtraukti draugų, geriau sekso partnerio ar partnerių ieškoti pažinčių suaugusiems skirtuose portaluose, forumuose. 
   
 • Nei vienam iš partnerių negalima palaikyti santykių, ryšių su grupinio sekso dalyviais atskirai. Planuojant, organizuojant  susitikimą ar keičiantis informacija, svarbu, kad tame dalyvautų abu sutuoktiniai (partneriai).
   
 • Apsisaugojimo priemonių naudojimas.
   

 

Jei esate apsėsti grupinio minties ir nuolat galvojate apie tai, šią fantaziją tiesiog privalote įgyvendinti! Tačiau pirmiausia, ką turėtumėte padaryti, tai gerai išanalizuoti visus "už“ ir prieš“. Ir tik tada  ženkite šį drąsų bei didelį žingsnį į kitokią, dar neatrastą realybę.

 

SEX PAŽINTYS

Ar praktikuojate grupinį?
 
fantazijos
Komentarai (2)
vvv.smaukyktoliau.lt
kur ir kaip rast adresa kur vyksta tokios orgijos?labai noreciau sudalyvaut :)
Naujas komentaras