Rimingas - malonumas ne kiekvienam

mh4.jpg
 
4 komentarai
Nors analinį seksą praktikuoja ne tiek jau mažai porų, mūsų visuomenėje vis dar priimtina manyti, jog analinio sekso rūšis yra skirta tik gėjams, o rimingas, tai malonumas, plačiai paplitęs tarp tos pačios lyties atstovių. Tačiau priešingai nei priimta manyti, rimingas nėra tik homoseksualų džiaugsmas.

 

Iš tiesų, išangės stimuliacija burna gali suteikti didžiulį malonumą tiek heteroseksualams, tiek ir biseksualams. Taigi, kas tas rimingas ir ką apie tai turėtų žinoti pokyčių savo seksualiniame gyvenime nebijančios porelės? 


Kas tas rimingas ir kodėl tai malonu?

Rimingas  arba anilingas, tai tokia seksualinė praktika, kurios metu patiriamas didžiulis susijaudinimas stimuliuojant išangės zoną liežuviu arba lūpomis.

Išangės zona yra priskiriama prie  kitų specifinių  (varpos , klitorio, vulvos, sėklidžių kapšelio, makšties prieangio) žmogaus erogeninių zonų. Daugeliui  žmonių feliacija burna yra labiau jaudinanti  nei pirštais ar rankomis. Tad rimingo malonumas yra labiau susijęs su bendromis žmogaus fiziologinėmis ir anatominėmis savybėmis, o ne tam tikrais individualiais fetišais (pavyzdžiui,  noru būti pažemintu laižant partnerio analinę zoną).


Didžiausias malonumas sekse ir preliudijoje

Rimingą arba anilingą sunku suvokti kaip atskirą sekso rūšį. Tai labiau lytinių santykių sudedamoji dalis, o ne atskira sekso rūšis. Išangės zonos laižymas dažnai yra derinamas su sėklidžių arba moters tarpvietės laižymu. Tokia šių erogeninių zonų stimuliacija leidžia pasiekti stipresnį vyro ar moters seksualinį susijaudinimą.

Anilingas taip pat gali būti taikomas analinio sekso  preliudijai. Rimingas leidžia sudrėkti ir atsipalaiduoti sfinkterio raukui. Todėl poroms, norinčios išbandyti analinį seksą, vertėtų pradėti nuo anilingo praktikos. 
 

Pasiruošimas ir higiena

Nors anilingas žada daug malonių potyrių abiems lytims, šios sekso praktikos derinimas su kunilingo malonumu gali pridaryti ne mažai žalos. Nuo išangės zonos  į makštį nesunkiai gali patekti įvairios infekcijos (Helicobacter, ŽIV, hepatito sukelėjai ir kt.) ir  įvairūs parazitai bei pirmuonys. 

Todėl prieš pasineriant į rimingo malonumus būtina kruopšti asmens higiena. Būtina ne tik švariai nusiprausti tarpvietę ir aplink išangės sritį, bet rekomenduojama ir  kruopšti intymios zonos plaukelių depiliacija. Esant reikalui galima padaryti klizmą

Anilingo teikiamais malonumais geriau mėgautis tik su savo nuolatiniu partneriu, tačiau jei praktikuojate tokį sex su nepažįstamais partneriais, yra privalu pasiskiepyti nuo hepatito, būtina griežtai laikytis visų higienos normų. 
 

Rimingas seniau ir dabar

Daugelį amžių ši seksualinė praktika buvo laikoma nuodėme ir iškrypimu. Kita vertus, Vakarų kultūroje dar ir dabar yra   plačiai paplitęs stereotipinis požiūris į išangės sritį, o lytiniai santykiai kontaktuojant su šia zona yra laikomi purvinais ir atstumiančiais. Tačiau vertėtų atminti, jog daugelį metų Vakarų Europos didžiųjų miestų gyventojai neturėjo tekančio vandens ir tik retas miestietis galėjo pasigirti įrengtu vonios kambariu ar tualetu. 

Šiandieninis požiūris į anilingą yra pasikeitęs. Na, bent jau higienos ir seksualumo prasme. Šiuo metu anilingas arba rimingas, ypač populiarus porno pasaulyje, o vienas žymiausių šios sex praktikos šalininkų – Tom Byro.


Anilingo atlikimo būdai:
 

  • Išangės laižymas - liežuviu ir lūpomis laižoma aplink.
     
  • Čiulpimas - lūpų pagalba sukuriant vakumą, išangės zona yra čiulpiama. 
     
  • Liežuvio įsikišimas - galima atlikti rimingą ten įkišant savo liežuvį. Tačiau ši technika reikalauja išskirtinio saugumo (geriau tai darykite su nuolatiniu partneriu ir prieš aktą pasirūpinkite klizmos procedūra). Jei siekiate anilingo malonumą suderinti su analiniu seksu, galite laižyti aplink sfinkterio rauką, o  skverbties darbą palikite pirštams, analiniams sekso žaislams ar lyties organui. Šis metodas yra tiesus kelias į neaprėmiamą partnerio orgazmą. 
     Kiekvienas žmogus sprendžia, kas jam yra  priimtina ir malonu, o kas, galbūt, atgrasu ir pasišlykštėtina. Tačiau kartais tik išbandžius tam tikrus dalykus, galima suformuoti aiškią savo poziciją.  Jeigu norite išbandyti anilingo malonumą, visai nebūtina apie tai atvirauti savo antrajai pusei. Pasiūlykite jai arba jam kartu išsimaudyti karštoje vonioje su gausybe putų... Tada ir pažiūrėsite, ar visa tai jums patiks!

 

www.suaugusiems.lt

Ką manote apie rimingą/anilingą?
 
fantazijos
Komentarai (4)
Su malonumu darau savo moteriai ir jei patinka
Su malonumu darau savo meteriai ir jei patinka
su didžiausiu malonumu ir abi skylutes
ikisti liezuvi jai i skylute tiesiog nuostabu
Naujas komentaras