Santuoka su jaunesniu vyru

27(2).jpg
 
16 komentarai
Vyresnė moteris, ištekanti už jaunesnio vyro – vis labiau paplitęs reiškinys. Kaip bebūtų, aplinkiniai vis dar dažnai stebisi išgirdę, kad dailiosios lyties atstovė už partnerį yra gerokai vyresnė.

Visuomenės nuomonė

Nesvarbu, kaip stipriai progresuoja visuomenė – dar nesame pakankamai tolerantiški, tikėtina, jog atsiras žmonių, kurie nepritars tokiai santuokai. Gali tekti išgirsti dvejonių dėl jaunikio kėslų ir nuotakos jausmų. Jei esate iš tų žmonių, kurių laimei bene svarbiausia  yra pritapimas, visuomenės palaikymas – gerai apsvarstykite savo prioritetus.

Brandos faktorius

Įrodyta, jog vyrai bręsta kiek lėčiau nei moterys, tad kai dailiosios lyties atstovė poroje yra jaunesnė, šie skirtumai tarsi susilygina. Tuo tarpu kai vyras yra jaunesnis, didelė tikimybė, kad jis gerokai mažiau subrendęs už mylimąją. Žinoma, kartais bręstame ne pagal metus, tam turi įtakos auklėjimas, aplinka ir daug kitų faktorių. Ar jaunikis pakankamai subrendęs santuokiniam gyvenimui - spręsti jums.

Suderinamumas

Suderinamumas ir amžius dažniausiai žengia koja kojon – panašaus amžiaus žmones sieja panašūs interesai. Pavyzdžiui, 28-erių  metų vyras gali labai domėtis ekstremaliu sportu, tuo tarpu 38-erių moteriai tokie dalykai gali neberūpėti. Patarimas paprastas: jei kuriate santykius su jaunesniu vyru, prieš priimdamos rimtus sprendimus apsvarstykite, ar yra dalykų, patinkančių jums abiems, t.y. ar daug ką norėsite veikti drauge.

Draugai

Daugeliu atvejų, mūsų draugai yra panašaus amžiaus bei gyvenimo būdo. Draugaudama su jaunesniu vyru, nemažai laiko turėsite praleisti su šio jaunesniais draugais – šiems su vyresne moterimi bendrauti gali pasirodyti ne taip paprasta kaip jūsų mylimajam.

Bendri finansai

Jūsų, kaip vyresnės partnerės, karjera gali būti kur kas labiau pažengusi, t.y. jūsų pajamos – potencialiai viršijančios vyro. Žinoma, šiandien tai vis rečiau suprantama kaip problema, tačiau prieš priimant rimtus santykių sprendimus turėtumėte tuo įsitikinti.

Požiūris į vaikus

Vyresnės moters ir jaunesnio vyro pažiūros į vaikus gali gerokai skirtis. Dažniausiai, sulaukę tam tikro amžiaus, dailiosios lyties atstovės nori kuo greičiau susilaukti atžalų, tuo tarpu jauno partnerio poreikiai – neretai kitokie. Moteris, jau turinti vaikų, gali daugiau atžalų  nebenorėti, o vyro planai – priešingi. Juk dauguma žmonių anksčiau ar vėliau nori tapti tėvais.

Pasverkite pliusus ir minusus

Santuoka su jaunesniu vyru – drąsus ir ryžtingas žingsnis, kurio nedera žengti paskubomis. Apsvarstykite visus pavojus, pamąstykite, ar jūsų meilė pakankamai stipri visa tai atlaikyti. Jei taip – nepasiduokite aplinkinių įtakai ir mylėkite! 

 
fantazijos
Komentarai (16)
Jei vedyboms, tai iki kokiu 10-12 metu normalu. O kaip meilužis, kad ir 20-30 metu skirtumas yra pats tas
Vyresne moteris nera blogai,vyrai dazniausiai mirsta anksciau,tai moteris neliks tiek ilgai viena.
Vyresne moteris vyro nelaikys stipriai prie saves,isleis ir i zvejyba ar siaip su kolegom pasibuti.nes ji tiesiog protingesne.
Moteris nores atrodyti geriau,jeigu ji gyvens su jaunu sportisku vyru,o jeigu su vyresniu ir stora pilva uzsiauginiusiu tai kam jei stengtis?
priezasciu nemazai kad vyresne moteris geriau,o ka kiti mano tai ju reikalas ka jie mano.
Vyresne moteris nera blogai,vyrai dazniausiai mirsta anksciau,tai moteris neliks tiek ilgai viena.
Vyresne moteris vyro nelaikys stipriai prie saves,isleis ir i zvejyba ar siaip su kolegom pasibuti.nes ji tiesiog protingesne.
Moteris nores atrodyti geriau,jeigu ji gyvens su jaunu sportisku vyru,o jeigu su vyresniu ir stora pilva uzsiauginiusiu tai kam jei stengtis?
priezasciu nemazai kad vyresne moteris geriau,o ka kiti mano tai ju reikalas ka jie mano.
Panašūs interesai, seksualinis suderinamumas. Tada laisvai
ne visi vadovaujasi bandos jausmu...
Priestarauju, dauguma renkasi vyresnius, o vyrai jaunesnes. Paziurekim kokiu poru daugiausia - bendraamziai arba vyras siek tiek vyresnis.
Ziurint koks metų skirtumas. Jei iki 10, tai santuoka laisvai. Jei skirtumas koks 20-25, tada kaip meilužis, nieko neplanuojant
Makronas - puikiausias pavyzdys. Stipri dama uznugaryje dovanoja jaunuoliui raumenis (visom prasmem)
Jau čia kaip kam žadėta, svarbu, kad žmonės laimingi, o koks skirtumas jaunesnis jis ar vyresnis. Aišku ir požiūriai į gyvenimą ir intelekto lygis turi bent kiek sutapti.Su kitu, kad ir daug vyresniu, kokiu neišsilavinusiu mužiku paprasčiausiai gali bendros kalbos nerasti kaip su kokiu jaunu išsilavinusiu, paprasčiausiai atitinkančiu tavo intelektą. Na, nelabai gerai išdėsčiau savo mintis, bet turbūt aišku, ką norėjau pasakyti...
prie ko cia mamytes? o ka jaunoms mrginoms teveliu nrisi?:D
boba rupesciu...susidejo su jaunesniu...cha !
su jaunesniu....kaip su vaiku, kam patinka vaidinti mamyte, pats tas...bet jei stipri , normali moteris, ji ieskos tik stipresnio partnerio, kuris ja apildytu visom prasmem...
taitodel dauguma ir renkasi jaunesius:)
visiska nesamone:DDD tik uz jaunesnius:))) one vyrsnius.na yra meginu kad patinka buti vos ne u tevu:D svarbu turi piigeliu:DDD
O kur pliusai? Pvz, didesnė tikimybė, kad abu panašiai gyvens - paprastai gi moterys gyvena ilgiau negu vyrai...
sakėt, jog pateiksit 7 svarbiausiu dalykus, o pateikėt 6 :)
Naujas komentaras