Atstumas suartina

How-To-Choose-The-Right-Lingerie-Wear.jpg
 
Meilė per atstumą toks savotiškas dalykas, kurį ne kiekvienas renkasi ir ne kiekvienas ištveria. Žinoma, pasitaiko, kad fizinis atstumas dar labiau suartina sielas. Šiaip ar taip, jausmus kurstyti nėra paprasta. Gražu, kai vyras suka galvą, kaip pradžiuginti už daugybės kilometrų esančią mylimąją. Dėl to grožėjimosi ir įkliuvau...

Draugės vaikinas paprašė pagalbos renkant dovaną. Prisijuokėme svarstydami, kaip ją nustebinti, bet nustebinta likau aš. Pasirodo, jis nuo pat pradžių žinojo, ko nori. Erotinės fotosesijos! Nesutrikau, tik nusivyliau, kad tuščiai gaišau laiką siūlydama įvairias įdomybes. Jis prisislinko prie manęs arčiau. Taip arti, kad šlaunys lietėsi, o kūno šiluma tiesiog vertė nusirengti žieminį megztinį, tad pasinaudojusi proga kiek atsitraukiau, bet nepaisant to, atmosfera kaito. Jis dar pašmaikštavo, kad man nebūtina nusirengti — pažiūrėsime nuotraukų internete.

Jo ilgi, tvirti pirštai mikliai bėgiojo klaviatūra rinkdami galimų fotografų pavardes ir kompiuterio ekrane vėrėsi vis pikantiškesni vaizdai. Mes lėtai ir kruopščiai juos apžiūrinėjome. Ieškojome merginų, kurios būtų panašios į mano draugę, bet jis vis pataikydavo rasti panašumų į mano akis, kojas ar krūtinę. Vengiau akių kontakto ir nepriėmiau komplimentų.

Nejučiomis įsijautėme. Jis ėmė pasakoti, kokie apatiniai jam patinka, o aš nesisuklinau pasigirti, kokių turiu. Nuotrauka po nuotraukos, žodis po žodžio... Nerukus jau traukiau nėrinius iš stalčiaus. Su pasididžiavimu, kad jo fantazijos jau gyvena mano namuose. „Bet šitų, tikriausiai, niekada ir neužsidedi...“ – metė jis man iššūkį ir užuot ginčijusis tiesiog nuėjau į vonią. Sagstydamasi korsetą jau ėmiau gailėtis, kad pasidaviau jo klastai, bet trauktis nebuvo kur.

Užsimečiau ant pečių lengvą chalatėlį, pasileidau plaukus ir pasiryžau pasirodyti. Prie kambario durų sudvejojau, bet jis mane išgirdo ir paragino. Atsilošiau nugara į durų staktą ir, įrėmusi ranką į liemenį, sulenkiau vieną koją įsmeigusi į jį gundantį žvilgsnį. Jis akimirką pasidavė geiduliui, bet greitai suvokė situaciją ir erzino toliau: „O čia geriau juodos kojinės ar baltos? O tokių kaip tinklelis turi?“. Jei jau žaisti, tai žaisti – jam stebint apsimoviau plonas, juodas, priklijuojamas kojines. Jaučiau, kaip seka kiekvieną mano judesį ir pastebėjau kylančią erekciją jo kelnėse.

Mano instinktai užkaito, ėmiausi medžioklės: „Tai gal dar ir aukštakulnių reikia?“ Jis tik pritarė ir štai aš jau lenkiuosi prie batų spintelės kambario gale. Vieną po kito maunuosi pačius aukščiausius batelius. Matau, kaip stebėdamas mane jis glosto savo tarpukojį. Lyg ramindamas laukinį žvėrį. Didžiuodamasi tuo, kad jį sujaudinau, per kambarį nueinu pasitempusi ir pasitikinti savimi. Priėjusi pritupiu ir įsiremiu rankomis į jo šlaunis. Jis išrausta, o aš įsidrąsinusi glostau aplink tą pulsuojantį vyriškumą. „Spaudžia?“ – klausiu kuo naiviausiais.

„Spaudžia,“ – prisipažįsta jis ir kimba į diržo sagtį. Mano akys šokteli iš akiduobių, o jis mikliai išsitraukia varpą faktiškai man prieš pat akis. Bandau kažką sakyti, tačiau žodžiai stringa gerklėje. Kūną užlieja karštis. Laimei, kraujo lieka ir smegenims – atsistoju. „Neišeik, sėsk čia,“ – išspaudžia jis, nors jau ir akys žiūri kitaip, ir kvėpavimas išduoda susijaudinimą. Nepajėgiu priešintis. Atsisėdu kitame sofos gale, nusispiriu batelius ir ištiesiu sukryžiuotas kojas. Jos įsiremia jam į šlaunį. Viena rankas jis glosto jas, o kita stimuliuoja penį. Ant galvutės sublizgėjęs prejekuliatas pagerina slydimą ir jis padidina tempą.

Švelnus glostymas darosi šiek tiek grubesnis. Jaučiu, kad artėja kulminacija. „Žiūrėk man į akis,“ – staiga gaunu nurodymą ir net nepagalvojusi paklūstu. Jis kandžioja sau lūpas ir intensyviai masturbuojasi. „Pažaisk su krūtine,“ – ir su tais žodžiais mano rankos pačios kyla ir gniaužo minkštas krūtis. Jo žvilgsnis jaudina, jaučiu, kaip drėkstu, bet neišsiduodu, tik tvirčiau suspaudžiu šlaunis. Jaučiu, kaip jis tvirčiau spusteli man čiurną. „Aš tuoj,“ – perspėja jis ir liepia man nusimauti kelnaites. Vildamasi, kad tai finišas, nusismaukiu nėriniuotus apatinius ir įdedu į jo ištiestą delną.

Jis pauosto mano kelnaites, garsiai atsidūsta, bet nebaigia. Gaunu nurodymą atsukti užpakalį. Dvejoju, bet jaučiu, kad noriu pamatyti finalą ir atsirėmusi į sofos ranktūrį išsiriečiu. Jis vis dar gali pasiekti tik mano pėdas, tai tą ir daro. Dar keli keistoki vyriški atodūsiai ir jis gausiai baigia į mano gražutes kelnaites. Taip ir rymau atkišusi užpakalį, be žado įsispoksojusi. Po kiek laiko jis pliaukšteli man per vieną pusrutulį. Nusijuokiu. Tada jis atsistoja ir, numetęs ant kavos stalelio mano išteptas kelnaites, pliaukšteli kaip reikiant. Akimirkai sustingstu, bet mane išduoda pasitenkinimas veide. Akimirkai susitinka mūsų žvilgsniai ir jis abiem rankom čiumpa mane už sėdmenų. Glosto, gniaužo ir masažuoja. Imu dūsauti iš malonumo. Nebestebiu jo, nusisuku ir tiesiog mėgaujuosi.

Pirštais kelis kartus užkliudęs kiek giliau sulaukė pritarimo, tad galiausiai įsitaisė ant sofos ir praskėtęs man užpakaliuką nėrė gilyn veidu. Cyptelėjau iš nuostabos ir sutirpau iš malonumo. Protas rėkė, kad elgiuosi nedorai, bet buvo per gerai, kad susivaldyčiau. Liežuviu ir pirštais jis intensyviai darbavosi tol, kol aprimau po orgazmo. Viskas atrodė kaip sapne ir net sau nedrįsau pripažinti, kad taip nutiko. Bijojau net į jį atsisukti.

Suaugusiems.lt

 
fantazijos
Komentarai
Naujas komentaras